Skocz do zawartości

Dyskusja na temat tragedii w Smoleńsku


Th0rn

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 210
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Kto czego dokonał, kto co zrobił osądzą pewnie nasze dzieci i kolejne pokolenia bo teraz za nic nie podjął bym się oceniać czy np. Wawel bardziej należy się Kaczyńskiemu, czy Kaczorowskiemu czy komukolwiek innemu. Jaką miarą mierzyć dokonania co dla kogo jest ważniejsze – nie wiem.

 

myślę dokładnie tak samo. Dlatego popieram pomysł biskupa Pieronka o pochówku prezydenta w miejscu odpowiednim, np. w Świątyni Opatrzności Bożej, i poczekaniu aż ostygną emocje z ewentualnym pochówkiem na Wawelu. Może nasze dzieci i wnuki spokojnie ocenią prezydenturę? A tak to metodą kroków dokonanych mamy Prezydenta Kaczyńskiego na zawsze w nekropolii narodowej. Bo chyba nie można usuwać trumien z Wawelu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To poważna alternatywa nad którą warto się pochylić - powiedział Sasin.

_________________

 

 

nie kończąca się żałoba narodowa.

 

To nie jest zły pomysł. Radio gra piękne, spokojne melodie , reklam nie ma, naród zachowuje się życzliwie i kulturalnie ( z małymi wyjątkami) . W TV nie straszą nas końcem świata i kryzysem tylko opowiadają piękne bajki o dobroci Pana Prezydenta dla szarych ludzi (szczególnie pamiętam Jego życzliwość dla pielegniarek koczujacych na ulicy) .Czego chcieć więcej .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcześniej pisałem......

 

to tak troszkę z innej beczki mszę ma odprawić niejaki Kardynał Angelo Sodano z Watykanu, jestem ciekaw czy będze ją odprawiał po polsku ?

 

teraz mam odpowiedź:

 

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1515,title,Podczas-pogrzebu-pary-prezydenckiej-msza-po-lacinie,wid,12178844,wiadomosc.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pomysleliscie czemu pierwsza osoba zidentyfikowana byl wlasnie Prezydent?

 

Prawdopodobnie dlatego, że siedział na swoim miejscu. Podobno ta część samolotu, która jest przeznaczona dla pary prezydenckiej jest specjalnie wzmocniona. Pani Maria podobno była w innym miejscu i stąd identyfikacja była cięższa.

 

Nie wiem czy tak naprawdę jest, ale to się trzyma kupy :niewiem:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pomysleliscie czemu pierwsza osoba zidentyfikowana byl wlasnie Prezydent?

 

Prawdopodobnie dlatego, że siedział na swoim miejscu. Podobno ta część samolotu, która jest przeznaczona dla pary prezydenckiej jest specjalnie wzmocniona. Pani Maria podobno była w innym miejscu i stąd identyfikacja była cięższa.

 

Nie wiem czy tak naprawdę jest, ale to się trzyma kupy :niewiem:

 

Michal chyba sie naogladales Ucieczki z Nowego jorku :-] wierzysz w to zeby stary Tupolev byl tak zmodyfikwoany???? jakos mi sie nie chce wierzyc... :ok:

 

[ Dodano: Pią 16 Kwi, 2010 20:37 ]

A w Warszawie mamy jutro prohibicje :ok:, a Kraków ma w niedziele :ok:

 

To chyba w Twojej Warszawie :) bo u mnie na Woli Auchan otwarty jutro do 22:30 i piwko stoi na promocji ze hoho :P oczywiscie zimny leszek!! ci to dopiero nie maja grosza szacunku :P :P a mnie sie czepialiscie haha!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.