Skocz do zawartości

Kulig Południowców


Rekomendowane odpowiedzi

Tylko trzeba się zastanowić czy na grilowanie bedzie czas?

Nad tym się jeszcze zastanowimy . Zaczynam myśleć o zrobieniu czegoś na szybko . W tym wypadku słowo szybko nie będzie oznaczało , że będzie gorsze . Zapewniam . :bukiet:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 587
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Będzie czas na wszystko.

Kulig jest w sobotę 6 lutego o godz 16.

Autobus podstawi się ok 14,30.

Więc w sobotę przed wyjazdem małe :bukiet: nie zaszkodzi.

W piątek oprócz duszonek , coś by pasowało wymyślić. :biwak:

Dawno nie było jajecznicy i w niedzielę to można wykonać.

Zamiast grzybów można dać pieczarki.

Mogę załatwić po 3 zł , ale musi być kupione min 5kg.

I tu z reszty można wymyślić zapiekanki np na piątek.

W sobotę w godzinach rannych można kupić jajka w hurtowni (są z fermy , ale ze wsi czyli prawie jak swojskie).

Odległość do centrum to ok 1,5km.

Ja tu nie jestem kompetentny , dajmy głos naczelnym kucharzom. :jump:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja , jeśli można , dla swojej "zdrowotności" zająłbym się robotą w sobotni wieczór po kuligu . Chodzi o km dnia następnego , co nie oznacza zupełnego braku plumkania . Przecież z Yabulonkiem i nie tylko , musimy wypić (dla wtajemniczonych) NASZE KAWALER'SKIE !!! :biwak:

Ktoś wspomniał o zupce , więc na pierwszy ogień po kuligu dla odmrożenia dałbym zupkę a później grillowanko . Jeszcze się nie wypowiem co będzie na grillu . Mam kilka pomysłów . Niektóre z nich postaram się zrealizować .

He , hee . Bagietki też wezmę :bukiet:

Pomysł zrobienia jajecznicy jest bardzo dobry . Trafeńku !!! Mamy możliwość załatwienia takiej sporawej patelni czy "cóś" ? Pytam bo to mi podsuwa kolejny kulinarny pomysł . Pięknie by było mieć taką brytwankę i ruszt ze stelażem . Takie cudo jak miał Tadziu do świnki .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja , jeśli można , dla swojej "zdrowotności" zająłbym się robotą w sobotni wieczór po kuligu.

Masochista? :jump: Chyba ma zryty beret :jump:.

Na poważnie - Arku :bukiet:.

 

He , hee . Bagietki też wezmę :biwak:

Proponuję, żebyś wziął przede wszystkim bagietki, bo to niekwestionowany hicior gastronomiczny :jump:. Niedługo Południowiec będzie równoważnikiem obżarciucha :jump:.

 

Mamy możliwość załatwienia takiej sporawej patelni czy "cóś" ? Pięknie by było mieć taką brytwankę i ruszt ze stelażem . Takie cudo jak miał Tadziu do świnki .

Załatwi się - jeśli Tadziu nie da rady, to ja się rozglądnę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Brennej jajecznicę robiliśmy w patelni daniego . Mówił że zrobił ją specjalnie na spotkania ,trzeba by z nim pogadać. O tutaj widać na fotce Yabulona http://static1.karawaning.pl/attachments/thumbs/t_img_3421_121.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie !!! Rewelacja !!! :bukiet::biwak::jump:

Darek (dani) zrobi nam taką brytwankę . Zrobimy jajecznicę i jeszcze "cóś" !!! Właśnie przed chwilą z nim rozmawiałem . Zrobi takie cudo i pocztą okrężną podeśle to tak , że będę trzymał to u siebie .

Podkreślam , że będzie ona do wykorzystania jako brytwanka zlotowa dla większej liczby osób . Ze względu na ograniczone możliwości przewożenia sprzętów zlotowych przez Darka (mega kociołek , palnik , patelnia) , ja podejmuję się wożenia brytwanki .

W przyszłym roku większość dużych zlotów odbywać się będzie w moim bliskim sąsiedztwie , więc można smiało spodziewać się , że będzie ona wykorzystywana NA MAXA . :jump:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.