Skocz do zawartości

Wielka prośba o ocenę


Ewa0208

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki Grzesiu :)

To może jeszcze tą oglądniesz? Bardzo podoba mi się w środku (choć boję się, że w tej cenie to złomek...)

http://allegro.pl/wy...1800655908.html

 

Ja tylko tu szepnę, że to jest bardzo wygodny rozkład wnętrza. Znajomi taki mają. I mimo, że nasze budki są takiej samej długości to ich wydaje się bardziej przestronna i łatwiej w niej się kręcić :ok:

 

Na minus - delikatne te meble się wydają np. w stosunku do KIPa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja nie chcę sie z nim umawiać, tylko przyczepę kupić ;)

Czasem dobry sprzedawca ma knota a słaby perełkę :)

 

Jasne. Daj znać jak wrócisz czy warto było :)

 

Przyczepka z 92 roku, raczej wątpie, żeby u sprzedawcy, który nie ma zbyt wielu pozytywnych opinii (a w zasadzie nie znalazłem żadnej) była perełką.

 

Ale cuda się zdarzają ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ograniczam się do jednej marki, ale w tym roku spędziłam wspaniałe wakacje w Caravalierze i stąd moja ochota :) No i mi się podobają :) Ale na inne też patrzę. Skoro pęknięcie dyskwalifikuje, to ok. Ale denerwuje mnie (podkreślam, że Wasze zdanie jest baaaardzo ważne) ocenianie przyczepy tylko przez pryzmat sprzedawcy, ludzie się zmieniają, czasem się poprawiają (głęboko w to wierzę) a czasem "jadą" na dobrej opinii i tle.

 

Zdajecie sobie sprawę, że będę Was gnębić aż coś kupię? Więc lepiej na coś razem się zdecydujmy, bo wszyscy zwarjujecie ze mną :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro pęknięcie dyskwalifikuje, to ok. Ale denerwuje mnie (podkreślam, że Wasze zdanie jest baaaardzo ważne) ocenianie przyczepy tylko przez pryzmat sprzedawcy, ludzie się zmieniają, czasem się poprawiają (głęboko w to wierzę) a czasem "jadą" na dobrej opinii i tle.

 

Wiesz, gdyby ta budka stała w Skawinie, to nie ma problemu, można jechać i oglądać ... dla wprawy

ale do Mielna masz kawał drogi i jeśli masz jechać 1400km to po pewną budkę, a nie sprawdzać czy może sprzedawca tym razem nie wciska złomka

chyba że chcesz dołączyć do Kolegów co zrobili po kilka tyś km szukając przyczepy ?

 

czasu masz sporo, więc spokojnie ... koło października/listopada pojawiają się chyba świeże oferty z zachodu :hmm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewa - budka chyba fajna. Zdjęcia są niestety jakości "takiej sobie"

Wypatrzyłem niewielkie wgniecenia na lewej ścianie:

post-2768-0-19553900-1315425170_thumb.jpg

 

Zastanawiają mnie jednak bardziej te wkręty. Raczej nie są oryginalne, więc po co są zamontowane? Warto zwrócić na nie uwagę...

post-2768-0-87165100-1315425245_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzesiu , z tymi wkrętami to na pewno jest tak .U góry nad oknami masz dodatkową aluminiową listwę pewnie na kedrę i możesz sobie wsunąć jakiś tam materiał np. przed słońcem albo jako izolacja lub zaciemnienie a te wkręty mają napy aby ta "firanka" na wietrze nie telepała.

edit- dla Michała :piwko:

Edytowane przez Maras (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możecie mieć rację. Nie widzę powodu, dla których te wkręty miałyby sens. Jest to logiczne. Zwichrowana ściana mogłaby być raczej z drugiej strony.

w każdym razie ja nic innego tu nie znalazłem. :-) Fajny przedsionek. Niestety składana umywalka, ale w tym układzie to standard. Eddie nie wpisał roku. Budka jest, nazwijmy to "leciwa" ;-) Ale ja uważam, że lepiej kupić starszą w dobrym stanie niż nowszą w stanie gorszym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewa - budka chyba fajna. Zdjęcia są niestety jakości "takiej sobie"

Wypatrzyłem niewielkie wgniecenia na lewej ścianie:

post-2768-0-19553900-1315425170_thumb.jpg

 

Zastanawiają mnie jednak bardziej te wkręty. Raczej nie są oryginalne, więc po co są zamontowane? Warto zwrócić na nie uwagę...

post-2768-0-87165100-1315425245_thumb.jpg

 

To jest model z roku 1989 i wcale nie model ''Prestige'' a tylko najuboższy model Hobby typu ''Classic'' :(

Przyczepa pozbawiona drzwi przesuwnych oddzielających przód przyczepy od tylnej części.

Od razu widać brak klapki na przyłączu elektrycznym - ale to drobiazg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z eksploatacyjnego punktu widzenia mogę powiedzieć. Układ jest taki jak u mnie. Dla 2 osób rewelacja, dla 3 dobrze, ale dla 4 jest trochę zabawy. Mniejsze łóżko rozkłąda się z elementów a po rozłożeniu ciężko się chodzi. Śpi się OK. Kibelki nie są za wielkie ale w pełni wystarczające. Na plus dużo schowków (więcej niż wspominanym wcześniej calavelair.

Dla 4 raczej bym odradził i poszukał wcześniej wspomnianego rozkładu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.