Skocz do zawartości

Moskitiera do drzwi :)


Tomii

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 116
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Dobrze Radek że się przypomniałeś bo wyleciało mi z głowy (żyje zarówno sesją egzaminacyjną jak i niedzielnym wyjazdem na wczasy :)) - 25 cm szerokości ma jeden pasek :jump:.

 

Pozdro i sorki za długi czas odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak są trzy paski i zachodzą na siebie na jakieś 10 cm (dokładniej w jaki sposób zachodzą widać na fotce z pierwszego postu).

 

Generalnie mało wygodna ta moskitiera - strasznie się to obija o drzwi i jak się wychodzi z przyczepy z czymś większym i obie ręce ma się zajęte to trochę strach jest że pozrywasz to wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie i Panie , dzis odwiedziłem OBI w Rybniku i zainteresował mnie taki o to wynalazek , chodzi o cieniutka siateczke o rozmiarach (przedzielone na pół)pasujacych na wiekszosci chyba drzwi w naszych przyczepach i kamperkach( jest to tytułowane ze jest to siatka przeciw komarom itp), i chce sie dowiedziec czu ktos z was tez to widział i co o tym mysli, czy takowa siatka nadaje sie na ala moskitiere do drzwi przyczepki????

 

dodam , ze koszt to około 21 zł

jak to sie moze sprawowac w praktyce ???

 

Ps. szukałem tego na str. OBI , ale nie wiedze tego :jump:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coś takiego widziałem w domkach holenderskich

 

góra i boki zaczepiona na rzepy a dół obciążony coś jak ołowiem na ryby.

 

2 części nałożonee pośrodku na siebie

 

 

sam może i przejdziesz ale z czymś w ręcach to nie polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam podobną siatkę na drzwi, ale uszy lam sobie sama z gładkiej firanki /takiej samej jak na komary/.dokupiłam taśmę z ołowiem w pasmenterii /do obciążania firanek/ i doszyłam na dole zasłonki. Górę umcowalam do karnisza, tak, że mogę sobie przesuwać dowolnie. Swietnie zdaje egzamin, kosztuje grosze . :jump:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam podobną siatkę na drzwi, ale uszy lam sobie sama z gładkiej firanki /takiej samej jak na komary/.dokupiłam taśmę z ołowiem w pasmenterii /do obciążania firanek/ i doszyłam na dole zasłonki. Górę umcowalam do karnisza, tak, że mogę sobie przesuwać dowolnie. Swietnie zdaje egzamin, kosztuje grosze . :jump:

 

a moge prosic o foty , jak jest mozliwe...

 

.pozdrawiam serek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mi przykro,ale w tej chwili nie mogę- moja cycepka jest na parkingu. Zapytaj się żony lub mamy to Ci na pewno powie jak to zrobić,a może nawet zrobi. W sklepie z firanami też Ci pomogą i doradzą. A przy najbliższej okazji jakieś foto będzie. :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nasza moskitiera została właśnie zamontowana :ok: Wygląda na to że nie będzie sprawiala problemów przy przemieszczaniu się przez nią, bo to tylko dwa pasy obciążone na dole i niewiele na siebie zachodzące. Montaż też nieskomplikowany,ale o tym więcej wie mężulek:)

Oooo...to dokładnie ta: http://przyczepytam.super.sklep.pl/sklep/advanced_search_result.php?keywords=moskitiera&x=6&y=6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.