Skocz do zawartości

CT-Karawaning - Propozycja organizacji wspólnego ZLOTU


Rekomendowane odpowiedzi

roger, Wspólny zlot ? Pomysł dobry . Tylko ile jest takich miejsc , gotowych na przyjęcie takiej ilości załóg ? W tym momencie nasuwa się taka myśl . Zlot cykliczny ale miejsca różne . W zależności od tego ile jest takich miejsc przygotowanych do przyjęcia "masówki" możemy ustalić jeden , wspólny termin i taki zlot organizować . Nie będzie to rok w rok np. Warka (nic do Warki nie mam). Jeśli znalazłoby się choć 3 lub 5 miejsc przygotowanych na duuuży zlot to byłoby to ciekawsze . Byłby to tzw. "kop do działania" dla tych co lekko odstają aby dołączyć w przyszłości do tej grupy 3 czy 5 mega placów .

 

Posdumowując . Jestem za cyklicznym spotkaniem ale nie w jednym miejscu .

 

Pytanie .

1. Ile mamy takich gotowych miejsc do masówki ?

2. Czy to jest pomysł jeszcze na ten rok czy też mowa o przyszłych latach ? Na ten rok kalendarz zlotowy jest już ustalony .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 200
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

kit napisał/a:

jest długi weekend 11-14

 

Kitku tylko w tym terminie nie zrobisz juz dużego zlotu.

 

to był żarcik :ok:

dla mnie najlepszy termin na duży zlot to końcówka czerwca :) tuż po końcu roku szkolnego a zanim wszyscy wyjadą na urlopy itd Wtedy weekend majowy zostaje tradycyjnie na zloty forumowe (bo tego moim zdaniem ruszać nie można) a w czerwcu można robić zloty integracyjne Niektórzy będą mieli wtedy szanse przyjechać na dłużej bo już są urlopy, wakacje itd Ot takie moje filozofowanie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to, że pierwszy taki zlot wypaliłby w Zdworzu i Koszelówce nad jez. Zdworskim to jest mniej więcej w centrum Polski. Koledzy z Karawaningu i CamperTeamu wiedzą o czym mówię. A dla tych co nie wiedzą - wystarczy zajrzeć do archiwum spotkań. Ostatnie mocno ograniczone ilostanem spotkanie integracyjne miało miejsce w kwietniu tego roku właśnie w Koszelówce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kit napisał/a:

jest długi weekend 11-14

 

Kitku tylko w tym terminie nie zrobisz juz dużego zlotu.

 

to był żarcik :ok:

dla mnie najlepszy termin na duży zlot to końcówka czerwca :) tuż po końcu roku szkolnego a zanim wszyscy wyjadą na urlopy itd Wtedy weekend majowy zostaje tradycyjnie na zloty forumowe (bo tego moim zdaniem ruszać nie można) a w czerwcu można robić zloty integracyjne Niektórzy będą mieli wtedy szanse przyjechać na dłużej bo już są urlopy, wakacje itd Ot takie moje filozofowanie :)

 

Tomek dobrze prawi.

Majówka na spoty regionalne, Boże Ciało na spoty regionalne, koniec czerwca zarezerwować na zlot karawaning.pl, Camper Team oraz inne nacje jakie nas odkryją.Nic bym nie dodawał, nic bym nie umniejszał.

 

ps, a gdzie szeryf?czy ma już dość integracji?może on podpowie w temacie. :):):):):) i tak aż do rana. :):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może by tak wyliczyć te miejsca po to by mieć orientację z czego można wybrać .

Ja , młody kot karawaningowy wielu jeszcze nie znam .

Jeżeli chodzi o przyjęcie tak dużej ilości osób to zapewne Warka się nadaje . Gdzie mamy jeszcze takie miejsce ?

Sławę już znamy ale to poza środkiem .

A może wymienić wszystkie te duże obiekty i niech się "władza" wypowie . Czy zawsze musi być środek , nie wiem . Mamy zaglądać w różne zakątki kraju , więc na dany rok środek kraju może być przeniesiony . :ok:

Ośrodki duże i przygotowane do organizacji dużych zlotowych imprez w kraju to:

1.Warka

2.Sława

3. ?

Proszę o dopisanie mega placów (ale tych naprawdę gotowych do przyjęcia sporej ilości zestawów)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ośrodki duże i przygotowane do organizacji dużych zlotowych imprez w kraju to:

1.Warka

2.Sława

 

 

3. Kołobrzeg ( wielkie piękne pole - super sanitariaty , zawsze ciepła woda)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ jest zaintersowanie propozycją proponowałbym aby ktoś z administracji forum skontaktował się administracją CT ... i zaczniemy działać ... :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Póki co mamy 3:

1.Warka

2.Sława

3.Kołobrzeg

4. ?

 

Mamy jeszcze jakieś miejsca ?

 

PS - 100pku ! Kołobrzeg !?!? Podoba mi się ta propozycja . Aga by się ucieszyła , zwłaszcza , że to rodowita koszalinianka .Oczywiście dostosuję się do decyzji "góry" :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego mamy się spotykac w środku Polski? Atrakcje raczej są na skrajach. Pomorze, góry, pas wschodni, Bieszczady, Mazury. Poddajemy się dyktaturze finansowej - jechać jak najbliżej, bo najtaniej. Wybierając np. Łebę mamy pewność, że oprócz fajnego miejsca dojadą ci, którzy lubią się włóczyć z domkami. Atrakcyjność miejsca powinna być pirorytetem. Warka czy Sława z pewnością tego nie zapewnia. Zdwórz też.

Dla mnie i Marty wybrzeże Bałtyku jest bardziej atrakcyjne. Łeba czy Kolobrzeg to dobre propozycje.

Pozdrawiam :jump::ok:

AdamH

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wybrzeże Bałtyku jest bardziej atrakcyjne

co roku jade na urlop nad morze i na zloty też :jump:

dlatego robione są zloty w różnych miejscach żeby zobaczyć coś nowego.

Mając domek ze sobą faktycznie nie musi to być centrum Polski ,może to być wschodnia sciana ,też ciekawe okolice :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ jest zaintersowanie propozycją proponowałbym aby ktoś z administracji forum skontaktował się administracją CT ... i zaczniemy działać ... :ok:

 

Czytałem że wątek miał być założony przez osobę decyzyjną :jump:. Do czwartku jestem poza domem (sporadyczny dostęp do Netu). Zresztą co tu działać? Termin i miejsce trzeba ustalić. Jak to będzie obgadane to będziemy kombinować co dalej :ok:

 

Pozdrawiam!

 

Chciałem jeszcze dodać - mi osobiście jesień 2010 roku odpada w 100% - nawet na nasz zlot do Jeleniej Góry nie będę w stanie przyjechać. Dlatego nie jestem w stanie w tym roku pomóc przy organizacji takiego spotkania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są miejsca i miejscowosci a moze pola Grunwaldu ,albo pola Lednickie to i dusze się uspokoją w tej dyskusji, bo polakowi to bardzo trudno dogodzic pomysł był srodek Polski to szukajmy w tym miejscu a nie skaczcie po całym kraju. Kazdy złot ma jakąs ide a ten ma byc tani i kazdy chętny musi miec blisko i tak trzymac :jump:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego mamy się spotykac w środku Polski?

 

a dlatego że np spotykając się na północy - np Kołobrzeg, pd część nie przyjedzie

widać to było już na przypadku Sławy, niestety ale nie każdy może tłuc się 2dni, żeby dzień pobyć na miejscu

raz względy finansowe, a dwa czasowe - urlop, małe dzieci itp

 

ile było załóg z małopolski/podkarpacie w Sławie ?

 

robiąc taki zlot na północy, będzie to zlot regionalny a nie ogólnopolski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.