Skocz do zawartości

II zlot Listopadowy - Święto Niepodległości


ptaku

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 399
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

niestety mój wyjazd wisi na włosku beksa.gifbeksa.gifbeksa.gif

 

od paru dni walcze z psem, byłem w niedziele u znachora i pies jest na antybiotykach i masie innych leków :jesc:

 

poza tym dzieci nie dostały wolnego w szkole :jesc: ale z tym nie problem mozna napisac zwolnienie :yay:

 

i z zona nie :jump: czy wolne dostanie

 

a tak sie cieszyłem z wyjazdu :slina: o synu nie wspomne który nie moze sie juz doczekac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Dopiszcie także szwagra bo będzie: RAZOR

Do Łodzian-> droge z RAWY-Mazowieckiej(przez Białą RAwską) na Grójec omijajcie szerokim Łukiem albo przez Mszczonów tu będzie idealnie

albo przez Tomoszów(Spałe) i na RADOM -> tam dobra(naprawdę dobra) droga tylko , że pojedyncza bez pobocza.

Co do przewodnika to mi wszystko jedno ;) zgadzam sie z większością.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jak pięknie zaczyna wyglądać po ostatniej aktualizacji

 

 

 

Lista chętnych :

1. ptaku

2. luksusowa buda

3. Jawor_ki

4. Przemo.D

5. Piotr05

6.Jery

7.Kondzio z Królową

8.Szczepan

9. Misiek69

10. BJoe -bd*

11.gfizyk-bd*

12.rysiaczek

13.Rober

14.RAZOR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trafiliście z terminem w setkę . Miałem remont w najbliższy weekend w jednym z CH w dużym mieście , ale wywinołem sie gdyż od 15 zaczynam duży kontrakt budowlany pod Warszawką ! Obiecuję że w Kazimierzu będzie wesoło ! Pomyleńcy wszystkich krajów łączcie się !!!! Prognozy pogodowe w miarę ! Jestem już spakowany ! Jeszcze tylko wszystko poustawiać w firmie i zmieniam skórę ! Laptopów nie bedę chwilowo rozbijać bo mi się limit wyczerpał na ten rok , ale za to będą inne atrakcje ! Do zobaczyska jedenastego !

 

Wasz pomylony Rysiaczek paparazzi !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jak wspominałem jade tylko z ojcem W piątek może kolega dojedzie do nas a dziewczyny zostają w domu beksa.gif

 

Rysiaczek czy jakis sprzęt śpiewająco grający posiadasz? :jump:

 

Misiek69 gratulacje za przewodnika :jesc:

 

Piotr05 psa do sanatorium albo ze sobą zabierzcie a szkoły raczej piątek maja wolne

To co każdy sam rusza w droge bo żadnej ustawki nie widze :slina:

Dajcie sobie spokój z tą Rawą

ja lece na Piotrków Opoczno Radom Puławy Kazik

z tym że droga 91 na Piotrków ma remont wiaduktu i żeby nie nadrabiać należy przez Moszczenice jechać i na 12 wskoczyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jutro pakowanko budki, zakupy i w drogę :slina:

 

- co do dzieci to my jedziemy 100% załogą :jump:

- naklejki na ukończeniu :jesc: robimy 2 wersje

- co do wyjazdu z Łodzi to Jawor_ek namówił mnie na jazdę przez Tomaszów :jesc: niestety my dopiero możemy gdzieś o 15-15.30

- Jawor_ki jak jest szansa na ten namiot może jak doczepimy boki ( ja ma takie 2x3 - 4 sztuki ) a jak nie uda się to ja mam jeszcze taki namiot 3x3

- sprzęt grąjacy - koniecznie

 

- I najważniejsze - w imieniu Korneli zapraszamy wszystkie dzieci na 10 urodzinki które odbędą się 11-11-2010 na II zlocie Listopadowym - Święto Niepodległości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.