Skocz do zawartości

Poszukiwana przyczepa ponad 5 m


terenowiec

Rekomendowane odpowiedzi

Znalazłem ofertę, która wydaje mi się ciekawa i przy dobrych negocjacjach spełni warunek cenowy. Co myślicie o tej przyczepie? http://otomoto.pl/knaus-6804-T2009660.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie ma zacieków i wilgoci to tak tylko pamiętaj że przyczepa dwuosiowa to ma opory przy ustawianiu na campingu przy ostrym skręcie koła się blokują i wtedy trzeba mieć dużo siły lub dużo pomocnych rąk mam dwuosiową towarową super się prowadzi ale to manewrowanie ręczne ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zawszę ustawiam przyczepy (towarowe i kempingowe) przypięte do haka (nigdy ręcznie) i robię to bardzo precyzyjnie, a samochód którego używam, ma moc i to dużo mocy, tak że się tego nie obawiam. Czy pokazana przyczepa jest Waszym zdaniem warta powiedzmy 22 tysięcy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Terenowiec - ładna budka. Podoba mi się. Trzeba posprawdzać czy sucha.

Co do pieniędzy, to długie ciężkie 2-osiowe są relatywnie tańsze od lżejszych. Ale cena 22 tys za ten rocznik i stan (po fotkach) wydaje się być ok.

I przedsionek jest ... Ciekawe jak z ciepłą wodą. Akumulatora chyba nie posiada...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, ten dwuosiowy Knaus z Grodziska Mazowieckiego jest droższy niż planowałem i facet nie chce prawi nic opuścić z podstawowej ceny. Jak bym go strasznie męczył, to sprzeda za 24 tysiące. Tylko czy to jest tych pieniędzy warte? Może służyć będzie mi dobrze, ale za lat kilka mogą być spore problemy z odsprzedażą dużej dwuosiówki za normalne pieniądze? Sam nie wiem co myśleć o tej ofercie... Oto ona jeszcze raz z bogatszym opisem i większą ilością zdjęć: http://www.przyczepykempingowe.auto.pl/index.php?page=Knaus-Sudwind-6804-1997r

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem sprzedaży ciężkiej przyczepki będziesz miał zawsze. :rolleyes: Chyba, że znajdziesz amatora.

Pamiętaj, że im lepszą kupisz przyczepę, tym łatwiej (albo mniej trudno) ją sprzedasz. Zresztą za rok jej sprzedawać nie będziesz, tylko raczej za kilka lat...

 

Moja jest sporo mniejsza. Co najmniej o 10 tys zł :).

 

akumulatora nie ma. A ciepła woda? Chyba nie ma ...

 

Ale Knausa z czystym sumieniem mogę polecić! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Comsio, to nie jest atrakcyjna oferta. Gołe Hobby, w kolorze białym, z 94 roku za 20 tysięcy...? W tej cenie to są też przyczepy i na Dolnym Śląsku. Cały czas męczy mnie ten Grodzisk z 2-osiowym dużym Knausem. Czy 24tys to dobra oferta, czy czekać na lepsze, które przynajmniej raz w tygodni się gdzieś trafiają... Ta jest już zbadana i wiadomo, że jest dobra. http://www.przyczepykempingowe.auto.pl/index.php?page=Knaus-Sudwind-6804-1997r

Te, które się trafiają, mogą być raz dobre - będzie szczęści, albo złe - będzie przejażdżka.

Edytowane przez terenowiec (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

terenowiec , przyczepa sama do Ciebie nie przyjedzie ... Więc wsiadaj w auto i jedz i zobacz tego KNAUSA .Wiadomym jest ,że sprzedawcy inaczej rozmawiają przez telefon a inaczej na placu.Negocjuj na miejscu, bądz grymaśny i jak Ci będzie pasowała to "ciśnij" sprzedawcę na maxa.No ale jak ten Knaus jest okejos to może być trudno bo wiesz sezon się zbliża więc chętnych będzie wielu.Zobaczysz w realu i nie będziesz miał potem wyrzutów ,że jej nie obejżałeś.

Aha nie pisz o tym paliwie..... jeden litr w tą czy 2,3 litry więcej z budką musi więcej palić to taka przyjemność z jazdy .Ja jak jadę na ryby to nie liczę zerwanych blach czy też woblerów czsem złamanej markowej nie taniej wędki to jest hobby i wiadomym jest że musi kosztować.

Edytowane przez Maras (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem już kilka przyczep tego sprzedającego i mogę go polecić stąd ta oferta. Sprowadza przyczepy suche, zadbane i w nie nagannym stanie :-].

Jeśli chodzi o tego knausa, koleś za dużo ceni za budke 2 osiową która także jest goła tzn bez bagażnika na dachu, na rowery, brak ciepłej wody.

Poszukaj jeszcze. Idzie sezon, cepek coraz więcej na allegro i idzie jeszcze coś znaleźć w dobrej cenie.:blagac:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem już kilka przyczep tego sprzedającego i mogę go polecić stąd ta oferta. Sprowadza przyczepy suche, zadbane i w nie nagannym stanie :-].

Jeśli chodzi o tego knausa, koleś za dużo ceni za budke 2 osiową która także jest goła tzn bez bagażnika na dachu, na rowery, brak ciepłej wody.

Poszukaj jeszcze. Idzie sezon, cepek coraz więcej na allegro i idzie jeszcze coś znaleźć w dobrej cenie.:blagac:

 

Gdzie ten polecany przez Ciebie sprzedający ma plac? Bo są aukcje gdzie podaną lokalizacją są Ząbki a ja nigdy nie mogłem go namierzyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie ten polecany przez Ciebie sprzedający ma plac? Bo są aukcje gdzie podaną lokalizacją są Ząbki a ja nigdy nie mogłem go namierzyć.

 

Tomii, sprzedający trzyma większość przyczep w komisie na Białołęce przy ul. Płochocińskiej (nr nie pamiętam :blagac:) , jadąc od strony giełdy na Żeraniu w stronę Nieporętu po lewej stronie będzie komis z autami osobowymi i przyczepami, komis zobaczysz z drogi także nie powinieneś mieć problemu ze znalezieniem. :-]

Edytowane przez comsio (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jadąc z Warszawy do Nieporętu to chyba po lewej? Chyba że tam więcej tych komisów z przyczepami jest?

A żeby nie było, to miałem na myśli dokładnie TEN komis.

Edytowane przez Besiek (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.