Skocz do zawartości

II zlot Listopadowy - Święto Niepodległości


ptaku

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 399
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

My mamy namiot ale typowo handlowy bez tyłu i przodu, więc raczej z niego pożytku nie będzie, ale w przedsionku naszym możemy imprezować. :hop1::bevil::biwak::yay: . Jeden problem, Ze my w sobotę musimy wracać, więc na sobotę zmiana lokal :bzik: .

 

 

a co oznacza że bez tyłu i przodu ???? bo może ja zabiorę boki do takiego namiotu ?????? i co to ma znaczyć z ta sobotą ... czy to problem z Pustelnikiem :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może pora ustalić jakiś ramowy program zlotu. Wiadomo, że cyklicznym punktem będą nocne Ploaków rozmowy, ale co poza tym?. :bevil: Może jakaś wycieczka celem zwiedzania Kazika,omówienie aktualności kina polskiego,jakieś gry,zabawy(może salonowiec). Czekamy na propozycję.

 

 

 

Marcin trafiłeś w sedno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

my na 100% 11-11-2010 robimy Nelce urodziny ---- dokładnie trafiona data --- i jej marzenie urodziny na kempingu :bevil: a po Ślesinie to już szał ciał :biwak:

oczywiście wszystkie dzieci zaproszone :hop1: a dorośli hmmmm też :yay:

więc 11-11 jakaś 1-3 godzinki ja organizuję a wieczorem to nawet jakąś luksusową postawie bo to imieniny Marcina :ok: hehe fajnie będzie :] ( 1/2 luksusika na 15 osób chyba styknie )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

my na 100% 11-11-2010 robimy Nelce urodziny ---- dokładnie trafiona data --- i jej marzenie urodziny na kempingu :ok: a po Ślesinie to już szał ciał :]

oczywiście wszystkie dzieci zaproszone :hmm: a dorośli hmmmm też :hmm:

więc 11-11 jakaś 1-3 godzinki ja organizuję a wieczorem to nawet jakąś luksusową postawie bo to imieniny Marcina :hmm: hehe fajnie będzie :ee: ( 1/2 luksusika na 15 osób chyba styknie )

 

 

Tak napewno 1/2 starcza :yay:

 

To się niezle zapowiada.

 

Ale mysle że jus w srode zasiądziemy w jakims przedsionku na małe grilowanko :hop1: po takiej przerwie od Kampingu nie ma co tracić czasu :bevil:

 

Grzane winko wypić trzeba :biwak:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeślibyście mieli ochotę, to mogę spróbować złatwić przewodnika. Dwa lata temu sobie załatwiliśmy. W ciągu 4ch godzin pokazał nam najciekawsze strony Kazika. Z przewodnikiem zupełnie inaczej się zwiedza. Nie pamiętam dokładnie, ale koszt tego Pana to ok 200zł. Oczywiście od grupy. Naprawdę polecam. Jeśli chcielibyście na poważnie zobaczyć Kazimierz, a nie tylko powłóczyć się po rynku, dajcie znać. Proponuję jak najszybciej, żebyśmy mogli zająć termin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeślibyście mieli ochotę, to mogę spróbować złatwić przewodnika. Dwa lata temu sobie załatwiliśmy. W ciągu 4ch godzin pokazał nam najciekawsze strony Kazika. Z przewodnikiem zupełnie inaczej się zwiedza. Nie pamiętam dokładnie, ale koszt tego Pana to ok 200zł. Oczywiście od grupy. Naprawdę polecam. Jeśli chcielibyście na poważnie zobaczyć Kazimierz, a nie tylko powłóczyć się po rynku, dajcie znać. Proponuję jak najszybciej, żebyśmy mogli zająć termin.

my jesteśmy ZA !!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też jestem za przewodnikiem na tyle załóg to po pare groszy wyjdzie

 

Co do godziny wyjazdu w środe to proponuje godź 17 na orlenie w Starowej Górze sie spotkać chyba że przez Tomaszów lecimy na Radom 48

to możemy pod selgrosem/Obi na Rokicińskiej się spotkać

A jeżeli mi się nie uda to w czwartek z ptakim połączymy siły

 

Co do picia Lususowa czy Krupnik proponujecie może jednakowo zakupimy żeby nie mieszać :bevil: ja za Luksusową jestem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeżeli mi się nie uda to w czwartek z ptakim połączymy siły

 

po lekturze tematu postanowiłem że od razu po pracy ,22 start :yay::bevil: najwyżej dotrę koło 2 w nocy ,impreza chyba będzie :biwak: a jak nie to :ok: od razu :hop1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po lekturze tematu postanowiłem że od razu po pracy ,22 start :]:bevil: najwyżej dotrę koło 2 w nocy ,impreza chyba będzie :biwak: a jak nie to :hmm: od razu :hop1:

 

nooo i o to chodzi ptaku ... do prracy budka pojedziesz i już masz godzinkę do przodu :hmm:

 

co do przewodnika misiek69 to załatwiaj nawet jak będzie 5-6 załóg to i tak super - choć myślę że wszyscy się zdecydują

co do picia to co będzie to będzie jest kilka typów ale niech może kto co chce .... nic do domów nie wróci :yay::ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po lekturze tematu postanowiłem że od razu po pracy ,22 start :]:bevil: najwyżej dotrę koło 2 w nocy ,impreza chyba będzie :biwak: a jak nie to :hmm: od razu :yay:

 

 

Ptaku super będziemy czekali na ciebie z Grzańcem :hop1:

NIe wytrzymałbys do czwartku w domu :hmm:

 

My tez zanim dojedziemy i rozbijemy sie to bedzie ok 22.00 :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.