Skocz do zawartości

CT-Karawaning - Propozycja organizacji wspólnego ZLOTU


Rekomendowane odpowiedzi

ile było załóg z małopolski/podkarpacie w Sławie

 

Kilka było ( ja doliczyłem się 7 ) byli też z Gdańska ( też kawał drogi ) . Dla mnie wszędzie jest blisko ( oczywiście ,że rozumiem problemy innych) i uważam ,że zlot powinien odbywać się w miejscu ciekawym i zapewniającym miejsce dla większej ilości załóg. Znając nasze Polaków rozmowy , dyskusja ta nie doprowadzi do konsensusu . Proponuję ,żeby naczalstwo "demokratycznie" wyznaczyło miejsce . Kto da radę ten będzie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 200
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

3. Kołobrzeg ( wielkie piękne pole - super sanitariaty , zawsze ciepła woda)

 

Ta lokalizacja mnie się podoba - będę miał blisko. :jump: Jednak, aby propozycja była realna, zlot musiałby się odbyć poza sezonem wakacyjnym. Nie sądzę, aby w wakacje właściciel zgodził się na zamknięcie obiektu dla potrzeb zlotowych. Miałby wprawdzie pełne obłożenie, ale tylko na 2-3 dni, zamykając się na klientów 2-3 tygodniowych. W wakacje nie ma problemów z zapełnieniem campingu. Poza tym w wakacje wielu z nas ma już zaplanowane wyjazdy urlopowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

100pa napisał/a:

 

3. Kołobrzeg ( wielkie piękne pole - super sanitariaty , zawsze ciepła woda)

 

 

Ta lokalizacja mnie się podoba - będę miał blisko. :ok: Jednak

 

Oj Aulosiku ..... ja wiem że Tobie pasuje ... ale wyobraź sobie kolegów z Przemyśla co maja tam zaciągnąć przyczepkę.... :ok: hmmmm kawałek mają :jump:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wirek,

 

no widzę że Rysiu wypoczęty i na swoim miejscu. Jak się Wirek weźmie za dzieło to nam coś wymyśli.

 

Rysiu do dzieła. :jump::yes: proszę o następne wyzwanie,lecz na przyszły sezon, to jest moje zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj Aulosiku ..... ja wiem że Tobie pasuje ... ale wyobraź sobie kolegów z Przemyśla co maja tam zaciągnąć przyczepkę.... hmmmm kawałek mają :ok:

 

No przecież je tego nie proponowałem, tylko się ucieszyłem :jump:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rysiu do dzieła. :jump::yes: proszę o następne wyzwanie,lecz na przyszły sezon, to jest moje zdanie.

O mnie to może być jutro i tak nie dam rady uczestniczyć.

Nawet jak będzie blisko mnie to raczej nici z tego.

Dlaczego tak piszę?

Aby uświadomić ,że jak ktoś da radę to i tak pojedzie na koniec świata.

Jak ktoś nie da rady to nie da i koniec , nawet gdyby miał rzut beretem.

Nawiedzeni niech zrozumiom ,że nie wszyscy dadzą rady tak jak oni :ok: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.