Skocz do zawartości

Dyskusja na temat tragedii w Smoleńsku


Th0rn

Rekomendowane odpowiedzi

pietrek, dodaj: w moich oczach Kaczyński nie był nigdy kimś wielkim, pamiętaj, że przeszło 8 milionów Polaków oddało na niego głos w wyborach prezydenckich. Może chociaż dla jakiejś części z nich był wielki ?

 

przestancie sie moze juz sprzeczac jaki byl ,wbrew temu co teraz media podaja wiekszosc i tak pamieta te Jego "wielkie" osiagniecia :ok:

 

stala sie wielka tragedia ,byl wypadek,zginelo tragicznie 100 osob ,bohatersko kilku i nie Prezydent ale Ci o ktorych malo sie mowi , mysle o jego ochronie,pomysleliscie czemu pierwsza osoba zidentyfikowana byl wlasnie Prezydent? prawdopodobnie nie patrzac sie na zagrozenie zrobili wianuszek i chronili go do konca ,sa po to w koncu szkoleni , Wawel jest chybionym pomyslem ale w koncu powinnismy pamietac to juz z historii ze polak potrafi wsio zepsuc , zjednoczeni w zalobie przez jedna nieprzemyslana decyzje osmieszamy sie w oczach swiata , nie wazne kto te decyzje podejmowal - wazne ze ktos zaakceptowal te miejsce pochowku ,nie baczac na to co sie bedzie dzialo potem , nie patrzac ze moze byc to zle odebrane , wazne ze wlasne ambicje zostana zaspokojone,"koszula jest zawsze blizsza cialu", ale jedno jest pewne , Krakusy poznaja to co warszawscy"krawaciarze"maja prawie na codzien , kordony policji , zamkniete ulice , zablokowane miasto :ok:

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 210
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Th0rn - ale wielu się tym przejmuje ... :ok:

 

[ Dodano: Sro 14 Kwi, 2010 23:31 ]

to nie jest pierwszy lepszy kościół, TO JEST WAWEL!!

Rafał, przeczytałeś uważnie mój post i zrozumiałeś o co mi chodzi?

Bo chyba nie.

Dobrej nocy. Na dziś wystarczy. :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Th0rn - ale wielu się tym przejmuje ... :ok:

 

[ Dodano: Sro 14 Kwi, 2010 23:31 ]

to nie jest pierwszy lepszy kościół, TO JEST WAWEL!!

Rafał, przeczytałeś uważnie mój post i zrozumiałeś o co mi chodzi?

Bo chyba nie.

Dobrej nocy. Na dziś wystarczy. :ok:

 

chyba też już pójdę spać, może faktycznie nie do końca go dobrze odebrałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejna sprawa to odszkodowania w wysokości 40 000 zł już wypłacone rodzinom zmarłych...

I tu moje pytanie:

W czym Oni lepsi są od rodzin ludzi którzy zgineli w katastrofie hali podczas wystawy gołębi i do dziś walczą o odszkodowania??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto cytat:

"zmarł w warunkach wyjątkowych, po bohatersku można by powiedzieć, bo leciał do Katynia, by oddać w imieniu całego społeczeństwa hołd męczennikom"

 

a ja znalazłem inny cytat :

 

" Śmierć bohatera powinna połączyć naród dla dobra pokoju w Ojczyźnie. Chcę, aby pogrzeb odbył się w zgodzie"– powiedział kard. Dziwisz

 

Czyli jednak bohater czy raczej Dziwisz nie wie co mówi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro to słuszna decyzja dlaczego nikt nie chce się do niej przyznać ?

Tylka jak dzieci w przedszkolu jak coś zbroiły - to nie ja, to nie ja

Jarosław nie przyzna się, bo politycznie by stracił,

Dziwisz nie przyzna się, bo tez starci zwolenników

Już samo to, że nikt nie chce jednoznacznie powiedzieć kto zdecydował rodzi wątpliwości czy ta decyzja była słuszna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem dlaczego z ta petycją wychodzą Ci którzy już wcześniej zabrali głos w dyskusji :ok:

Wydaje mi się ,że na początku był inny tytuł tematu.

, a pod tym tytułem napewno bym się nie wypowiadał , nie lubię dyskusji o polityce
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.