Skocz do zawartości

Karawaningowe Święto Grzyba w Czerwonej Wodzie .


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 366
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Witam !!!

Dziś przyszło mi z bólem serca wracać do domu .

Świadomość tego , że (prawdopodobnie) będzie to mój ostatni wyjazd w tym roku trochę mnie dobiła . Nie ukrywam , smutno mi jest bardzo . Muszę dojść do siebie .

Każdy kto wyjeżdżał z Czerwonej Wody uświadamiał mi fakt zakończenia mojego sezonu .

Czas zacząć załatwiać sprawy przyziemne . :(

 

Dziś rano wyjeżdżali - Tomki (admini) oraz troszkę później Miruś i Iwonka na drugą część urlopu .

Na miejscu pozostały jeszcze załogi 100pki i EDa . Pobyt kończą wycieczką do Goerlitz .

 

W tym miejscu chciałbym bardzo podziękować wszystkim za frekwencję . W sumie po odpisaniu nieobecnych było 37 zestawów . Cichutka do tej pory Czerwona Woda jeszcze tego nie widziała . Dzięki również za zaangażowanie w zabawę . Mimo braku grzybów pokazaliście klasę . Dobry humor Was nie opuszczał . Tradycyjnie dużym zainteresowaniem cieszyła się naprawa lodówek . Bałem się wyjść na kemping z kolejną porcją znaczków i naklejek . :hehe:

 

Pragnę podziękować również za miłą niespodziankę , którą mi wręczono podczas pobytu .

Wyjście na grzyby , o ile grzyby będą , stanie się jeszcze bardziej ciekawe . :calus:

 

 

Z całego serca jeszcze raz dziękuję Wam wszystkim za przybycie .

 

Za wszelkie niedogodności i niedociągnięcia przepraszam .

 

 

Bardzo proszę o zamieszczanie fotek (najlepiej z opisem).

 

 

Kilka moich fotek ze spotkania .

post-1836-0-05843500-1315834718_thumb.jpgJeden z gitarzystów - AdamH

post-1836-0-69516000-1315834793_thumb.jpgKolejni - Ed i Adje

post-1836-0-76331700-1315834876_thumb.jpgMałe ognisko w zgodzie z przepisami P.Poż.(w tle ognisty bluesmen)

 

post-1836-0-12971900-1315834987_thumb.jpgSielanka adminów - tomekk i Tomii

post-1836-0-87520900-1315835118_thumb.jpgNajnowszy zestaw grzybiarza

post-1836-0-98865000-1315835209_thumb.jpgNagroda w kategorii - Strój grzybiarza - na nocne zbieranie świecących grzybów

post-1836-0-71378100-1315835547_thumb.jpgNagroda w kategorii - ;) kto był ten wie

post-1836-0-56950900-1315835732_thumb.jpgPolowa świetlica - Wynik walki już znamy :(

post-1836-0-41494700-1315835897_thumb.jpgMłodsza młodzież na luzie .

Edytowane przez finger (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękujemy za wspaniałą imprezę. Arku wiem jak wyszukujesz miejsce, wiem skąd dobrać doborowe towarzystwo ale MUSISZ zdradzić jak załatwiasz pogodę.

Pozdrawiamy wszystkich.

Przecież wiesz , że mam układy z niebem . :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spotkanie to super sprawa:) byliśmy pierwszy raz na tego typu imprezie i już czekamy na następną.

dziękujemy wszystkim!

gitara.gif

DSC03905.JPG

DSC03908.JPG

DSC03915.JPG

DSC03916.JPG

Pole wypełniło się dość mocno ale spokojnie można było przyjąć jeszcze kilka załóg

DSC03918.JPG

DSC03928.JPG

z grzybami nie było tak źle:) to efekt spaceru do Węglińca.

DSC03936.JPGDSC03938.JPGDSC03941.JPG

DSC03942.JPGDSC03943.JPGDSC03944.JPG

a w Węglińcu święto grzybów

DSC03945.JPG

pyszne pamiątki

:)

DSC03946.JPG

Na wystawie stowarzyszenia grzybiarzy można było dowiedzieć się kilku ciekawostek

DSC03949.JPG

i znowu słodkości

270635636-JUMP2.gif

DSC03951.JPG

trafiliśmy na wystawę PRL-u. - ciekawa tematyka!

DSC03968.JPG

postanowiliśmy pozostawić ślad naszej obecności

DSC03969.JPG

odwiedziliśmy także muzeum kresów wschodnich, historycy oprowadzający po wystawie mogli by mówić bez końca - super

DSC03973.JPG

DSC03974.JPG

DSC03976.JPG

i apteka się znalazła..................

pifo.gif

DSC03978.JPG

powoli zapadał zmrok i trzeba było uzupełnić płyny

pub2.gif i biegusem na zupkę grzybową food.gif

DSC03997.JPG

DSC04004.JPG

Czas wyjazdu uprzyjemniła Ania organizując sobie łamigłówkę

DSC04051.JPG

żal było wyjeżdżać ale cóż, zrobić. Pozostały wspomnienia i nowe znajomości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To był masz najmilszy tegoroczny wyjazd. Dziękujemy Arku!!:calus::piwo::hej:

A + M

 

PS

Czy Ktoś ma zdjęcia z obracania naszej p-ki???

Edytowane przez AdamH (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich czekałem Michał kiedy dodasz zdjęcia z walki Adamka i się doczekałem :) Wielkie podziękowania dla kolegi 100'pa za to że udostępnił swój sprzęt tak dużej widowni ....

 

ZAiKS czuwa :nono:

 

widownią była rodzina :piwo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arku wielkie dzięki za ..............................

Ze 100pkami wyjechaliśmy z Czerwonej Wody we wtorek. W poniedziałek byliśmy w Zgorzelcu, starówka po drugiej strony Nysy rewelacja. Potem wrzucę trochę fotek. Jeszcze raz dzięki Fingusiowi i Wam wszystkim, że byliście

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !!!

Dziś przyszło mi z bólem serca wracać do domu .

rlitz .

 

 

. Tradycyjnie dużym zainteresowaniem cieszyła się naprawa lodówek . Bałem się wyjść na kemping z kolejną porcją znaczków i naklejek . :hehe:

 

 

Arku, to już mamy nowy temat przyszłorocznego dnia pierwszego kwietnia [pryma aprilis] zrobimy zlot serwisowy AGD- naprawa lodówek. :niewiem::lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.