Skocz do zawartości

Wakacje 2011 Chorwacja


Rekomendowane odpowiedzi

 

2. "Stupice" w Premanturze

ale trudno mi sobie wyobrazić wypoczynek tam w środku sezonu. Ale to już takie moje odchylenia, że mogę poza sezonem.

 

 

Janus.. dlaczego trudno.?? co było nie tak.

i jak było na Stupicach (to chyba obok Medulin)??

Jak droga?? Zwardoń? czy Cieszyn?

Napisz proszę troszkę więcej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Odświeżam temat:

pozostało mało czasu.

z tego co wiem z ustaleń na PW będą jechali 4 zestawy + jeden Kamper.

Co więcej sami znajomi z forum.

czekam na info od kolegi który wraca z Chorwacji 3 lipca jak tam droga przez Zwardoń czy coś się zmieniło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odświeżam temat:

pozostało mało czasu.

z tego co wiem z ustaleń na PW będą jechali 4 zestawy + jeden Kamper.

Co więcej sami znajomi z forum.

czekam na info od kolegi który wraca z Chorwacji 3 lipca jak tam droga przez Zwardoń czy coś się zmieniło.

 

Ostatnio jechałem przez Zwardoń i od Łodygowic za Bielskiem jedzie się już bezproblemowo, ale niestety ostatnio zaczęli robić przebudowę drogi na wyjeździe z BB na Żywiec i jak się źle trafi to ok 40 min stoi się w Bielsku. Jak lecicie 1-ka to polecam Wam zjechać na Cieszyn.

Ja osobiście cisnę się jutro na CRO przez Zwardoń ale wyjeżdżam o 10 a wtedy na Żywiec jest pusto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio jechałem przez Zwardoń i od Łodygowic za Bielskiem jedzie się już bezproblemowo, ale niestety ostatnio zaczęli robić przebudowę drogi na wyjeździe z BB na Żywiec i jak się źle trafi to ok 40 min stoi się w Bielsku. Jak lecicie 1-ka to polecam Wam zjechać na Cieszyn.

Ja osobiście cisnę się jutro na CRO przez Zwardoń ale wyjeżdżam o 10 a wtedy na Żywiec jest pusto.

 

:) dzięki . kolega leci w sobotę w nasze strony wieć postara sie przetrzeć szlaki przez Cieszyn na Zilinę więc 3 lipca będę miał konkretne info co i jak.

Pamiętajcie każda informacja jest warta :piwko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

osoby jadące jutro rano na istrię z kolegą ufolz proszę kontakt na PW , jadę z wami i prosiłbym o podanie numeru telefonu do kogokolwiek abym mógł Was złapać gdzieś przed Cieszynem, będę leciał z Krakowa,

 

 

 

 

z góry dziękuję za informacje

 

 

 

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w ubiegłym roku byliśmy 13-30 wrzesnia w Pakostane kemping Kozarica.Pogoda piekna 27-30stopni,w nocy ok 20.Spokój i cisza,mało ludzi nie tak jak w lipcu i sierpniu.Ceny w sklepach nizsze.W tym roku bylismy w czerwcu i juz był tłok.Woda miała temperature 22-25.Polecam w tym okresie Dalmacje,bo na Istri lubi w tym czasie popadac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My dojechaliśmy jednak na Dalmacje okolice Sv. Filip i Jakov. pogoda zarąbista 42st a woda 28st.

Po sygnałach że na północnej Croatii jest zimno.

Warto jest jechać.. Ceny jak u nas. Przelicznik kunek na nasze to 53-55groszy za kunkę. zależy od banku.

Pozdrawiamy. jak wrócimy relacja gotowa.. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

My tylko na 9 dni wiec chcieliśmy w miarę blisko, z tym zimnem to jakieś plotki, upał , woda super,

 

qrcze szkoda że nie udało się skontaktować. qrcze nie miałem dostępu do netu przed odjazdem..

Ale PS. w jednym z maili PW podawałem nr telefonu.. :(

I jak było na Stoji ? znajomi nas pociągnęli na dół.

 

My trafiliśmy na zaje.....ty kemp przydomowy.

http://www.autocamp-adria.de/Campingplatz.htm

20 miejsc i prywatna plaża i nikt inny nie wchodził na plaże.. leżaki, parasole.. ale to będzie w relacji jutro jak się wyśpię..

aaa nie chce Wam się przyjechać do Warki na Zlot pogadało by się i powymieniało poglądy??

A z tą pogodą na Istrii to też zauważyłem że to plotki. ale to nie na forum wywody .

Jutro relacja z fotkami.. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do pogody...Pogoda w tym roku spłatała spore figle, rejon Omisia od ok 21szego chmury i mocny wiatr, deszcz i burze w nocy, w dzień słońce w kratkę, za to fajne fale na morzu.

23go jechaliśmy na inny kamp w okolice Primosten, ulewy, gradobicie, rzeki na drogach w okolicy Splitu, oczywiście korek ok 15km, na kampie słońce w kratkę, silne wiatry, namioty fruwały i ogólnie panika, woda ok ale temp. powietrza poważnie spadła, wracałem wczoraj, na wysokości jezior plitwickich temp. super po prostu, aż 9 stopni, po prostu rewelacja ogólnie w tym okresie co ja byłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.