Skocz do zawartości

majowy weekend w Sławie


Rekomendowane odpowiedzi

Dziękuję w imieniu mojego Taty za życzenia.

Tata cieszył się że kolejne 70 lat będzie miał już z górki.:)

 

Proszę Administratorów o przeniesienie tematu do odpowiedniego miejsca sugerowanego przez kolegów, choć moim zamiarem była chęć spotkania się lokalnie z tymi którzy nie mogą pojechać na IX zlot.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcę Was powiadomić że wspólnie z kolegą Maclew, będziemy pracować nad formą i realizacją naklejki pamiątkowej ze zlotu w Sławie.

Wyniki naszej współpracy wkrótce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mógł bym podpowiedzieć, motywem przewodnim na nalepkach i gadżetach spotkań w sławie były lokalne atrakcje, koledzy na pewno wymyślą coś co będzie nam przypominało kolejne spotkanie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

my raczej też się wybierzemy do Sławy , więc proszę nas też na listę "obecności satyryków" dopisać

pozdrawiamy i do zobaczyska w Sławie

 

Radwan sprecyzuj ilość osób.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mógł bym podpowiedzieć, motywem przewodnim na nalepkach i gadżetach spotkań w sławie były lokalne atrakcje

 

A jeśli ja mógłbym coś podpowiedzieć to trzeba by jakąś formę logo zrobić i na rynku obok sław bluesa odbić logo forum. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciesząc się , że "odnalazł" się ;) nasz pomysłodawca imprezki mam wrażenie , że jednak sprawdzają się moje wcześniejsze słowa , że nie wszyscy czytają temat "spotkania lokalne" - przynajmniej chyba nie czytają tego tematu moderatorzy !!! :) Była kilkakrotna prośba o przeniesienie tematu do "inne imprezy" a tu nic :( ........................ E .... MODERATORY - OBUD┼╣TA SIE !!! ;)........................;)..............................:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.