Skocz do zawartości

II zlot Listopadowy - Święto Niepodległości


ptaku

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 399
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Marcin poprzysiągł jego zaś mowa danego nigdy nie cofnie słowa :hop1::]

 

wiec naklejki zlotowe pewnie bedzie miał luksusowe

 

sorka że się ostatnio nie udzielałem :hmm: ale byłem na targach K2010 w Niemczech i jakoś nie było czasu na forum :biwak: ( daje ja sobie oczywiście )

więc sprawa ma się tak :

- jeśli mowa o naklejkach to będą na 100% - mam fajny pomysł - może odblaskowa może fosforyzująca :hmm: - dział plastyki w firmie już działa :ee:

- my jedziemy 10-11-2010 - co do godziny to chcemy gdzieś o 15.00 ale jak mamy jechać karawaną to się dostosuje - chyba że będziecie myśleć o godzinach17-19 to jedziemy wcześniej bo chodzi o Oliwkę i jej spanie :ee:

- co do planu to tez jestem za jakąś ramówką bo to bardziej mobilizuje do działania

- mam pytanko czy jest tam szansa na jakieś ognisko ???? może jakaś duszonka ???

........................ ja już się szykuję :bevil: gotowa :yay: kupione :ok: w lodówce ( jeszcze wyłączonej ale jest ) czekamy i :blagac: op pogodę

 

- a tak z innej beczki pochwalę się że byliśmy na targach kamperem i w okolicach Magdenburga chyba nam turbina padła :ee: oj było wesoło :hmm: opowiem jak się zobaczymy, powiem tylko ze PZU robi wszystko żebyś miał pod górę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jak Jaworek ale ja Jaworkowa + dzieciaki wybieramy się 10 :yay:

no chyba,że będą gile do pasa i gorączka

a o ogrzewanie w przyczepie nie martwie się . w minus 20 działało to teraz też zadzała

h

te Jaworkowa co ty tak o Jaworku tu źle piszesz toż to nasz numero uno :ok: on też 10 jedzie bo jaka nie to :bevil: i :biwak: i jeszcze zadzwonimy na :hop1: że do Chorwacji bez prawka jechał :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotr05 nie gniewaj sie to tak w żartach napisałem o tej Wiśle...:biwak:

wiem wiem dobry pilot z ciebie tym razem też chętnie sie podłącze jezeli sie zgramy czasowo :hop1:

 

 

ja sie nie gniewam a co do karawany to mozemy pomyslec

 

nie wiem jak Jaworek ale ja Jaworkowa + dzieciaki wybieramy się 10 :hmm:

 

matizem chcesz :bevil: pociagnac :hmm::yay::ok::]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy tak jak się domyśla Ptaku to na samym końcu Senatorskiej. :bevil:

 

Jeśli chodzi o ul. Senatorską to najtrudniejszy kawałek. Jest to w sumie ulica / deptak prowadzący do bulwaru Wiślanego.

Głowna dojście do Wisły (łączące rynek Kazimierza z Wisłą) czyli droga prowadząca do knajp, przystani , ścieżki spacerowej nad Wisła itd. a co sie za tym turyści chodzą jak chcą i jest ich dość dużo (w sezonie dużo straganu auta zaparkowane jak popadnie i tak dalej) Dlatego tam trzeba uważaj lepiej jechać 10 km/h i ustąpić miejsca turyście może być osłabiony :hop1::yay:

 

Jak skręcicie z ul. głównej Tyszkiewicza w Senatorską pod katem prostym ( UWAGA lepiej zrobić duży zapas wjezdzając na lewy pas zjazd dość wąski ) to jedziecie ok 500 m deptakiem jak prowadzi droga następnie delikatnie odbija w lewo i pod górę (wjazd na wał). Przejeżdżacie wał i zjeżdżacie w dół dosłownie 100m prosto na teren Campingu :biwak: tu jest tylko Camping i Wisła.

 

UWAGA na górze wału jest ścieżka spacerowa trzeba ją przeciąć.

 

Jak macie pytania podpowiem. Ładnie widać ta drogę na stronie http://mapa.szukacz.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak ostatnio z Olsztyna :biwak::hop1::yay:

 

troszke sie nam rozciagneła na jakies 5km a tylko w czwórke jechalismy

 

O tym powrocie to nie wspomne pędziliście jak szaleni nawet na radyjku nikt niby nic nie słyszał

ale wazne że każdy szczęśliwie dojechał do domu

 

A Jaworek to widać odważny bez prawka do chorwacji ważne że miał międzynarodowe :bevil:

 

Kondzio to nie chodzi o kamping nr.36?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Jaworek to widać odważny bez prawka do chorwacji ważne że miał międzynarodowe :bevil:

prawko miał zrobione ( chodzi o kategorie E do B ) ale nie zdążył odebrać więc w świetle prawa nie miał uprawnień :biwak:

szczepan czytasz PW bo pisałem i nie mam odpowiedzi ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.