Jump to content
Tomii

Moskitiera do drzwi :)

Recommended Posts

Puchatek78

Witam !!! mam zamiar zakupić moskitierę http://www.sklep.kamperek.com.pl/komentarz-347.html  czy ktoś ma taką lub spotkał się z takim modelem i mógł by się wypowiedzieć na temat jakości produktu ;). Koraliki  i sznurki w drzwiach nie sprawdziły się w poprzedniej przyczepie wiecznie się plątały

post-16114-0-46554800-1394823962_thumb.jpg

piotrekbb

w Lidlu bywają po 25 zł 

Commander

Mam taką. Idealnie się sprawdza bo jest szczelna, przy czym zamontowałem ją tak, że dolne obciążniki są poniżej otworu drzwiowego na zewnątrz i stale napinają siatkę nie tworząc tym samym szpary przy podłodze. Podczas uzytkowania tkanina zwykle wraca do właściwego położenia.

Polecam!

BOGDANKRAKOW

Polecam tez mam taka .....jest w dobrej cenie (oczywiscie nie w tym sklepie) tylko jak napisal COMMANDER w lidlu co rok przed wakacjami dostaniesz bez problemu jest praktyczna ...ze o latwosci montazu nawet nie pisze   :yes:  

Edited by BOGDANKRAKOW (see edit history)

BOGDANKRAKOW

wyglada na taką samą

tatadyrektor

A jak się ma taka moskitiera w porównaniu do popularnych "kotków". Miał ktoś do czynienia z tymi dwoma produktami, żeby porównać ich walory użytkowe. Różnica cenowa ... to wiadomo. Proszę o opinię osoby które mają skalę porównawczą, co założyły by do następnej przyczepy, nie zwracając uwagi na cenę.  

Puchatek78

W poprzedniej przyczepie miałem coś w rodzaju tych kotków takie "sznurkowe" nie byłem zadowolony wiecznie się plątały wyglądały ładnie ale szczerze "drażniły mnie"

piotrekbb

Moskitiera jest na moskity , kotki na raczej jako zasłonka , która bardziej zasłania wnętrze ale przepuszcza więcej moskitów. :]

Dpong

Ja mam taką roletę zamykaną od prawej do lewej. Jest o tyle fajna, że na wysokość całych drzwi, a więc ich dolna część jest też otwarta. Jedynym minusem jest to, że pies zapomina i czasem muszę na wyjeździe ją naprawiać

Commander

Wg mnie ważne jest, aby moskitiera była dłuższa niz wys. otworu drzwiowego. Robienie prześwitu nad podłogą jak na zdjęciach to zaproszenie dla komarów...

koper28

a nie prościej i taniej  dopasować gęstą firaneczkę ? wzorów i kolorów teraz masa  :skromny:

NOVA

doberek :) jestem blondynką ;) proszę oświećcie mnie, jakie są możliwości montażu i czy sama dam radę..?

Puchatek78 Twoja moskitiera najbardziej do mnie przemawia ;)

montaż takiej moskitiery wymaga "odwiertów"..? ;)

witus

doberek :) jestem blondynką ;) proszę oświećcie mnie, jakie są możliwości montażu i czy sama dam radę..?

Puchatek78 Twoja moskitiera najbardziej do mnie przemawia ;)

montaż takiej moskitiery wymaga "odwiertów"..? ;)

Wkręcenia dwóch śrubek.

W poprzedniej przyczepie miałem coś w rodzaju tych kotków takie "sznurkowe" nie byłem zadowolony wiecznie się plątały wyglądały ładnie ale szczerze "drażniły mnie"

Mnie też kiedyś wkurzały teraz są niezbędne jak jeżdżę bez przedsionka.

NOVA

Witam !!! mam zamiar zakupić moskitierę http://www.sklep.kamperek.com.pl/komentarz-347.html  czy ktoś ma taką lub spotkał się z takim modelem i mógł by się wypowiedzieć na temat jakości produktu ;). Koraliki  i sznurki w drzwiach nie sprawdziły się w poprzedniej przyczepie wiecznie się plątały

Tą miałam na myśli.. :D