Skocz do zawartości

Karawaningowe Święto Grzyba w Czerwonej Wodzie .


Rekomendowane odpowiedzi

Po Prima Aprilisowych manewrach w Czerwonej Wodzie i wstępnych ustaleniach w trakcie tej imprezy mam zaszczyt zaprosić wszystkich chętnych karawaningowców do udziału w SPOTkaniu , którego tematem przewodnim są GRZYBY .

 

Miejsce spotkania - Czerwona Woda .

Termin spotkania , 09-11.09.2011r. , nie jest wcale przypadkowy ponieważ właśnie w tym terminie odbywać się będzie coroczna , cykliczna impreza - ŚWIĘTO GRZYBÓW w m. Węgliniec . Organizowane są tam m.in. Europejskie Mistrzostwa w zbieraniu grzybów Program imprezy jest jeszcze w przygotowaniu .

INFO - http://www.swietogrzybow.pl/pl/article/106

 

Co do naszego programu imprezowego to również go nie ma ale mam pewien pomysł.

Zorganizujemy własne zawody w zbieraniu grzybków .

Co Wy na to ??? :)

 

Reszta zlotowo-spotkaniowych pomysłów należy do nas .

 

Jak wiadomo jest grupa osób , które już były w Czerwonej Wodzie i znają to urokliwe miejsce .

Osoby , które nie były a będą chciały przyjechać zapraszam po garść informacji , które zawarte są w wątku Prima Aprilisowym post nr 14.

http://forum.karawaning.pl/topic/6142-prima-aprilisowy-spot-w-czerwonej-wodzie-poludniowcow-i-przyjaciol/

 

 

Z tego co wiem warunki oraz cennik od spotkania kwietniowego nie uległy zmianie .

 

Poniżej kilka informacji , które wkleiłem z wątku P.A. :

 

Cennik:

osoba - 7zł/dobę (dzieci do lat 16 -4zł)

przyczepa - 4zł/dobę

samochód - 4zł/dobę

prąd - 7zł/dobę

 

Woda ciepła w umywalkach oraz prysznicach z tym , że za prysznic płacimy póki co 3zł/10min.

 

Pokoje gościnne w cenie 30zł od osoby na dobę.

Plac na przyczepy i kampery jest duży i spokojnie się zmieści 40 zestawów (nawet więcej).

Zwierzaki na kempingu mile widziane , bez opłat ale z zachowaniem środków ostrożności (te duże) i czystości.

 

Namiary GPS -

Wjazd na drogę leśną z drogi głównej (296) między m. Czerwona Woda -Węgliniec:

N51-16-09-83

E15-12-24-94

(do bramy 1km)

 

Na bramę:

N51-15-50-97

E15-11-45-74

 

Fotki (zimowe) z kempingu post 35 -

http://forum.karawaning.pl/topic/6142-prima-aprilisowy-spot-w-czerwonej-wodzie-poludniowcow-i-przyjaciol/page__st__30

 

Fotorelacja ze spotkania kwietniowego -

http://forum.karawaning.pl/topic/6142-prima-aprilisowy-spot-w-czerwonej-wodzie-poludniowcow-i-przyjaciol/page__st__465

 

 

Myślę , że pewniakiem zlotowym powinna być wieczorem zlotowa zupa z polowej kuchni .

W tym przypadku będzie to oczywiście zupa grzybowa , która zostanie wliczona do ceny pobytu.

 

Sprawę drzewa omówimy później .

 

Jeżeli są osoby chętne to zapraszam . Listę chętnych na spotaknie poprowadzę dla porządku ja . Chętnych , wzorem poprzedniego spotkania , proszę tylko o krótką informację - kto , liczba osób bez rozbiciana na dzieci małe i duże oraz rodzaj domku na kółkach lub pokój gościnny.

 

W przypadku pokoju gościnnego proszę kontaktować się z właścicielami agroturystyki Jagoda - nr tel. 075-7780189.

Mi wystarczy informacja o przyjeździe i lokalizacji w pokoju.

 

 

ZAPRASZAM :):thank:

 

LISTA CHĘTNYCH:

1.finger - 3 osoby , przyczepa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 366
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Jak wreszcie zakończę prace przy budce :sciana::krzykacz::czerwona:, a zostało mi tylko 1385 roboczogodzin :pad: to przyjedziemy. A że towarzystwo zacne zaczyna się zbierać to zapisuj nas. Pociągnę kilka dni bez spania w nocy i cepkę wyrychtuję!

Terenowcy 2+2 - auto i przyczepa + rowery

Edytowane przez terenowiec (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze koty za płoty , więc pora na listę .

 

Lista chętnych:

1. finger - 3os. , przyczepa

2. Filipinka & Dżuma - 2os. , przyczepa

3. andrewa1 - 1os. , bus T-4

4. Terenowiec - 4os. , przyczepa

5. Wiecho57 - 2os. , przyczepa

6. Sucoff - 2os. , kamper

7. AkissJG - 2os. , przyczepa

8. ...

 

Razem: 16 osób

 

Pozdrawiam i do napisania . :)

 

PS - O krupniku zapomniałem wspomnieć ;) ale o tym to chyba każdy wie . :hehe:

Edytowane przez finger (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prima aprilisowa Czerwona Woda przepłynęła nam pod nosem :sciana: , może teraz nic nie stanie na przeszkodzie :blagac:

Zamknij Adasia w piwnicy , niech nigdzie na narty , nartorolki mi nie wyjeżdża . :)

 

Do listy dopiszę później aby nie produkować postów .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojcze Fingerku.:swiety:

 

Prosimy o dopisanie załogi maligr,

w składzie 5 osób + pies.

 

Nocleg w przyczepce z piwniczką,

zapełnioną - krupnikiem oczywiście...:-]

 

Do zobaczyska.:yay:

Grzegorz & Ewelina

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak moja lepsza połowa zobaczyła kto jedzie i po co (grzyby) to natychmiast kazała mi się zapisywać. Niech i tak będzie :-)

Jak Adaś bierze gitarę, to ona mówi że swoją też weźmie, bo już się odnalazła - znaczy gitara, nie żona skromny.gif.

Więc Miodziowie - 3 osoby w tn24camping.gif.

Proszę Fingerku o dopisanie.

Co prawda to zaraz po naszym urlopie, ale co jakoś musimy dać radę - trzeba w życiu mieć jakieś wyzwania winner.gif.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ona mówi że swoją też weźmie, bo już się odnalazła - znaczy gitara,

Może jak dobrze poszuka to i taki instrument na kształt pomniejszonej gitary,co na ramieniu podczas grania się trzyma też się znajdzie? :blagac:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.