Skocz do zawartości

II zlot Listopadowy - Święto Niepodległości


ptaku

Rekomendowane odpowiedzi

Jaki się ruch zrobił w temacie :biwak:

Koledzy kto z was zabiera przedsionek ??? Pytam ponieważ by sie przydał do biesiadowania :bevil:

 

Rok temu w Toruniu w listopadzie imprezowaliśmy w takim przedsionku chodził tylko grill i było 16 C a na zewnątrz było ok 1-2 C (Luxusowa Buda i Ptaku pamiętają) i można spokojnie siedzieć do późna w nocy nie pada na głowe i jest ciepło :hop1:

 

Ja niestety mam mały przedsionek 2x3 ale jak ktoś ma większy fajnie było by zabrać (pomożemy rozkładać) :yay:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 399
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

NIE taki mały mój ma 2x3 :bevil:

 

Rok temu przydał sie idelnie na nocne grilowanie :biwak:

 

my przedsionek zabieramy na 100% ale nie ukrywam że jadąc z dzieciakami( chodzi o spanie ) myślałem o jakimś zewnętrznym namiocie tzn takim ogrodowym .... i wiem że ktoś ma i może się wychyli że może zabrać :hop1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 3.5x2.5 albo 3x2 sam już nie pamiętam

lususowa_buda ma zajefajny przedsionek ale ma małe dziecko i nie potrzebuje

wesołego miasteczka pod budką całe wieczory i noce :biwak: żeby córcia słyszała tylko "Mordo ty moja..."

 

 

Albo Prawy do lewego wypij kolego :hop1:

 

Ale poważnie wydaje mi się że przedsionek byłby lepsze lepiej trzyma ciepła :bevil:

 

Jak w nocy spadnie do ok 0C to w przedsionku przy grilu gazowych czy elektrycznym bedzie ok 16C

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin zabierasz swojego grilla gazowego ??

 

nooo jak go odzyskam :bevil: bo obecnie jest uszkodzonym kamperze w Magdenburgu - Niemcy :biwak: którym wracaliśmy z targów ,ale mam nadzieje że w sobotę będę już miał swoje sprzęty w domciu :hop1:

nooo 2-3 takie grille i mamy jak na Florydzie :yay:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin o której planujesz byc w Radomiu 10 listopada ?? Może uda nam sie tam złączyc :bevil::biwak:

 

Wiesz co kondzio nie wiem bo Łódź sie nie określiła co i jak :hop1: ale jak będę jechał sam to myślę że jakaś 18-19 - zobaczymy jaka pogoda i takie tam :yay: ale myślę że te 2-2,5 godziny trzeba liczyć :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to moze staniemy w kwadracik i połaczymy przedsionki :bevil:

tez zabieram przedsionek ale do mnie to tylko wejdzie grill Marcina :hop1::yay::ok::]

 

jak juz wczesniej pisałem wyjezdzam :biwak: 10.11 o koło 16.00 jak zoneczka wróci z pracy (pod warunkiem ze nie spadnie snieg wtedy sie wyłamuje i zostaje w domu) mój sprzet nie jest przystosowany do zimy a nie bede inwestował poniewaz planuje zmienic na cos takiego jak maja JAWORKI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.