Skocz do zawartości

Boże Ciało po szczecińsku i koszalińsku albo koszalińsku i szczecińsku.


Rekomendowane odpowiedzi

Witam Panie i Panow

Chwilke mnie nie było a tu widzę już przepychanki tak być nie może Olo trochę faktycznie sie rozgadałes i to dobrze jestem za strażnicą po treningu z kulami mam mocne rączki to i powiosłować dam radę piszcie kiedy i gdzie a dalej się zrobi.:przyczepa:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 198
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Nie drapcie się Koty, nie drapcieoslabiony.gif

Ja bym też zobaczył stanicę. Posiedział nad Odrą a i powiosłował po śluzach. Te śluzy to byłoby fajne zamieszanie.

Tego na jeziorku nie zobaczymy. Hej.

 

A kto się drapie ............ przecież to tylko dla sportu i/lub potrzymania polemiki :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fotki ściągnę z kamery wieczorem (przy grilu nie będę rozkładał instalacji kablowej) ale szkoda było kliszy na zdjęcia bo miejsce skądinąd urocze ale jak płyniesz jachtem czy też kajakiem w innym przypadku to średni pomysł..... albowiem:

1) plac jest mały tak na oko 12x20 metrów

2) zaj..... nierówny -> w zasadzie to same dziury (wypoziomowanie przyczepy to wyzwanie)

3) brak dojścia do plaży - same kamienie lub ewentualnie slip dla wariatów

4) z drugiej strony na całej długości placu otwarte dojście do odry zachodniej co przy małych i średnich dzieciach może być stresujące

5) nie wiem czy są jakieś sensowne atrakcje w okolicy (po stronie rzeszy) nie maiłem jak sprawdzić bo moja Lepsza Połowa nie wzięła dokumentów swoich ............... więc nie mogłem wjechać do rzeszy

6) do laguny "z buta" odpada bo zbyt daleko

 

 

Wg mnie na plus są tylko ceny :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to oczywiście moja subiektywna ocena w kontekście wieku moich dzieci ............

bo bez dzieci to jest ekstra miejsce na pochlanie i połowienie ryb :-)

można pożyczyć łódkę z elektrykiem i popłynąć w kanały międzyodrza (120 z ł na cały dzień)

można wziąc kajaki i popłynąć ponurkować na międzyodrze - są śliczne miejsca i nie trzeba brać klamotów tylko ABC (maska fajka płetwy) plus ewentualnie jakaś pianka

 

Generalnie miejsce jest fajne ale nie z małymi dziećmi i parszywa nawierzchnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może okolice Drawska Pom- GUDOWO jest kilka ośrodków.Kolega mówi że jest super.Kajaki też są :bzik:.Ale ta miejscowość jest ok.100km od Szczecina.To jest tylko nastepna mała propozycja .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema Panowie nie irytujcie się tak szybko :lol:.

 

Stanica nie jest skreślona jeśli tylko większość będzie chciała tam jechać to nie ma problemu a propozycje miejsc ciekawych zawsze można zaproponować:

 

80km od Szczecina miejscowość PRZYTOŃ "Wodna Dolina" Piękne jeziorko czystość wody KL I.Wpiszcie w :google: poczytajcie . 80km to jest blisko i droga super.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzie ja jestem to wiadomo,.... ale jeśli mam wam coś zaproponować to polecam gorąco,, naprawdę rewelka,, wędkarstwo na jeziorze, dla leniwych 2 stawy, konie, łódki, rower wodny . plaża piaszczysta, pomost ... itd itp... duzo miejsca, stoi sie nad samym jeziorem, tereny na rowerowe wycieczki.... ja tam bylem i nie raz z rodzina się dobrze bawiłem

 

http://www.ranchowdolinie.pl/

 

 

pozdrawiam kolegów,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.