Skocz do zawartości

majowy weekend w Sławie


Rekomendowane odpowiedzi

Kolego Kornak,

wyraźnie określiłem że nie ma żadnego antyzlotu , ktoś kto nie może z różnych przyczyn pojechać na oficjalny zlot może w tym czasie wyjechać w całkiem inne miejsce na naszej ziemi.

Nie chcę nikogo odwodzić od chęci spotkania się na IX zlocie, sam chętnie bym w nim uczestniczył gdyby tym razem był trochę bliżej.

Wiadomo że coś łączy ludzi z forum, więc dlaczego w tym czasie nie mogliby się spotkać w jakimś ulubionym sprawdzonym miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego Kornak,

wyraźnie określiłem że nie ma żadnego antyzlotu , ktoś kto nie może z różnych przyczyn pojechać na oficjalny zlot może w tym czasie wyjechać w całkiem inne miejsce na naszej ziemi.

Nie chcę nikogo odwodzić od chęci spotkania się na IX zlocie, sam chętnie bym w nim uczestniczył gdyby tym razem był trochę bliżej.

Wiadomo że coś łączy ludzi z forum, więc dlaczego w tym czasie nie mogliby się spotkać w jakimś ulubionym sprawdzonym miejscu.

 

 

Jestem za.

Nie wiem skąd tyle niepotrzebnego zamieszania. Bardzo fajnie, ze oficjalny zlot bedzie mial miesjce w tym pięknym zakątku Polski, ale niestety nie wszyscy dadzą radę tam zajechać glownie z racji odległości. Np ja chetnie bym dolaczyl, ale w polowie drogi moje male dzieciaczki roznioslyby mi auto (z przyczpą) na pół!

 

Kolega KrupekJr zapodal dobry pomysl dla tych wlasnie, dla ktorych Mazury są po prostu za daleko.

Sam miałem zamiar zrobić to samo. I co w tym złego, ze kilku, moze kilkunastu forumowiczow pojedzie sobie do Sławy, czy tez moze innego miejsca w Polsce zachodniej? Niech sie to zwie "samozwanczym spotkaniem".

 

Z pozdrowieniami dla wybierających sie na Mazury....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znowu się ciekawie zaczyna.Najwięcej zajmuja głosu ci co nigdzie nie jadą.Mysle że powinno tak być ,że jak Zlot jest daleko z jakiegoś zakątku kraju to chętni na inne spotkanie, powinni się dogadać do fajnego miejsca i żeby wszystkim pasiło.Nie wazne czy to jest na głównym Zlocie czy u sąsiada za płotem,ważne żeby się spotkać i dobrze bawić. :krzykacz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Jak chcę czytać o ,,zlocie" to czytam ten temat.

 

Jak będę chciał czytać o ,,alternatywnych spotkaniach" to wystarczy mi informacja ze w innym temacie szukać.

 

Coraz więcej Nas (i opinii) i Moderator tematu powinien się więcej starać. Nie wiem czy będę na zlocie ale to nic nie zmienia.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich :krzykacz: wchodzę na forum i co widzę spontan w sławie się rozkręca jest iskierka nadziei.Cóż że wątła i przygasa w połowie tematu, może się skrzyknie parę osób by było kameralnie i wesoło.Fajnie jest spotkać znajomych ze zlotów i forum,piszę się na sławe wotr+4 osoby + owczarek błotny :winner:.zobaczymy czy się zbierze grono zapaleńców.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie (i panie) nie ma o co kopii kruszyć.Jest nas (wg. licznika) 5461 użytkowników tylko tego NASZEGO forum.

 

Wyobrażam sobie, że wszyscy dojadą na jedyny oficjalny zlot- masakra.

 

Zakorkowane drogi, zapchane toalety,kilometrowe kolejki do wody (jakiejkolwiek), w sklepach tylko ocet.

 

Więc chyba można odciążyć trochę mazury?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krupekjr,jako że założyłeś temat stwórz może kolego listę(kochamy listy prawda Spablo :winner: ) poglądową,zobaczymy jak będzie zainteresowanie tą masówką :krzykacz:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko żeby nie było potem przy okazji spotkania zośkowego że znowu Sława. I tylko o to mi chodziło.

Pozdrawiam wszystkich forumowiczów, do zobaczenia gdziekolwiek tn24camping.gifprzytul.gifbiwak.gifprzytul.gifpifo.gifyay.gif itd. itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj widzę, że zrobił się ciekawy temat :piwo:

 

Już w latach poprzednich tak było, że oprócz oficjalnego Zlotu forumowego odbywały się jakieś lokalne spontaniczne spotkania. Za każdym razem były one organizowane tylko i wyłączne dla tych i/lub przez tych, którym z takich lub innych powodów nie pasował wyjazd na centralny Zlot. Teraz zapewne też tak będzie i nie należy w tym doszukiwać się żadnego drugiego dna, bo jego nie ma!

I nie potrzebne więc są żadne :krzykacz: tudzież :winner: bo :slina: bo kto będzie chciał się spotkać poza Zlotem to i tak to zrobi. Więc nie ma co "kruszyć kopi" i z poszanowaniem dla tych co jadą na Zlot i dal tych co chcą jechać do Sławy lub gdzie indziej pozwólmy im się "zorganizować" i popisać o swoich planach na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś wywołał moderatora do tablicy. Pytanie tylko po co i o co chodzi?

Nikt z administracji nie powie Wam złego słowa na to, że chcecie się spotkać gdziekolwiek w Polsce podczas Zlotu. Nie ma obowiązku na nim bywać. Mnie osobiście cieszy, że wielu uczestników forum chce się spotkać, poznać się, pogadać na alternatywnych imprezach. Zatem szanowne koleżanki i koledzy bierzcie się do roboty, zamawiajcie, organizujcie. Ale potem macie wszystko szczegółowo opisać na forum.

Jeśli wystąpią jakieś problemy techniczne na forum służę pomocą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy serdecznie wszystkich karawaningowców my ( 2+1) również bysmy byli chętni na Sławe bo co do zlotu to do Augustowa mamy z 800 km jak dla nas to dzień jazdy +dzień na powrót to trochę dużo jak na nasze możliwosci (dotyczy urlopu ciężko bedzie uzyskać dodatkowe dni wolnego żeby się zintegrować:krzykacz: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak cytam.cytam jest ciekawy temat ale w tym momencie przyszedł mi do głowy pomysł żeby stworzyć temat gdzie planujecie wyjazd majowy ja myślę o Ojcowie być może uda się spotkać z innymi forumowiczami gdziekolwiek . Polska jest taka piękna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla nas miejsce może być dowolne ale żeby dojechać tam w 8 godzin ( plus minus) bo czas tu odgrywa główną rolę :krzykacz: A tak myślę że jednak dużo załóg ma ten sam dylemat ,( bo firmy różnie podchodzą do długich weekendów) a to może być fajna okazja żeby spotkac sie i porozmawiać :winner::slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Krupekjr świetny pomysł. Jak ja poruszyłem w temacie Zolt na Suwalszczyźnie problem odległości to co niektórzy chcieli mnie zjeść. Napisałem tam że Karawaning w moim mniemaniu to odpoczynek na łonie natury i nawiązywanie nowych znajomości. Jestem pewny że spotkanie w Sławie odbędzie się i będzie świetną okazją do spotkania starych znajomych i poznania nowych ludzi. A zatwardziałych zlotowiczów proszę żeby zrozumieli że nie jest to spotkanie konkurencyjne tylko alternatywa dla niechcących kręcić kilometrów. Finger napisał że jedzie na dłużej i przypuszczam że to sprawiło że będzie na zlocie (moje odczucie) ja gdybym zaplanował wyjazd na 7 - 10 dni to też chętnie na Suwalszczyznę bym się wybrał bo to piękne terny są ale że nie dysponuję w tym czasie urlopem aż tak długim to wybieram Sławę. Co do opini Kornaka i Sławcio to chciałem zauważyć że spot "Sława" ukazał się w dziale ZLOTY I SPOTKANIA, chyba jak najbardziej trafne miejsce ? a może zlot Prima Apirysowy też poprzez moderatora usunąć z tego działu ?

Edytowane przez TURTL (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.