Skocz do zawartości

majowy weekend w Sławie


Rekomendowane odpowiedzi

Powoli robi się klarowna sytacja :slina:,przynajmniej dla tych którzy chcą sie spotkać w sławie.Mi osobiście pasuje dojazd (zapewne w pracy do ostatniego dzwonka) termin i odległość w km. Niestety zlot na Suwalszczyznie jest dla mnie za daleko w stosunku do ilości wolnych dni.A ile będzie załóg 2,10 więcej nie istotne, rekordu ze sławy nie pobijemy nie o to chodzi ważne żeby się spotkać i ,,pogadać'' :winner: wspólnie po zimie .Na pewno równolegle będą inne spoty ,więc każdy wybierze dla siebie coś interesującego.Z braterskim pozdrowieniem połamania kija hehe.Ps.mam cicha nadzieję że 100pa nas zaszczyci swoją osobą jak równierz Filip jak co roku się pojawi :krzykacz: .

Edytowane przez Wotr (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Sławy to jeszcze jest taka sytuacja że możemy się spotkać z grupą z "CamperTeam" , która to równiez planuje spotkanie w Slawie w tym samym Czasie. Obserwuję oba fora gdyż od kilku miesięcy jestem posiadaczem Campera i takie spotkanie może być ciekawe i pełne spostrzeżeń na temat wojaży z bryczką i Camperem. Jest tysiąc powodów przemawiających za jedną i drugą formą ale w calości to i tak KARAWANING. Myślę że dzięki dyskusji spotkanie w Slawie czy Zlot pod Augustowem będą każdy na swój sposób doskonałe, dlatego życzę sobie i wszystkim wybierającym się tu lub tam powodzenia i zadowolenia z obecności na imprezach KARAWANINGOWYCH !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może Finger i AKISSJG mnie potępią ale myślę że na temat zlotów i spotów możemy porozmawiać w Czerwonej Wodzie, będzie czas aby wysłuchać wszystkich z tych rejonów dla których zlot jest za daleko.

 

www.karawaning.pl wciągnął mnie i uzależnił jak heroina i nie myślę o km które mam przejechać najważniejsze by dobrze bawić się.

 

Ja też mam małe dzieci i szczerze powiem że boję się jechać z nimi w tak daleką trasę, trzeba być optymistą zwłaszcza patrząc na jednego roczniaka z forum który zaliczył już kilka wyjazdów.

 

Zlotowi w Danowskim nie mówię tak, nie mówię nie jak już wcześniej pisałem wszystko zależy od wolnego, jakbym jechał na zlot to na tydzień a jeśli nie będę miał wolnego to krupekjr wpisz mnie pierwszego na listę do Sławy.

 

Artur na zimną Zośkę też będę bo ta heroina - wiecie.

 

 

 

 

P.S. Wort - ponoć skończyli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bluesmen ! Ja nie mam nic do tego , że w Sławie chcą się zebrać ludzie na alternatywnym zlociku . Skąd ta opinia ? :niewiem: Już pisałem o tym kilka postów wcześniej w tymże wątku .

Przecież wiadomo , że skoro nie możesz(możecie) z różnych przyczyn jechać tak daleko , to co , macie siedzieć na tyłkach w domu ? Aaaa ni cholery ! :no:

Trzeba jechać gdzie się da i przecierać szlaki w miarę możliwości.

 

Nie mam nic do Sławy . Lubię to miejsce bo jeździłem tam w latach jak mieszkałem jeszcze w Glogowie . Bardzo dobrze , że się tam spotkacie .

Pozdrawiam wszystkich mających chęć na inne spotkania . :ok:

Edytowane przez finger (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

nie myślałem nigdy że mój skromny temat wyrośnie jak przysłowiowe ciasto drożdżowe.

Cieszę się bardzo z wszystkich głosów pozytywnie nastawionych jak i z tych którzy węszą jakiś spisek ANTYZLOTOWY, bo dodaje to tylko pikanterii całej sprawie.

Może nazwiemy spotkanie w Sławie ANTYZLOTOWYM SPOTKANIEM FANATYCZNYCH KARAWANINGOWCÓW ( żartuję).

Jeśli ma być lista to proszę będzie.

A ty Bluesmen nie podlizuj się bo jak coś to Ja będę pierwszy na liście (oczywiście zaraz za tobą).

Szczerze mówiąc to chciałbym żebyś nie dostał urlopu, bo wtedy spotkamy się na pewno w Sławie i pogadamy o starych dobrych czasach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

ja również nie mam nic przeciwko spotkaniu czy to w Sławie czy innym miejscu. Tylko nie nazywajcie tych spotkań zlotami bo jak pisałem zlot to zlot nazywajcie te spotkania spotami i wszystko będzie OK.

 

 

Pozdrawiam wszystkich karawaningowców.

 

P.S.

Co do wyjazdu na IX zlot to my również kombinujemy dłuższy pobyt w tygodniu pomiędzy świętami a weekendem majowym. Jednakowoż jak nie uda się załatwić wolnego to nawet na sam weekend dojedziemy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

chcę zapuścić taki pomysł żeby Ci forumowicze, którzy z różnych przyczyn nie mogą pojechać na IX zlot na Mazurach wybrali się w tym czasie do Sławy na długi weekend i tam spędzili miłe chwile.

Co Wy na to?????

 

Witam wszystkich zainteresowanych tym tematem !

Ostatnio rzadko zaglądałem na forum i słabo orientuję się "co w trawie piszczy" ale wczoraj rozmawiałem ze 100pkiem i on zwrócił moją uwagę na ten temat a wręcz na wywołanie jego i mnie do tablicy przez kolegę Wotra ( pozdrawiam Ciebie serdeczni :hej: ) .

"Starzy" forumowicze doskonale pamiętają jak to było kiedy kilka lat temu zaproponowałem po raz pierwszy"alternatywny Zlot" w Sławie . Co sie wtedy działo to nie daj Boże :niewiem: . Zwolennicy i przeciwnicy tego pomysłu prześcigali sie na argumenty na "za i przeciw" (sam zresztą wiodłem prym w tych dyskusjach) - kochani ODRADZAM !!! Szkoda "nerw" - po prostu niczemu to nie służy . Kolega krupekir zapodał pomysł i albo sie ten pomysł komuś podoba i jedzie do Sławy albo się nie podoba i nie jedzie !!!

Jeśli mógłbym tylko coś zaproponować w tym temacie to nie nazywanie przyjazdu do Sławy "SPOTEM" tylko , że jako taka Sława dość mocno wpisała się w nasze karawaningowe forum nazwać tą majówkę "IV Majówka Karawaningowa Sława 2011" . Pozdrawiam Wszystkich serdecznie !!!

Edytowane przez Filip85-87 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filip85-87 napisał,, jako taka Sława dość mocno wpisała się w nasze karawaningowe forum nazwać tą majówkę "IV Majówka Karawaningowa Sława 2011" . Pozdrawiam Wszystkich serdecznie !!!'' :ok::no: Bedą nalepki z ,,iv'' majówką cfaniaczek.gif ? :niewiem: Pare kropel nalewki wiśniowej ,,A d- 2009 '' zostało :ok: ,ajajaj.

 

balthur,już sie nie moge doczekać :(

Edytowane przez Wotr (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O czymś jeszcze zapomniałem - ja przynajmniej uważam , że ten temat powinien znajdować się w "INNE IMPREZY" a nie spotkania lokalne gdyż nigdy "Majówki Sławskie" nie były takimi !!! :niewiem:.............:ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Filip85-87 podoba mi się ta nazwa "IV Majówka Karawaningowa Sława 2011".

Jeśli chodzi o miejsce tematu na forum to moderatorzy zawsze mogą przenieść go w odpowiednie miejsce.

Moją intencją było spotkanie się z miłośnikami z okolicy, ale wiadomo wszyscy chętni mile widziani.

Narozrabiałem tym tematem trochę, bo nie było moim zamiarem odwodzic kogokolwiek od wyjazdu na IX zlot.

Organizatorów z góry przepraszam, ale myślę że nie mają mi za złe (w końcu jestem z Wami dopiero od roku i ciągle się uczę).

Boję się trochę, bo nie czuję się na siłach żeby ten spot był jakoś szczególnie organizowany, po prostu kto chce to przyjeżdża i będzie jak będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale już jakiś czas temu ustaliliśmy że cykliczne majówki w Sławie odbywają się w okolicach 15 maja, właśnie żeby nie konkurować ze zlotami ( konkurencja tylko co do terminu).

Edytowane przez AKISSJG (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.