Skocz do zawartości

Wielka prośba o ocenę


Ewa0208

Rekomendowane odpowiedzi

gfizyk:rolleyes: taką mam nadzieję. Ja wiem, że to już koniec sezonu, ale bardzo źle mi się żyje ze świadomością, że jej nie ma. Dzisiaj byliśmy na bazarze i pokazywałam mężowi jakie walizki trzeba będzie kupić na wczasy na przyszły rok ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałam taką propozycję od nowego użytkownika Forum, wrzucam do Waszej oceny:

 

A wiec tak przyczepa to Beyerland Vitese-430 z 1996 roku, Wedlug mnie jest bardzo dobrze utrzymany,ma zomontowany kupiony przezemnie nowy zaczep ze stabilizatorem firmy ALKO ,raz wykorzystany w sierpniu tego roku,ubikacja kasetowa z elektryczna spluczka,duzy przedsionek którego nie sfotografowalem do zobaczenia na miejscu,w oknach rolety,moskitiery,ogrzewanie,pomke wody,instalacje z ladowaniem podczas jazdy akumlatora,wszystkie urzadzenia dzialaja,nie as poniszczone.A teraz cena.Zaplacilem za nia w lipcu tego roku 13500,00,dokupilem tak jak wspomnialem wczesniej nowy zaczep za 750,00,nowe dywaniki na podloge za 250,00 w IKEI.Daje to kwote 14500,00.Moge obnizyc cene Bo ja raz wykorzystalem w sierpniu and naszym morzem na 14000,00.

post-5798-0-25644000-1315767356_thumb.jpg post-5798-0-02623000-1315767368_thumb.jpg

post-5798-0-31001600-1315767386_thumb.jpg post-5798-0-73409400-1315767400_thumb.jpg

post-5798-0-86440700-1315767421_thumb.jpg post-5798-0-66063200-1315767432_thumb.jpg

post-5798-0-13262400-1315767444_thumb.jpg

 

No i co Wy na to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest moja poprzednia przyczepa! Ewa kiedyś ci ją oferowałem. Mówiłem,że jadąc nad nasze morze można się zrazić do karawaningu.

Co do przyczepy to nie miałem z nia większych problemów poza tym,że dla mnie była zbyt mała.Napewno nic w niej nie śmierdziało ,nie lało się itp , poprzedni zaczep wymagał wymiany klocków dlatego jest już inny (była Westfalia) Oglądał ją na żywo kolega chyba Wituś czy Wiluś jak dobrze pamiętam więc również wie,że jest OK

 

Jurek a ty co sie nie ujawniasz na forum tylko jakiś tajne podchody cfaniaczek.gif

Edytowane przez piotrekbb (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo to już trzeci własciciel tej przyczepy w tym roku :hehe: , sprzedaałm ją w Bielsku gośc pojechał jeden raz do Chorwacji i stwierdził,że za mała.Wystawił na sprzedaż i kupił ją obecny posiadacz czyli ... własciciel posesj na której stała cały rok jak ja miałem.Najpierw sie namyslał, jak sprzedawałem,poźniej żałował,że sprzedałem a następnie odkupił :bzik:

Pojechał do jakiejs Łeby czy innego czegoś i stwierdzil ,że jednak hotel jest lepszy :pad: Fakt ,ze troche poinwestowali , wymiany oklein (fabrycznie przyczepa jest jasno szara wewnątrz) ,drzwi do łazienki harmonijkowe , i jakies inne bajerki.

Edytowane przez piotrekbb (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.