Skocz do zawartości

Boże Ciało po szczecińsku i koszalińsku albo koszalińsku i szczecińsku.


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie w poniedziałkowy poranek. :ok:

Jak już każdy jakąś propozycję rzucił tak więc i ja coś od siebie dodam.

www.ptasidwor.pl

zerknijcie na ten ośrodek w Steklnie. to kawałeczek za Gryfinem i na krótki weekend można tam wyskoczyć. czy na dłużej to nie wiem bo wolał bym gdzieś dalej od domu ale pod rozwagę można wziąć i tę alternatywę :)

Pozdrawiam wszystkich kolegów :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 198
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Siema Chłopaki i Dzień Dobry Paniom

Ali Piszesz o Kiełbiczach teren fajny ale napisz jak ci tam dysk strzelił a mnie dopadła alergia na brzozy a nasze dziewczyny wypiły całay browar (NASZ BROWAR) a co do wyjazdu no to z uwagi na fakt złamania nogi (typu PILON) mój wyjazd narazie stoi pod znakiem zapytania muszę posłuchać lekarzy a co do mojego Blue Jack to śmiało moge zmienić na Matalowy Jack ale sie jeszcze zastanawiam .Co do wyjazdu to jak będzie niedaleko to napewno rozważę bo obecnie biegam na czterech i jest to poważnym utrudnieniem we wszystkim ale co ma wisieć nie utonie

Pozdrwaiam Serdecznie Wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Jacku.

Widzę ze kolega wskoczył na forum i postanowił się dołączyć to rozmowy - i doskonale :-)

Propozycji może być wiele i w różnych miejscach ale jak to mówi Olo to nie ważne jest GDZIE za to ważne z KIM :-)

A co do historii alergii i wypicia piwa przez Wasze kobiety to tego jeszcze nie słyszałem więc czekam na "wyjaśnienia" - znaczy się opowieści :-)

Pozdrawiam Cię Jacku i szybkiego powrotu do zdrowia życzę :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ooo Iron Jack, żyłka ważna jest bo jak walnie to i z holownika nici. Ale z tą nóżką nie obciążając zanadto to wpaść i przyjąć coś antyzakrzepowego to chyba możesz.

Ale fajne poletko na tym Steklnie. Można je zobaczyć.Czemu nii.

 

Coś wodzę, że admin przyblokował szybkie posty. Nie można pisać następnego w zbyt krótkim odstępie.

Edytowane przez Olo (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Widzę, że po chwili milczenia temat nabiera rumieńcówbrawo.gif

 

Seba, ośrodek Ptasi Dwór, wygląda przyzwoicie, naszemu 2,5 latkowi na pewno się spodoba waytogo.gif, niestety nie będziemy mogli zabrać psa bo to byłby najdroższy nasz wyjazd, ptactwo jest w cenie.policia.gif

 

Pozdrawiam

 

 

Mandos

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ; a może " Stanica Wodna na Międzyodrzu " . Stanica jest przy 2 moście ( po celnikach ) . Byłem tam w ten weekend , bardzo ale to bardzo urocze miejsce , cisza spokój możliwość łapania ryb . Wypożyczalnia kajaków , łodzi wiosłowych i z silnlkiem elektrycznym . Sanitariaty : W C , prysznice w dobrym standarcie . Ceny : przyczepa 10 zł . osoba 5 zł

http://www.facebook.com/media/set/?set=a.220946891253135.70684.126474684033690

Edytowane przez Irek3 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Irek a jak tam wygląda kwestia, że tak powiem spokojności?

Bywałem drzewiej w tym obiekcie kupę razy ale nigdy nie spojrzałem na niego z perspektywy kempingu. Ale się biznes rozwija fajnie.

Jeżeli będzie sympatycznie to też możemy uwzględnić to miejsce.

A jeżeli Chłopaki będą mogli wziąć psiaki to już wszystko ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ; Olo z całym szacunkiem , ale tam - tu nie mogłeś być bo to jest czynne dopiero 2 rok . Z tym , że w tamtym roku tylko kilkanascie dni , bo woda zalała drogę . Podejrzewam , że masz na myśli O S i R- Gryfino przy stadionie . Międzodrze też należy do O S i R-u ale to jest zaadoptowany budynek po celnikach na Odrze Zachodniej . Byłe przejście graniczne Gryfino-Mescherin. Miejsce bardzo sympatyczne, spokojne ,ryby biorą na robaka , a nie na pieniądze do godz . 22 jest pracownik O S i R -u a potem ochroniarz . Zwierzaki domowe też mogą przyjeżdżać .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie Ireczku, wtedy jeszcze było to rzeczne przejście graniczne. Przybijały barki z węglem i łódki. Kurcze, jakby nie było tam ludzi, tzn. namolnej młodzieży to fajnie byłoby sobie rozstawić przyczepki kołem i siedzieć i patrzeć na Odrę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie.

Trochę sie pogubiłem z tym terminem spotkania napiszcie datę tego weekendu, czy to chodzi o długi weekend czy o nadchodzący?Pozdro dla wszystkich :hmm: .Trzeba podjać stanowczą decyzje GDZIE :drive:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę sie pogubiłem z tym terminem spotkania napiszcie datę tego weekendu, czy to chodzi o długi weekend czy o nadchodzący?

 

Chodzi o weekend 23-26/06/2011, no chyba że coś przeoczyłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki znalazłem coś takiego:

http://www.nacyplu-insko.com/galeria.html

może nic rewelacyjnego ale blisko w Ińsku :)

Dajcie znać co Wy na to

 

Czaplinek

http://www.obiektyturystyczne.pl/najlepsze.noclegi/webredir/?id=1727/

 

i jeszcze jedna propozycja

 

http://www.obiektyturystyczne.pl/najlepsze.noclegi/webredir/?id=1504/

 

a ja bym tam pojechał cudny widok na morze :) piwko i czekamy na wschód albo jak kto woli zachód hihihihihihihi

 

http://www.pole-horyzont.pl/

 

szkoda tylko, że tak daleko ale na urlopik może być :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne te Ińsko. Ale Krzemień byłby lepszy bo mniej ludzi. Wszędzie będzie dobrze. O w Auchan jest Kasztelan niepasteryzowany za 1,99 zł za puszkę. piwo.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.