Skocz do zawartości

Poszukiwana przyczepa ponad 5 m


terenowiec

Rekomendowane odpowiedzi

Kornak w angielkach nie podobają mi się przednie kanapy - takie podobne do domowych, nie podobają mi się łóżka piętrowe (wyglądają jakoś tak delikatnie, często bez barierek). W środku jakoś maławo jest półek, stolików i stabilnych stołów (nie mówię o szafkach i schowkach). Bardzo mi się nie podoba wychodzenie z przyczepy w lewo na drogę (mam dzieci i często chcą siusiać). Inne gniazda, i ponoć inne podłączenia butli. Poza tym ich wystrój jakoś zupełnie mi nie odpowiada. Wszystko to sprawia, że nie interesują mnie zupełnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Białych Błotach koło Bydgoszczy jest Cristal Samoa 560 DMC 1400 z takim ukladem jak szukasz ładowność 400 , 2 przedsionki od pierwszego wlaściciela ktory kupił ją w polskim salonie powarznie ją rozwarzaliśmy ale dla mnie zawielkie DMC . Poszukam nr telefonu i podeślę miała kosztować 20000.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Terenowiec a może coś takiego ci się spodoba. Stoi co prawda w salonie sprzedaży nowych przyczep w Holandii, ale to nie stanowi problemu. Co najważniejsze salon sprzedaży daje rok gwarancji.

 

Eifelland Holiday 500 TKM

 

post-1091-0-65931200-1297356485_thumb.jpeg post-1091-0-26589000-1297356502_thumb.jpeg

 

post-1091-0-06050300-1297356524_thumb.jpeg post-1091-0-36699800-1297356547_thumb.jpeg

 

post-1091-0-86637800-1297356566_thumb.jpeg post-1091-0-39370500-1297356585_thumb.jpeg

 

 

• Bouwjaar 1999

• Kenteken WV-87-NN

• Afg. kenteken 12-04-99

• Lengte totaal 693

• Lengte opbouw 500*

• Breedte 220

• Ledig gewicht 940

• Max. gewicht 1300

• Aantal slaappl. 5

 

Accessoires:

• Stab.kopp. S.S.K.

• Toilet

• Combicassettes

• Kachel

• Koelkast

• Schokbrekers

• Voortentlamp

• Watertank (vast)

 

Verkoopprijs

 

ÔéČ 6350,-

Uw Voordeel

 

ÔéČ 400,-

Actieprijs ÔéČ 5950,-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Terenowiec a może coś takiego ci się spodoba. Stoi co prawda w salonie sprzedaży nowych przyczep w Holandii, ale to nie stanowi problemu. Co najważniejsze salon sprzedaży daje rok gwarancji.

 

Tyle pieniędzy i bez namiotu ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Namiot zawsze można wytargować. Jak kupowałem u nich poprzednią przyczepę KNAUS SUDWIND 1999 r to udało mi się zbić cenę i jeszcze dorzucili przedsionek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !

 

Tyle pieniędzy i bez namiotu ???

 

Nie wiem co prawda jaki to rodzaj stabilizatora - Stab.kopp. S.S.K. ,ale reszta jest jak najbardziej w porządku. Szerokość 2,20, ładowność 360 kg. Stoliczek w centrum co prawda krótki, ale można by jakieś pufki zorganizować, więcej za to miejsca do komunikacji. Przednie łóżko rozłożyć na stałe i zrobić luk z zewnątrz. Myślę, że cena kształtuje jakość towaru i gwarancje. Ciekawe, czy jak się zrezygnuje z niej to będzie taniej ? Bez namiotu to nawet lepiej, kupić tylko daszek zwijany, drogi nie jest i będzie idealnie. Ja w tych pieniądzach to bym brał. Ciekawe jeszcze, czy można zmienić u tego sprzedawcy homologacje na DMC i dałoby się na 1400 kg zrobić, to wtedy 460 kg ładunku dawałoby nieograniczone możliwości. Myślę, że taki typ jest niezłym rozwiązaniem. Ja widzę jedyny minus - lodówka za mała, niestety...

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !

 

 

 

Nie wiem co prawda jaki to rodzaj stabilizatora - Stab.kopp. S.S.K. ,ale reszta jest jak najbardziej w porządku. Szerokość 2,20, ładowność 360 kg. Stoliczek w centrum co prawda krótki, ale można by jakieś pufki zorganizować, więcej za to miejsca do komunikacji. Przednie łóżko rozłożyć na stałe i zrobić luk z zewnątrz. Myślę, że cena kształtuje jakość towaru i gwarancje. Ciekawe, czy jak się zrezygnuje z niej to będzie taniej ? Bez namiotu to nawet lepiej, kupić tylko daszek zwijany, drogi nie jest i będzie idealnie. Ja w tych pieniądzach to bym brał. Ciekawe jeszcze, czy można zmienić u tego sprzedawcy homologacje na DMC i dałoby się na 1400 kg zrobić, to wtedy 460 kg ładunku dawałoby nieograniczone możliwości. Myślę, że taki typ jest niezłym rozwiązaniem. Ja widzę jedyny minus - lodówka za mała, niestety...

 

Pozdrawiam

 

Jeśli chodzi o gwarancję to sprzedający z reguły dają upust przy wywozie na export. Warunek - trzeba się upomnieć. DMC chyba nie da rady zmienić ponieważ przyczepa posiada już dowód rejestracyjny.

Myślę,że dałoby się z tego urwać jeszcze kilkaset EURO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Propozycja ciekawa, jednak całość wyniesie ponad 26 tysięcy zł. To drożej niż niektóre nasze krajowe oferty. Holandia oferuje duży i ciekawy wybór przyczep, jednak droższych niż w kraju. Przyznać się muszę, ża na taki wyjazd musiałbym też kogoś zabrać, kto pomógłby mi w formalnościach. Dlatego też bardziej skłaniam się na Polskę, ewentualnie bliskie miejscowości w Niemczech.

Edytowane przez terenowiec (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Terenowiec, ja mam daleko.

Jestem pewien, że jakbyś kupował w jakimś salonie - to sprzedawca by z Tobą pojechał i pomógł załatwić formalności.

Nie wiem, czy ostatnio Wojteksw pojawia się na forum. Niestety jego przyczepka uległa zniszczeniu. Opisywał gdzieś okoliczności zakupu.

 

http://forum.karawaning.pl/topic/4687-knaus-sudwind-450fu/page__p__120370__fromsearch__1#entry120370

 

Przeczytaj Terenowcu wątek. Szkoda, że nie wszystkie fotki działają, ale chodzi o zasadę.

 

Tak czytam, i chyba te okoliczności to Wojtek opisywał mi na PW, albo w innym wątku.

poszukam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gfizyk, bez słów z Holendrem się nie dogadam. Coś powiedzieć trzeba. Myślę, że niewielu Holendrów zna polski lub rosyjski. Dlatego też kogoś muszę zabrać. Dla mnie wyjazd do Holandii opłaciłby się tylko wtedy, gdyby ceny były niższe od polskich o 8-10 tysięcy. Tu na przykład znalazłem coś takiego (niecałe dwie godziny jazdy ode mnie): http://otomoto.pl/sunlight-sun-roller-kuchnia-lazienka-sypialnie-T2129579.html

Cena na pewno do negocjacji. Czy warta jest zainteresowania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !

 

Lewe nadkole coś nie tego. Brakuje takiego plastikowego elementu i takie jakby taśmy wiszą. Przy dyszlu tak jakby coś oderwane było, są takie zardzewiałe "kikuty". Trochę przeraża mnie ten śnieg i zmarzlina. Ja mam złe wspomnienia z przyczepą kupioną w takim stanie, ale to tylko moje, być może subiektywne odczucie, ale na zadbaną to ona nie wygląda.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.