Skocz do zawartości

Moskitiera do drzwi :)


Tomii

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Serdecznie.

Wczoraj w sklepie "Plus" w Rybniku widziałem gotowe moskitiery 3 posy o łącznej szerokości 1m za 20,- czarna siateczka, dosyć estetyczna, ja już poczyniłem inwestycje w firanke i chyba przy tym zostanę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • Odpowiedzi 116
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

No i się nacieszyłem moskiterą drzwiową :):) Mój pies sprawdził jej wytrzymałość i wszedł do przyczepy bez jej zwinięcia... oj źle wychowałem psa, źle... :):) Będe próbował ją nieco łatać (rozdarcie na jakieś 40cm). Mam nadzieje, że jeszcze posłuży przez pare wyjazdó :)

 

Praktikerze widziałem siatkę do moskiter za kilka zł metr nie pamiętam szerokości a ne chyba na drzwi wystarczy. Szkoda czasu na łatanie

ed

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Serdecznie.

Wczoraj w sklepie "Plus" w Rybniku widziałem gotowe moskitiery 3 posy o łącznej szerokości 1m za 20,- czarna siateczka, dosyć estetyczna, ja już poczyniłem inwestycje w firanke i chyba przy tym zostanę.

 

na jakiej ulicy ten Plus , jutro jade i kupuje jak jeszcze są.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Praktikerze widziałem siatkę do moskiter za kilka zł metr nie pamiętam szerokości a ne chyba na drzwi wystarczy. Szkoda czasu na łatanie

 

No niestety nie ma na podlasiu praktikera :) Ale dzięki za pomysł :) Narazie jest jak jest, mała szczelina została... ale zadanie swoje roletka wykonuje w 95% więc źle nie jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może nie będę Cie fatygował. Te rozdarcie (20cm) nie powiększa się, troszke je podłapałem i nie mam problemów ani ze zwijaniem ani rozwijaniem. Do tego nie rozbierałem nigdy rolet i nie wiem czy da się złożyć bezproblemowo. Więc by nie spartolić zostanę przy tym co mam.

 

 

Niemniej wielkie dzięki za propozycję!!! :):):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma za co.

Jakby coś to wal śmiało, podjedzie się

 

 

Ok, dzięki raz jeszcze :) :) :):)

 

szary, taka siatka to jest z jakiegos sztucznego tworzywa, nie mozna czyms tego skleic ?

 

Mi po dotyku (co śmieszne) tworzywo kojarzy się z siatką taką do szlifowania ścian z suchego tynku :) Jest dość sztywne... i w sumie czymś takim możnaby podkleić. Zimą pewnie będe majstrował... mam jeszcze pare pomysłów na ufunkcjonalnienie cycepy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uhu, wlasnie cos takiego ... ja mam taka "zaslonke" drzwiowa z trzech czesci, jest podobna jak kupowana na metry siatka do okien na owady, no moze ciut sztywniejsza.

W kazdym markecie budowlanym mozna taka siatke zabezpieczajaca okna na metry kupic.... moze nie beda mieli nic przeciwko sprzedac tylko kawalka z dlugosci :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Sezon zaczęty więc odświeżam wątek.

Kto, jak ma rozwiązane moskitiery w oknach i drzwiach.

Jako roletki zwijane, czy mocowane na stałe, czy może jeszcze inaczej.

Mile widziane zdjęcia i opis funkcjonalności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sezon zaczęty więc odświeżam wątek.

Kto, jak ma rozwiązane moskitiery w oknach i drzwiach.

Jako roletki zwijane, czy mocowane na stałe, czy może jeszcze inaczej.

Mile widziane zdjęcia i opis funkcjonalności.

 

przed zlotem w Sławie w lidlu była promocja za 20 zł. trzy paski o szerokosci 30cm.

 

fotki wrzuce jutro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przed zlotem w Sławie w lidlu była promocja za 20 zł. trzy paski o szerokosci 30cm.

Takie paski miałem we Wilku. Są ok. Teraz w Beyerlandzie mam drzwi z siateczki składane wzdłuż na pół jak w autobusie miejskim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.