Skocz do zawartości

Boże Ciało po szczecińsku i koszalińsku albo koszalińsku i szczecińsku.


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 198
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Wpisuję tu, ponieważ dostaniecie powiadomienia e-mailem.

 

 

Za 2 tyg 4-5 marca na Osirze w Gryfinie takie małe pępkowe moje.

 

W dniu dzisiejszym urodziła nam się córka no i chciałbym to uczcić również z kolegami z forum.

 

Kemping, napitki i grilla, pobyt niedzielny na Lagunie - w całości opłacam :]

 

Zapraszam.

 

chyba 4-5 lutego :-)

A jak śnie będzie po pas ????????? to co mądralo ? i czy zabierasz swoich chłopaków ?

 

 

 

Ja to wiadomo dojadę tak czy tak ........ jest czas to oleje w mostach powymieniam i podjadę starą/nową zabawką

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No co, co ... Po minionym roku czuje niedosyt spotkań a w tym roku mam zamiar troszkę to nadrobić o ile będzie normalnie z pracą a wszystko na to wskazuje. Po drugie to wyjątkowe spotkanie. Nie codziennie rodzą się córki kolegom :thank:, a potrzecie dawno Was nie widziałem więc będzie co poopowiadać. :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i super. Seba :ok:

 

Logujemy się jak zawsze na samym końcu ośrodka, za ostatnim domkiem z dostępem w domku do sanitariatów i pryszniców.

 

Ja będę z synami no i z młodym kolegą od notatek - niech się uczy jak się "starzy" bawią hehe%281%29.gif

 

Jak nie będzie zasp, bo na ośrodku na bank w tym miejscu nie będzie odśnieżone, to mrozy nam nie straszne :biwak:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za życzenia :-)

 

Odnośnie wypadu w sobotę, sprawa mi się nieco skomplikowała, bo okazuje się, że Aśka ma w sobotę zaliczenia na uczelni do godz. 14 ( 4 fakultet robi :look: ), obok Media Marktu.

 

I na 99% będę stacjonował z budą od 7:30 rano pod Media albo okolice byłego Polmozbytu. Z dzieciaczkiem w ciepłej budzie, czekając na karmienia :jesc:

( nie będę siedział pół dnia z noworodkiem w aucie albo na krześle na korytarzu uczelni i karmienie w kiblu - za dużo zagrożeń bakteryjno-wirusowych odnośnie siedzenia na uczelni )

 

Wrócę ok 16 i wyjadę do Gryfina ok 17:30 czyli zaloguję się na OSIRze ok 18-19.

 

Chętni, do zobaczenia :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to super. Napisałeś "Wasze" przybycie, czyli z żonką czy z IronJackiem? :pub:

 

Rozumiem, że bez budki, mieszkacie na miejscu :-)

 

Aśka rzecz jasna zostaje z córą w domu - to oczywiste. Jak moje chłopaki, to nie wiem jeszcze ale zapewne Laguny nie odpuszczą sobie :niewiem: :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Radku :piwo:

 

I do kolejnego zobaczenia, tym razem z budkami w Sułominie ( jeśli np. nie wypadnie jakiś spocik gdzieś wcześniej ).

 

Jeżeli nigdzie nie wyjadę w terminie country imprezy ( a dzisiaj trudno to ocenić ) to na bank będziemy na festiwalu :pub:

 

Jeszcze tam nie byliśmy, aż wstyd, mieć tak blisko i nie zajechać smirk%281%29.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.