Skocz do zawartości

majowy weekend w Sławie


Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym rozwiać wszelkie wątpliwości szanownych zlotowiczów , głównie nowych wśród naszej braci . Majówka w Sławie weszła na stałe do tradycji zlotów naszego Forum. i nie jest to żaden anty zlot . Przecież nie każdy ma urlop , możliwości itd, itd. To alternatywne spotkanie nie będzie jedynym które odbędzie sie w tym samym czasie . Majowy pobyt w Sławie zaliczany jest jako pobyt na zlocie , nazwijmy to ,,głównym kolejnym ,, Podczas nastepnego pasowania jesteś o stopień wyższy . Nic straconego ! Taki sam status mają zlotowicze corocznego zlotu fanklub niewiadówek . Moje prywatne zdanie jest takie:<BR>Byłem na wszystkich zlotach poza pierwszym , kiedy to moja własna małżonka podkusiła mnie aby jechać do Cieplic zamiast do Zdworza . Do tej pory nie moge jej tego wydarować . Kocham Jelenią Górę i jej wspaniałości , ale zlot to zlot.<BR> Powiem wam jedno , nawet gdybym mieszkał w Sławie to i tak bym na Danowskie pojechał . Taki jestem po prostu tradycjonalista . Ale to mówił wasz przyjaciel Rysiaczek ! Nie kazdy jest tak pomylony . <BR>Spotkań będzie wiele , bo już od marca zaczynają się harce aż do listopada i grudnia . Jest mnóstwo spotkań o których na tym forum nie usłyszycie gdyż są wspaniałe grupy przyjaciół / zapoznane dzięki temu forum / którzy się spotkają także w weekend majowy. Nikogo nie namawiam , nie trzeba drzeć szat. Każdy jedzie gdzie chce i robi co chce ! To dewiza NASZEGO FORUM ! Zloty , zlotami !!! A z tymi co chcę się spotkać to i tak się spotkam bez względu na odległóść .Sezon długi jak długa jest lista przyjaciół ! Nie myślcie że u mnie tak wesoło . Poważne uroczystości rodzinne oraz takze poważne kontrakty zawodowe ograniczaja moje ruchy karawaningowe . Ale patrzę na to optymistycznie . Ruszajcie tam gdzie macie możliwości , zasoby i czas ! NIC NA SIŁĘ !

Edytowane przez Rysiaczek (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pięknie to Rysiaczku napisałeś . Chyba nic już więcej nie trzeba dodawać . :niewiem:

 

PS - Czy doczekamy się kolejnego felietonu ? Popełniłeś swojego czasu takie fajne felietoniki i co ? Już z tym "kuniec" ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie bylem na kempingu w Sławie.

Nie orientujecie sie moze kiedy dokladnie go otwieraja?

Czy juz 29.04 Pt bedzie czynny?

A jak z wypozyczalniami sprzetu wodnego? Sa juz zwykle czynne w pierwszy weekend majowy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andreew_80 zajżyj pod ten adres http://www.sckiw.sla...id=57&Itemid=12 trochę się rozejżyj a co do sprzętu wodnego to jest wypożyczalnia i jeżeli chodzi o jednostki żaglowe to z doświadczenia z zeszłego roku wiem że należy dokonać wcześniej rezerwacji zwłaszcza na ten weekend. Też chciałbym poznać to jezioro spod żagli dlatego będę szukał namiaru na sekcję żeglarską.

Edytowane przez TURTL (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich zainteresowanych majówką w Sławie !!!

Jako , że pomysłodawca tego tematu "cóś" ostatnio się nie pokazuje w w/w to pozwolę sobie jako w pewnym sensie "protoplasta" "Sławskich Majówek" na pewne spostrzeżenia oraz "propozycje".

Jak już wcześniej napisałem a Rysiaczek w zacnych słowach potwierdził -"Majówki w Sławie " na stałe zapisały się w historii spotkań naszego forum - dlatego też proponuję :

1- przenieść jednak temat do "inne imprezy " gdyż powtarzam : "Majówki Sławskie" NIGDY nie były spotkaniami lokalnymi ( a myślę , że niektórzy forumowicze mogą w ogóle nie zaglądać do lokalnych tematów i mogą nie mieć zielonego pojęcia o takiej imprezie ) - zresztą sam szacunek do w/w "cyklicznych" spotkań nakazuje takie rozwiązanie ;) ......... przynajmniej ja tak myślę !!!

2- no musiałby ktoś faktycznie troszeczkę zająć się tematem- choćby wpisywaniem na listę chętnych - na razie :)

3- nie wspomnę już o choćby jakiejś naklejce pamiątkowej z "Majówki" - tradycja nakazuje taką wymyślić no i "wyprodukować"

4- w niedalekiej przyszłości poczynić pewne poczynania ( ustalenia , negocjacje) z dyrekcją ośrodka w w/w sprawie

Kończą pragnę podkreślić , że napisałem tego posta z sentymentu do miejsca jak i ludzi którzy już tam bywali i prawdopodobnie będą mieli takie samo zdanie jak ja . Pozdrawiam Filip 85-87 :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robercie - Filipku z ust mi wyjąłeś te słowa. Myślę , że kolega nie ma może czasu, chęci albo pojęcia o zorganizowaniu spotkania w Sławie . Nie pisze tego ,żeby kogoś urazić , ale sam fakt zaproponowania spotkania nawet "spontana" wiąże się z pewnymi zobowiązaniami wobec koleżeństwa. Myślę ,że jeżeli kolega będzie potrzebował pomocy , wsparcia czy informacji możemy pomóc . No i oczywiście temat musi być przekierowany do odpowiedniego miejsca na forum ( tutaj prośba do adminów ) Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpisze się pod słowami mojego zacnego kolegi Filipa85-87 spontan spontanem ale ślad po nas musi być pozostawiony.Jako że jest to spotkanie równoległe z IX zlotem karawaning.pl pozwolimy sobie na pewno nie raz wspomnieć uczestników zlotu na którym z różnych powodów nie możemy być.Jakaś nalepka by się przydała, nie wspomnę o znaczku na czapce (które zresztą na aukcjach światowych osiągają niebotyczne ceny :)) lista oczywiście też musi być(wszk to tradycja nieprawdaż Spablo :() czyli porządek ogólny w najlepszym słowa tego znaczeniu.I tu mam pytanie a może prośbę czy kolega Filip 85-87 mógłby pomóc w przygotowaniu tej ,,Naszej Majówki'' czy wyrazi chęć uczestnictwa w spotkaniu znajomych i nowych członków forum pytam się ja Wotr'zyk .Ze swej strony oferuję wszelką pomoc ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:)...........hm ........ jakby to "Łoterku" Ty mój odpowiedzieć !!! Na dzień dzisiejszy mam wstępnie inne plany niż "Majówka w Sławie" - oczywiście nie zaklinam się , że nie wpadnę ale .............. któż to wie !!! Jeśli chodzi o pomoc to w miarę swoich możliwości a raczej "bliskości" Sławy "cóś" pewnie dałoby się zrobić .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.