Skocz do zawartości

majowy weekend w Sławie


Rekomendowane odpowiedzi

Nie myślę na razie o jakiejkolwiek organizacji, bo to ma być zupełny spontan.

 

Drogi kolego , oczywiście spontan spontanem ale trzeba pogadać z ośrodkiem . Takie zasady zawsze obowiązują przy organizacji jakichkolwiek spotkań - nawet spontana. Myślę ,że trochę tych załóg będzie i warto pogadać , w sprawie ceny pobytu , dostępu do sanitariatów itp. Sława jest nam przyjazna i myślę, że na hasło karawaning.pl nie będzie problemów.Serdecznie Pozdrawiam.

Edytowane przez 100pa (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co ja mam zrobić biedna istota ? :):winner::tuptup:

Suwalszczyzna - brak czasu :bevil:

Sława - towarzystwo zacne :boks:, ale miejsce jak dla mnie już troszkę nudne :piwko: a siedzieć 4 dni na kempingu ?

 

Poczekam. Może pojawi się jeszcze jakaś alternatywa. Mnie osobiście kręci MRU i Łagów jako baza.

Zobaczymy co czas przyniesie :zolta:

 

 

Jeżeli chodzi mnie to może być i okolica MRU z tym że raczej proponowałbym Głębokie. W zeszłym roku spotkałem się z Dekorceramik w Łagowie na pierwszym polu od głównej ulicy (nie pamiętam nazwy) potraktowano nas jak złodziei, kazano nam zapłacić przed rozejrzeniem się. Byiliśmy z wizytą na sąsiednim polu - fajnie, bezpośrednio nad wodą z tym że są tylko 2 prysznice i 2 WC

Edytowane przez TURTL (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sława OK, zapisałbym się, gdyby nie fakt, iż będę tam robił metę rajdu samochodowego w maju, lub na początku czerwca :),a co za dużo - to się....nudzi.

 

Tymczasem te - mam nadzieję! - piękne, słoneczne 4-5 dni (29 lub 30.04-03.05) mam zamiar spędzić w kajaku na Brdzie :winner::tuptup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!!! Prawie na 99,9% nie wypali mi wyjazd na majowy zlot (ch....a jak mi żal :)).Pocieszające jest w tym wszystkim to , że nie tylko ja mam ten problem i alternatywą jest zaproponowane :winner:(Krupekjr wspaniałe) spotkanie w Sławie.Tamtejsze okoliczności przyrody i karawaningowcy stworzymy :biwak: z dobrą atmosferą.

 

 

Proszę o dopisanie 2 os. do listy tego spotkania .:tuptup::zolta:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co ja mam zrobić biedna istota ? :) :) :-]

Suwalszczyzna - brak czasu :jump:

Sława - towarzystwo zacne :yay:, ale miejsce jak dla mnie już troszkę nudne :yay: a siedzieć 4 dni na kempingu ?

 

Poczekam. Może pojawi się jeszcze jakaś alternatywa. Mnie osobiście kręci MRU i Łagów jako baza.

Zobaczymy co czas przyniesie :piwo:

 

łagów tez mnie interesuje tylko bardziej pomorski..druga czesc mru

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.