Skocz do zawartości

Boże Ciało po szczecińsku i koszalińsku albo koszalińsku i szczecińsku.


Rekomendowane odpowiedzi

Cześc i czołem jak chłopaki coś ustalicie to dajcie znac teraz mam dużo czasu to i na forum sobie siedzę częściej i z nogą na stole i zona nie krzyczy bo lekarze powiedzieli że mam trzymac czasem wysoko.A Łosiu też ma bestię choć młodą.Pozdrawiam Wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 198
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Ja przez te pięć lat na forum nie napisałem więcej postów niż w tym jednym temacie. Nie chciałbym, żeby ktoś mi przylepił łatę nabijacza statystyki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie.

Rozpoczyna się weekend w piątek wieczorkiem 19,00 startuje :przyczepa: do Krzemienia na działeczke,jak ktos ma chęć odpocząc to odpalac maszynę i kierunek Krzemień.Po powrocie zamieszcze kilka fotek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Łobuzy :-)

To czy moja bestyjka jest duża to zobaczycie jak się spotkamy, poza tym weekend zbliza sie coraz szybciej i trza by już coś powoli ustalić i sprecyzować kierunek wymarszu. :-)

Lixus bardzo Cię proszę o dobre rozeznanie w terenie i dokumentację fotograficzną. Mam tylko nadzieję że oprócz pięknego terenu widoczków znajdzie się tam prysznic z ciepłą wodą i prąd. Mnie już nic więcej nie potrzeba :)

Skłamałem, dobrze by było gdyby jeszcze można było zwierzaka ze sobą zabrać :-)

Pozdrawiam wszystkich i miłego weekendu życzę :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie.

Byłem w KRZEMIENIU na mojej działce,mój mostek odpłynoł po zimie około 30 m :oslabiony: .Mostek miał 5lat więc trzeba zrobic nowy.Jak jechaliśmy moje nieszczęście mówi będziemy jako pierwsi w tym sezonie,Co się okazuje :look: miasto przyczep oczywiście pisze o działkach prywatnych.Pojechałem na ośrodek pogadać zrobić kilka fotek bramka zamknięta,zadnego dzwonka więc 0 wiadomości z ośrodka.Ale po przeciwnej stronie jeziorka tam gdzie są działki prywatne jest pole namiotowe jak wcześniej To jest plac w lasku piękny teren nikt nie będzie sie nudził .Woda w jeziorku jest b. czysta do mycia super mam pompę,agregat, więc nie ma mowy noszenia wody tylko baniaki,swiatło 12v + agregat, woda pitna kupna.Na działkach prywatnych ten sam standart co na tym polu namiotowym. Dojazd mozna powiedzieć dobry fotki pola zrobiłem przedstawie od drogi wjazdowej.

 

PS.

Myśle że pole namiot. było by za darmoche ,że żaden skarbnik gminny by sie nie zjawił , ja nigdy nikogo tam nie widziałem.A jak by sie ktoś zjawił to myśle kwestia dogadania :piwo: i :zlo:

post-6115-0-61921400-1306762925_thumb.jpg

post-6115-0-51053700-1306762958_thumb.jpg

post-6115-0-12812600-1306763025_thumb.jpg

post-6115-0-16430800-1306763058_thumb.jpg

post-6115-0-01504100-1306763098_thumb.jpg

post-6115-0-81163300-1306763142_thumb.jpg

post-6115-0-96258800-1306763192_thumb.jpg

post-6115-0-64586900-1306763227_thumb.jpg

post-6115-0-68972500-1306763267_thumb.jpg

post-6115-0-39069600-1306763309_thumb.jpg

post-6115-0-14537500-1306763365_thumb.jpg

post-6115-0-92965300-1306763514_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, Panowie coś przysechł temat. Miejscówka jeszcze nie wybrana...

 

Ja się nie wypowiadam, ponieważ nie wiem czy przyjadę... będę się starał :niewiem:

 

Miejscówka w Krzemieniu fajna ale proponuję wybrać coś z sanitariatami i prysznicami z ciepłą wodą :banan:

 

A może nad morze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, to spróbujmy zatwierdzić: chyba najbliżej i najsympatyczniej: Kemping na Wyspie InterNos.

 

Nad morzem może jeszcze nieco wiać a na wyspie będzie cisza i spokój :piwo:

 

Jak nie wyjadę z budą to przyjadę na kawę :ee:

 

Pozdr

Patryk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ; jak wcześniej pisałem , proponuje " Przystań na Międzyodrzu " . Cicho spokojnie , sanitariaty czyste . Mnie zawsze interesowało ( mysle ,że to jest idea karawaningu ) poznawanie ciekawych miejsc , a nie siedzenie aktywne przy ognisku z piwem . Uwierzcie mi , że Międzyodrze to atrakcyjne miejsce . Jest możliwość zorganizowania spływu kajakowego po kanałach Międzyodrza . Ostatni raz pisze w tym temacie o " Stanicy na Międzyodrzu " nic na siłe . Alternatywa : Krzemień , znam byłem i więcej nie pojade . Wróce tylko do cen 10 zł . za przyczepe i 5 zł . od osoby , gdzie są takie ceny ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Luzik ... bez nerwów proszę, znam i pływałem nie raz po międzyodrzu (nie znam nowej stanicy "po wopistach") ale chętnie poznam. Jednakże jeśli nie interesuje Cie "siedzenie aktywne przy ognisku" to chyba powinieneś wziąć się za nurkowanie lub lotniarstwo bo tam niezbyt można nstępnego dnia pakować się w sprzęt po "aktywnym siedzeniu" .... chociaż to też kwestia wieku :-)

 

Jak wspomniałem na początku dyskusji ............ jeszcze kupa czasu w tygodniu przed wyjazdem się coś wyklaruje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie drapcie się Koty, nie drapcieoslabiony.gif

Ja bym też zobaczył stanicę. Posiedział nad Odrą a i powiosłował po śluzach. Te śluzy to byłoby fajne zamieszanie.

Tego na jeziorku nie zobaczymy. Hej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednakże jeśli nie interesuje Cie "siedzenie aktywne przy ognisku" to chyba powinieneś wziąć się za nurkowanie lub lotniarstwo

 

 

 

Skąd wiesz , że tego nie robie , nie znasz mnie ?

Edytowane przez Irek3 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.