Skocz do zawartości

II zlot Listopadowy - Święto Niepodległości


ptaku

Rekomendowane odpowiedzi

no my możemy w sumie zostać tylko nie wiem co na to Julka :jump:

:slina: co my mamy z tymi dzieciami :jesc:

 

zapakować w paczkę i pocztą odesłać do domu i już

:jesc:

 

a odnośnie przewodnika to jak znam życie to wszystkie państwowe instytucje w tym większości muzea też cą w dzień niepodległości pozamykane więc zwiedzanie co niektórych atrakcji będzie nie możliwe

dlatego wydaje mi się że 12 będzie rozsądniejszy.

 

Mam nadzieje że uda się nam też zawitać na zlocik choć bez budy ale może w pobliżu jakąś kwaterkę uda się załatwić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 399
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Nasza budka stoi na parkingu pod jakimś dziwnym drzewem i sie z niego sypie jakieś igliwie pomarańczowe to z 2 dni powinienem ją umyć bo wstyd takim brudasem przyjechać a żona mówi że miałem przykryć plandeką a ja czekam na wyjazd do kazika i po powrocie nakryje ale mysle sobie że zaraz po nowym roku juz będzie nowy sezon :slina: carawaningowy czy jest sens przykrywać?

 

Kondzio to Wy z królową jako dyrekcja na kontrole do pracy jedziecie o 11 wyjazd i zaraz powrót czy helikopter od Michała Wiśniewskiego pożyczysz a nie możecie w piątek rano urlopu na żadanie myknąc wiesz zmiana wody kłopoty jelitowo żołądkowe i te sprawy brak alkomatu i sprawnego kierowcy i po problemie jakieś zaświadczonko z kazika od lekarza i proboszcza po mszy i macie usprawiedliwienie ja ta lala :jump:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie czytam co drugi dzień i coraz bardziej mnie krew zalewa, ale brak budki i jeszcze 12.11 drobny remont w domu. Więc nie mam jak się wyrwaćbeksa.gifbeksa.gifbeksa.gif

 

jak chcesz to chyba gdzieś obok Matki Polki jest wypożyczalnia przyczep więc może to jest rozwiązanie :slina: hihihihih

a remonty to zimą , Piotruś zabieraj rodzinkę i dawaj do Kazika :jump:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś z przyjaciól z forum pożyczy szantymenowi budke na weekend 11-14.11 pytam poważnie :slina:

Gdybym nie jechał to sam bym mu pożyczył jakby się zmieścił w nią i standard by pasował :jump:

Wiem że żony i samochodu się nie pożycza ale budke chyba można co? :jesc:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do wyjazdu karawaną to sobie tak sprawdzam drogę i my chyba pojedziemy na Rawę Mazowiecką - Grójec - Radom - Kazik

10 km więcej niż przez Tomaszów a droga chyba dużo lepsza :slina:

Dziś Jery jedzie z budką z Łodzi do Radomia więc będziemy mieć info co i jak :jump:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie którą drogą jechać :

przez Tomaszów :slina:

przez Piotrków :jump:

czy przez Rawę :jesc:

dawno nie jechałem w tam tym kierunku i nie jestem obeznany w stanie dróg ,więc poradźcie którą wersję wybrać tym bardziej że będę jechał nocą :jesc:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

 

No ja dziś prawie 200 km z Budką strzeliłem, Budka już w Radomiu a dokładnie w Janowie pod Radomiem. Trasa jaką jechałem to:

 

Zgierz - Stryków - autostradką tak więc nic do dodania. ( oczywiście przez całą drogę strasznie lało więc warunki słabe)

 

Stryków - Brzeziny - w Zasadzie ok tylko pierwsze 2 km trochę dziur i potem w samych Brzezinach mały objazd i uwaga ograniczenie do 3,5 tony także jak ktoś ma większy zestaw to przy kontroli może być problem... ( jakieś 2 km objazdu)

Brzeziny - Rawa - Super ( mały postój na obiad - polecam Nowa Biesiednica Pod Pawiem na Stacji Paliw BP ):mikolaj:

Już myślałem że wszystko będzie ok i dalej:

 

Rawa - Grójec przez Białą Rawską - a tu jedna wielka katastrofa :slina::jump: remont na odcinku 15 km 10-15 mijanek i na każdej czekałem 2-5 minut nie mówiąc o tym że moja budka ma 250 cm szerokości i czasami było bardzo, bardzo,bardzo ciasno Nie polecam!!! Jest inna możliwość odbić na Mszczonów z Rawy i dalej na Grójec tam droga jest ok ale ja chciałem zaoszczędzić czasu i 22km :mikolaj: :mikolaj: :mikolaj:

 

Grójec - Radom - Tutaj droga jak marzenie dwupasmówka i wreszcie trochę odpocząłem :przyczepa:

 

Podsumowując droga ok ale nie należy dróżek skracać:mikolaj: :mikolaj:

 

Czas ze Zgierza do Radomia 3,5 godziny + 0,5 godzinki obiadek w sumie 4 godzinki ale pamiętajcie że tej jeden odcinek Rawa - Grójec pokonałem w ok 1 godzinę ze względu na mijanki.

 

Na koniec musiałem odmówić koledze flaszeczki ( żona i dzieciaki chore w Warszawie ) i do Wawy wracałem już bez ogonka.

 

Trasa Radom - Kazimierz przez puławy jest ok ostatnio tamtędy jechałem i jest to odcinek 67 km. Tyle brakuje do Oazy :):mikolaj::mikolaj::mikolaj:

 

Do zobaczenia w ŚRODĘ:jesc::yay:

 

Aha byłbym zapomniał Kondzio czy na miejscu można rozpalić ognisko ??? :jesc:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.