Skocz do zawartości

Kulig Południowców


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 587
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Dziś jechałem na trasie Cieszyn-Bielsko i zahaczyłem o Jaworze (miejsce naszego kuligu) śniegu jest ok.20 cm. dosypuje cały czas drogi w wyższych partiach Jaworza białe widoki super niestety nie miałem aparatu żeby to uwiecznić i wrzucić na forum :hehe: pozdrawiam Darek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to zaczynamy bo czas ucieka.

Na początek proszę o potwierdzanie przybycia załóg jeszcze raz i na 100%.

Myślę ,że ktoś jak ma zamiar przyjechać to wolne sobie zaklepał lub zaklepie w najbliższym czasie.

Razem z Fingierkiem ustaliliśmy aby z potwierdzeniem przybycia razem z dziećmi podać ich wiek.

Dla mnie ważne jest aby ustalić ilość osób na kuligu ( bardzo ważna rzecz).

Dla Fingierka ważne jest aby ustalić ilość porcji przepysznych zakąsek.

Myślę , jeszcze o małej niespodziance kulinarnej , ale na razie cicho.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Basia i Rysiaczek na 100 % !

Wiem jakie wspaniałości szykuje Fingerek ! Wychlapał wszystko przez wczorajszy telefon. Ale nie powiem ! :piwko: Biedaczek nie może sie doczekać brytfanny od Daniego ! :ok: Jezeli ktoś kupuje coś do wspólnej kuchni to proszę przwieźć sklepowe paragony . Ja także zabieram kociołek i przygotowany wsad do węgierskiego gulaszu. Potem tylko wrzuci sie wszystko do gorącego Egri Bikawer i

gotowe ! :piwko::ok: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fingierku ustal jeszcze podział wiekowy.

Nie będziemy pisać ile lat ma każde dziecko , bo to nie potrzebne.

Zróbmy kategorie małe i duże dziecko.

Na przykładzie Yabulonka 7 latek jest jeszcze mały i spokojnie może siedzieć na kuligu w saniach ponad stan.

Może granice zrobić do 10 lat i powyżej.

Niech kucharz sam oceni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może granice zrobić do 10 lat i powyżej.

Niech kucharz sam oceni.

Jeżeli chodzi o przedział wiekowy na jedzenie, to tak bym tego nie dzielił. Mój 7-latek potrafi zjeść więcej niż 14-latka, ale to też zależy od dnia, a tak w ogóle to za grillami itp nie przepadają.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doszedłem do wniosku , że nie będę się bawił w takie podziały . Po ustaleniu ostatecznej liczby uczestników (bez względu na małych i dużych) jakoś to wszystko podzielę tak aby wszyscy byli zadowoleni .

Wiem jakie wspaniałości szykuje Fingerek !

Eeee tam ! To nie będzie nic takiego czego bysmy gdzieś tam nie jedli . Ot ... . I tu na tym poprzestanę . Faktycznie czekam na tą brytfankę . Jak będzie w moich rękach to się zacznie testowanie . Ja do tej pory skombinowałem taki oto ruszcik (120 x 75cm) .

Chyba da radę :ok: ??? Jeszcze tylko jakiś stojaczek i niech pali się ognicho , grają gitary i śpiew i WA...Y !!! :piwko::piwko::ok:

 

[ Dodano: Sro 06 Sty, 2010 17:09 ]

W dalszym ciągu wersja jest taka , że jedziemy w pełnym 3 osobowym składzie : Fingerki (Arek , Aga , Julek) .

Z tego co wiem to liczba deklarowanych wcześniej osób nieco nam się zmieni . Wielka szkoda , że będzie mniejsza .

Jeżeli można zasugerować (proszę tego źle nie odbierać) , to bardzo byśmy prosili o określenie się co do przyjazdu .

Trafeńku :ok: !!! Jak możesz to na bieżąco zmieniaj listę z 1 strony .

post-114232-imported-aa4acfff-7fc0-4be2-b82b-883276bdb68b_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.