Skocz do zawartości

CT-Karawaning - Propozycja organizacji wspólnego ZLOTU


Rekomendowane odpowiedzi

tak czy siak czy wypali duży zlot czy nie idea integracji jest super :) wiadomo że duży zlot to dużo roboty i kłopotów Można jednak integrować się lokalnie tak jak my już nie raz to robiliśmy z kolegami z CT :) i myśle że niedługo znów to powtórzymy :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 200
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Kochani wiadomą rzeczą jest to że integrujemy się wszędzie w Łebie na Chorwacji w Turcji czy na Podlasiu ... ja nigdy nie zaobserwowałem jakichkolwiek barier czy podziałów miedzyforowych ..... tak samo dobrze czuję się z człowiekiem który namiot przywiózł rowerem jak z tym co przyciągnął przyczepkę czy podjechał kamperem .... ważne kto to jest a nie to jak uprawia karawaning .... :ok:

Nikogo z nas nie trzeba przekonywać do przewagi tego typu wypoczynku nad hotelami czy pensjonatami .... ani na tym forum ani na forum CT .... my to doskonale wiemy i nie zamienimy na "all inclusive".... :)

Takim dużym corocznym zlotem możemy pokazać innym o co w tym wszystkim chodzi .... oprócz tego że byłoby to wydarzenie w środowisku z pewnością nie uszłoby uwadze mediów ... firm związanych z taka formą wypoczynku etc....

Może w pierwszym czy drugim roku byłyby problemiki organizacyjne typu ciepła woda czy zbyt mało przyłączy prądowych .... ale potem zaczęło by się to samo kręcić ..... :) bo to było nie było okazja do zaprezentowania się światu np gminie którą wybierzemy ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ważne kto to jest a nie to jak uprawia karawaning .... :)
W takim razie interesuje mnie skąd wzięło się pojęcie "Kampering" widoczne na polarach CT ? :ok:

Czy istnieje także coś takiego jak "Namioting " ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ważne kto to jest a nie to jak uprawia karawaning .... :)
W takim razie interesuje mnie skąd wzięło się pojęcie "Kampering" widoczne na polarach CT ? :)

Czy istnieje także coś takiego jak "Namioting " ?

 

Od słowa Kamper ... się wzięło kolego .... :) to taka przyczepa z silnikiem :)

A ja aż boję się Ciebie spytać skąd się wzięło słowo "karawaning" ... :) ..... :ok:

Wiesz namioting; kampering czy karawaning to dla mnie po prostu wolność, kontakt z naturą ... to sposób na urlop, spędzanie czasu .... to sposób na ciekawsze i aktywniejsze życie ....

Jak ktoś zacznie na wczasy jeździć walcem i będzie mu to sprawiało frajdę ... będzie uprawiał walcing albo walcował jak kto woli .... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja aż boję się Ciebie spytać skąd się wzięło słowo "karawaning
I nie pytaj bo i tak nie odpowiem. Po prostu nie wiem skąd się wzięło. Wiem natomiast co to słowo oznacza. Zdziwienie na mojej twarzy pojawiło się w Sławie gdy zobaczyłem "kampering" na polarach CT. I tylko dlatego pytam bo w słowniku nie znalazłem :)

Wiem. Nie ten temat i miejsce. Sorki za OT.

Pozdrawiam :ok:

 

P.S.

to taka przyczepa z silnikiem
Wiem co to kamper i jak wygląda :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spablo1, pochodzenie obydwu określeń jest takie samo :ok:

camper - samochód kempnigowy

caravan - przyczepa kempingowa

karawaning i kampering to spolszczenia

Czy istnieje także coś takiego jak "Namioting " ?

jełśi posłużyć się tym samym schematem to powinno być:

tenting (tent-namiot)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tam .... i tak najbardziej mnie ubawił .... walcing ... :ok:

Tenting ... taki tendencyjny i nieciekawy .... namioting jest lepszy ..... do tego rowering i rolking .... że o walkingu nie wspomnę .... :):):):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tam .... i tak najbardziej mnie ubawił .... walcing ... :)

Tenting ... taki tendencyjny i nieciekawy .... namioting jest lepszy ..... do tego rowering i rolking .... że o walkingu nie wspomnę .... :):ok::):)

A wszystko oczywiście przy browaringu :):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Intercamp jest OK i duży ale daleko od środka kraju ... :ok: poza tym taki duży zlot to tylko poza sezonem czyli albo kwiecień maj ..... albo wrzesień październik .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.