Skocz do zawartości

majowy weekend w Sławie


Rekomendowane odpowiedzi

Kolego krupekjr - nic nie narozrabiałeś tylko zapodałeś temat (pomysł) i dobrze - zawsze jakaś alternatywa . Jeśli zaś chodzi o termin to oczywiście kiedys było ustalenie o cyklicznych spotkaniach w Sławie w drugi majowy weekend no ale jak ktoś nie może na główny zlot a Sława dopiero w połowie maja to co ...... w domu siedzieć :niewiem: - jakoś innych propozycji nie widzę !!! :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Kolegę Komandora Pierwszego Zlotu w Sławie.

Gwoli uczciwości i wierności małżeńskiej pragnę przypomnieć, że Sławę jako miejsce zlotu zaproponowała Moja Kochana Żona.

Reszta spraw organizacyjnych pod kierownictwem Filipa85-87 potoczyła się już spontanicznie i ze wspaniałym efektem - kto był (weterani) to potwierdzi.

Edytowane przez Andrzej (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Wam tak, jak byśmy nie jechali na zlot to jako pierwsi zapisali byśmy się na to czy też inne spotkanie w okolicach Jeleniej Góry. Dlatego kolego Krupekjr nie przepraszaj że żyjesz tylko zakładaj listę i organizuj to spotkanie, a na zimną Zośkę zrobimy powtórkę. Pogadaj z Piotrem (szef OSIRu) o możliwości pozostawienia przyczep na te dwa tygodnie aby nie ciągać budek a podskoczyć solówkami. Życzę dobrej zabawy, owocnych nocnych polaków rozmów, nieustającego potoku złotego napoju, wspaniałej wyżerki, itp. itd. A wcześniej zapraszamy razem z Arkiem do Czerwonej Wody.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lista jest na pierwszej stronie tego tematu. Kolega nie może jej aktualizować , dlatego trzeba będzie ją powtarzać deklarując w swoim poście swój udział w Majówce i dodawać poprzez kopiowanie - poprzedników. Proponuję założenie nowego tematu (tak jak proponował Rober pt. IV Majówka Karawaningowa Sława 2011) w dziale "Inne imprezy" .Oczywiście trzeba będzie uzgodnić z szefostwem OSiR(Piotr) nasz przyjazd i tak jak w poprzednich latach uzyskać dla nas jakieś bonusy .

Edytowane przez 100pa (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeżeli weekend majowy część ludzi ma wolne, chcą rozpocząć sezon i nie mają chęci gonić w przeciwległy koniec Polski to co nie mogą się skrzyknąć na spotkanie poza wyznaczonymi terminami? może powinni siedzieć w domu a dwa tygodnie później ze smutkiem popatrzeć w kalędarz - cholewcia oni jadą a ja teraz nie mogę !! Chcą się ludzie spotkać to niech się spotykają, chcą o tym pisać na forum niech piszą - to wolne forum. A jeżeli komuś niepodoba się miejsce, wktórym się o tym pisze to do Admina, który jak zauważyłem nie ma nic przeciw. Jak komuś nie odpowiada chęć spotkania poza zaszufladkowanymi terminami i strasznie go to drażni to niech nie zagląda do tego tematu. Ja proszę o dopisanie mnie do listy jeżeli takowa jest potrzebna, przecież to nieoficjalne spotkanie.

 

Krupekjr proszę zapisz TURTL 2 osoby dorosłe + dziecko lat 3

 

Dla uspokojenia emocji możesz założyć nowy temat za propozycjami rozsądnych i mniej nerwowych "IV Majówka Karawaningowa Sława 2011" a tam listę od siebie i dalej reszta poprzez kopiowanie...

Edytowane przez TURTL (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeżeli weekend majowy część ludzi ma wolne, chcą rozpocząć sezon i nie mają chęci gonić w przeciwległy koniec Polski to co nie mogą się skrzyknąć na spotkanie poza wyznaczonymi terminami? może powinni siedzieć w domu a dwa tygodnie później ze smutkiem popatrzeć w kalędarz - cholewcia oni jadą a ja teraz nie mogę !! Chcą się ludzie spotkać to niech się spotykają, chcą o tym pisać na forum niech piszą - to wolne forum. A jeżeli komuś niepodoba się miejsce, wktórym się o tym pisze to do Admina, który jak zauważyłem nie ma nic przeciw. Jak komuś nie odpowiada chęć spotkania poza zaszufladkowanymi terminami i strasznie go to drażni to niech nie zagląda do tego tematu. Ja proszę o dopisanie mnie do listy jeżeli takowa jest potrzebna, przecież to nieoficjalne spotkanie.

 

 

Ale o co chodzi? :niewiem:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o to że nie wszystkim się podoba że grupa ludzi chce się spotkać o zgrozo w tym samym terminie co Zlot i w innym miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TURTL nie ma co "bić piany" - nikomu to nie przeszkadza a tym bardziej Administracji - temat wszelkiej " maści spotkań" w trakcie Zlotu był już kiedyś intensywnie przerabiany i od tego czasu zostały wypracowane pewne reguły i zasady o której już wczesnej w tym wątku był pisane, trzeba tylko poczytać wszystkie posty z większą uwagą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Staram się czytać jak najdokladniej, może niezawsze mi to wychodzi a może my początkujący forumowicze - zlotowicze w zbyt gorącej wodzie kompani jesteśmy. Ruszyło mnie tylko dlatego że poruszalem temat kilometrów na zlot w temacie Zlot i ..... tłumaczyłem się jak kolega, który zaczął w tym temacie. Myślę że będę temat śledził a zrobie to co uważam za stosowne czyli wyląduję w Sławie.

Edytowane przez TURTL (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie i Panowie,

 

Proponuję ostudzić emocję. Żyjemy w wolnym kraju, i każdy ma prawo wybrać się na majówkę tam gdzie uzna, że mu będzie najlepiej.

Proponuję zaprzestać haseł "antyzlot" i tym podobnym, bo nie sądze, żeby był na tym forum ktokolwiek, kto jest przeciwny zlotowi na suwalszczyżnie. A to, że kogoś tam nie będzie i w tym czasie spotka się z przyjaciółmi w innym rejonie Polski to już każdego osobista sprawa.

 

 

...Kolega nie może jej aktualizować...

 

Czy aby na pewno? Piotrek miał to poprawić i powinna już działać możliwość edycji. Jeśli nie to dajcie znać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co ja mam zrobić biedna istota ? :niewiem::ok::no:

Suwalszczyzna - brak czasu :ok:

Sława - towarzystwo zacne :), ale miejsce jak dla mnie już troszkę nudne :( a siedzieć 4 dni na kempingu ?

 

Poczekam. Może pojawi się jeszcze jakaś alternatywa. Mnie osobiście kręci MRU i Łagów jako baza.

Zobaczymy co czas przyniesie :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i już po sporach.

 

krupekjr zakładaj listę.

 

 

 

Bluesmen już jesteś na liście, teraz się nie wycofasz.

 

Moi kochani,

temat, który założyłem już jest i nie widzę sensu go przenosić, lista też jest na pierwszej stronie i będę ją na bieżąco aktualizował.

Nie myślę na razie o jakiejkolwiek organizacji, bo to ma być zupełny spontan.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.