Skocz do zawartości

majowy weekend w Sławie


Rekomendowane odpowiedzi

Effendi,nikłe mam doświadczenia :) ,przyczepa dop pare lat , mało zlotów w dorobku,i niestety Ja jestem uzależniony od pracy a nie ona odemnie beksa.gif,może na początek by pomóc zadzwonię do sławy do kierownika :(,spytam czy zniżki na hasło karawaning.pl nadal są honorowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie!!! Dla zainteresowanych Jacht Klub CHALKOS Port Lubiatów tel/fax +48 68 356 65 70 ,kom. 502 219 778 (dwa lata temu tak był) e-mail :chalkos@wp.pl Tyle mam informacji

 

 

to jest chyba aktualna ich stronka:

http://www.chalkos.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Darek! napisze, że chcesz być Komandorem :)

 

Jureczku, skoro Filip85-87 nie może, Wotr "nie ma doświadczenia" ;) , to sprawami organizacyjnymi powinien zająć się pomysłodawca i założyciel niniejszego tematu ;)

 

Tylko, że krupekjr zaginął gdzieś bez wieści :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy ze Szczecina 2 osoby dorosłe + 4 latek. Jesteśmy nowymi posiadaczami kampera i chętnie byśmy przyjechali na zlot w Sławie w maju ale nie wiemy czy zlot się odbędzie i gdzie można się zapisać. Może z okolicy Szczecina ktoś będzie jechał? Najlepiej z dzieckiem. Pozdrawiamy i do zobaczenia na zlotach i w trasie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy ze Szczecina 2 osoby dorosłe + 4 latek. Jesteśmy nowymi posiadaczami kampera i chętnie byśmy przyjechali na zlot w Sławie w maju ale nie wiemy czy zlot się odbędzie i gdzie można się zapisać. Może z okolicy Szczecina ktoś będzie jechał? Najlepiej z dzieckiem. Pozdrawiamy i do zobaczenia na zlotach i w trasie.

Walusie,odbędzie się :).zapisujemy sie tu,będa załogi z twoich stron śledz temat i ucz się forum.Do spotkanka jeszcze trochę czasu im blizej tym sytuacja będzie klarowniejsza.Pozdrawiam i zapraszam do działu powitania :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mogę to jeszcze ja "cóś" powiem ! Jeśli chodzi o ścisłość to widzę , że wiara się po prostu "cyka" - przynajmniej na razie z organizacją a to przecież nie jest takie trudne !!! Kiedyś trza było się z połową polski pokłócić :( , później pogodzić :) , żeby takie spotkanie zorganizować ................ a dzisiaj tak naprawdę wystarczy zadzwonić na ośrodek zaklepać termin (no troszkę ponegocjować) i tyle ;). No może najgorsze to jakieś naklejki i odznaki "majówkowe" zorganizować ( taka tradycja) - nic poza tym :)

ps. aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa tak może Spablo ;) .................................. kawał fajnego chłopa - nadał by się na organizatora ;) ..................... no i nikt mu nie podskoczy - duży jest ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa tak może Spablo :) (...) - nadał by się na organizatora

 

Filip, dla mnie nie ma bólu. Takie naklejki to pewnie też nie jest wielki problem, prawda ROBICAR ? :(

Jest tylko jedno "ale". Decyzje odnośnie wszelkich wyjazdów podejmuję zazwyczaj w ostatniej chwili ;)

Wyobrażasz sobie nie przyjechać na zlot, będąc organizatorem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc proszę nas dopisać do Sławna 2+1 a dalej już będziemy obserwować jak, gdzie i kiedy

 

 

kolego temat jest o spotkaniu w Sławie a nie Sławnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Koledzy wcale nie zniknąłem, po prostu mój Tata miał wczoraj 70te urodziny i nie miałem czasu ani wczoraj ani dziś do wieczora usiąść przed kompem.

Widzę że niektórzy spalili mnie już na stosie, snując różnego rodzaju domysły dlaczego zniknąłem.

Wyjaśniam szybciutko że jestem, zaraz zaktualizuję listę chętnych, a jeśli chodzi o organizację zlotu-spotu to też już nad tym myślałem i dziękuję za wszystkie rady.

Oczywiście robię to pierwszy raz więc proszę o wszelkie podpowiedzi od bardziej doświadczonych kolegów.

JESTEM,JESTEM,JESTEM I NIE ZNIKNĘ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.