Skocz do zawartości

CT-Karawaning - Propozycja organizacji wspólnego ZLOTU


Rekomendowane odpowiedzi

Na forum CT powstał wątek dotyczący organizacji wspólnej ogólnopolskiej dużej imprezy zlotowej takiej naszej wspólnej przyczepowo kamperowej ... :ok: po prostu NASZEJ ..... z Dniem przyczepki .....z dniem kampera ..... konkursami etc. Nie wiemy jak nie wiemy gdzie ale idea wydaje się być SUPER ....

 

 

Jeśli chodzi o lokalizację to ze względów czysto logistycznych najlepszym miejscem jest centralna Polska wtedy wszyscy maja powiedzmy blisko .... :)

 

Jak zorganizujemy to wspólnie i z sercem, dbając o wszystkie szczegóły nie może się nie udać !!!!

 

Jeśli mielibyście ochotę na coś takiego zapraszamy do dyskusji :

http://www.camperteam.pl/forum/viewtopic.php?t=7290

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 200
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Taki mam pomysł.

 

W Krośnie od 11 lat w pierwszy weekend majowy odbywają się największe w Polsce zawody balonowe http://gorskie-zawody-balonowe.pl/ . Obecnie razem z tymi zawodami odbywają się Górskie Samochodowe Mistrzostw Polski http://www.wyscigigorskie.pl/ . Może warto by było zastanowić się nad naszym uczestnictwem w takiej imprezie. Jak pięknie by wyglądało na lotnisku utworzone miasteczko karawaningowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

idea integracji jest super :) zresztą udały nam już się wspólne wypady z przyjaciółmi z CT i są dalsze plany wiec jak najbardziej jesteśmy za :)

 

Jeśli chodzi o lokalizację to ze względów czysto logistycznych najlepszym miejscem jest centralna Polska wtedy wszyscy maja powiedzmy blisko

 

prosze byle nie czasem Warka :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prosze byle nie czasem Warka :)

 

Hahaha a to środek Polski jest ... ? :ok:

 

Ja jako "środek" wybrałbym coś w trójkącie .... Łodź-Poznań-Włocławek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysł :) ,do tej pory i tak na jakim byłem zlocie to były załogi z CamperTeam .Karawaning , Niewiadówki i zawsze :):ok::)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahaha a to środek Polski jest ... ? :)

 

Ja jako "środek" wybrałbym coś w trójkącie .... Łodź-Poznań-Włocławek :ok:

 

dla mnie to też nie jest środek Polski :) ale często spotykam się z opiniami że centralna Polska to W-wa i okolice :)

 

ale mnie centralny trójkąt to Płock-Konin-Łódź :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale mnie centralny trójkąt to Płock-Konin-Łódź :)

 

:):):):) a wiesz co to trójkąt wpisany w trójkąt .... :):):):):ok:

 

Roger środek Polski to Wielkopolska od morza po góry :)

 

Cześc :) .... zapomniałeś ..... dodać HEeeeJ ....:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysł fantastyczny nie zapominajmy jednak że mamy po drodze następujące problemy:

 

1. Miejsce. Pamiętamy że w Warce było nas ponad 200 załóg. Samych nas (karawaning.pl) w Sławie mieliśmy około 150 załóg (nie liczę osób które o zlocie dowiedziały się z gazet). Znalezienie miejsca które by nas fizycznie pomieściło i leżało w centralnej części kraju może być problematyczne. Pamiętajmy że startując z przygotowaniami nie jesteśmy w stanie oszacować ile osób będzie chętnych, a głupio by było zamknąć listę osób chętnych na taki zlot. Jeszcze bardziej głupio wyszło by gdyby ktoś musiał spać poza bramą kempingu :ok:.

 

2. Energia elektryczna. Tu trzeba by było postąpić tak jak było to zrobione w Warce czyli zamówić agregaty. Termin trzeba zaklepać czyli pewnie jakaś zaliczka, umowa itp, itd.

 

3. Ciepła woda. Do tej pory jedynym campingiem gdzie nie było podczas naszej imprezy problemów z ciepłą woda była Warka. Pytanie czy w Warce nie było by problemów przy mniej słonecznej pogodzie :).

 

4. Tłum. Zapewne było by nas tyle osób że każdy w pewien sposób byłby anonimowy. Ta anonimowość zaczyna być problemem kiedy na Nasza imprezę znajdą się chętni wśród np. miejscowych. Czyli miejsce musiało by być ogrodzone a wjeżdżający i wchodzący na teren campingu legitymowani :).

 

To co napisałem powyżej nie świadczy o tym że jestem na nie. Po prostu takie problemy zauważyłem podczas naszych imprez.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie pomysł wspólnych zlotem jest kopią zeszłorocznego Warkotu. Zlot był duży, raczej udany, ale mam wrażenie, że integracja karawaning.pl i CamperTeamu nie do końca się udała.

Nie mam nic przeciwko wielkim zlotom, ale na mniejszych imprezach zabawa jest lepsza - w sensie integracji. Nie ważne czy zlot jest mieszany czy jednego forum. Ważna jest wielkość. Takie jest moje zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ważna jest wielkość

 

A wszędzie się słyszy że to nie jest ważne ... :ok:

Tak czy inaczej potwożą się grupki i podgrupki jak zwykle .... ale jeśli czas będzie dobrze zorganizowany ( a mamy parę pomysłów) to nie będzie możliwości nie zintegrowania się ...:)

 

Pomysł fantastyczny nie zapominajmy jednak że mamy po drodze następujące problemy

 

Zdajemy sobie sprawę z problemów logistycznych ... :) dlatego chcemy o tym podyskutować ..... miejsce faktycznie musi byc ogrodzone, z prądem i w miarę możliwości dużą ilością przyłączy, jakieś toalety i woda z tą ciepłą to nie szalejmy damy radę bez ciepłej przez 3 dni mając resztę .... no tak przynajmniej myślę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My z grupką przyjaciół już nieraz mieliśmy spotkania integracyjne z kamperami i było jak zawsze cudnie.

Dla ludzi zwykłych i normalnych nie ma znaczenia czy przyczepa , kamper czy namiot.

Liczy się człowiek. :ok:

Tak czy siak przy dużej ilości załóg zawsze się trafi ktoś nawiedzony.

Pomysł jak najbardziej dobry , ale ja wole mniejsze spotkania bez obozów tylko w jednej grupie.

Jak nie uda się wam zorganizować jednego ogromnego zlotu to warto się zastanowić czy nie zrobić większej ilości mniejszych w różnych terminach i miejscach.

Zawsze dla tych co mają czas to większa możliwość uczestniczenia w wielu zlotach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdajemy sobie sprawę z problemów logistycznych ... :) dlatego chcemy o tym podyskutować ..... miejsce faktycznie musi byc ogrodzone, z prądem i w miarę możliwości dużą ilością przyłączy, jakieś toalety i woda z tą ciepłą to nie szalejmy damy radę bez ciepłej przez 3 dni mając resztę .... no tak przynajmniej myślę :)

Roger wg mnie idea jest fajna . To co piszesz jest oczywiste.

Oczywiście , że potworzą się grupki , ale tak jest zawsze . Nawet na małych spotach .

O dużych zlotach pisze się i mówi . Jestem za :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !

 

Wg mojej oceny, najważniejsze elementy to :

 

- bezpieczeństwo i zamknięty teren,

- energia elektryczna,

- ciepła woda,

- sanitariaty,

- zlewnie szarej wody i WC

 

czyli to co powinien mieć przyzwoity kemping. U nas jest jeszcze problem z tym, aby te elementy występowały razem (przykład niestety Sława, Warka). Nie do końca rozumiem ideę imprez integracyjnych pomiędzy forami internetowymi. Czy istnieje jakiś podział ? Jakoś nie zauważyłem i nawet nie wiem, kto z jakiego Forum był w Sławie. Czy to jest ważne ? Czy trzeba spotkać się pod sztandarami, które będą wyraźnie powiewały, żeby najpierw zauważyć różnice, a potem się integrować ? Impreza jak impreza warto pojechać, żeby spotkać fajnych ludzi i tyle.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.