Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

43 minuty temu, Misio napisał(a):

Ale nie da się jej wpisać adresu?

Yanosik, jako Yanosik, czyli system do ostrzegania przed fotoradarami za granicami działa. Nie działa jako nawigacja czyli nie informuje o sytuacjach w ruchu na bieżąco, czyli np o kontrolach prędkości.

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 181
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Lepiej do.nawigacji wgrać plik z fotoradarami, lub włączyć taką funkcję w nawigacji. Będzie pokazywał radary stacjonarne.
Yanosik we Włoszech się nie sprawdził.
Nie wiem czy Waze lub Google maps w Chorwacji pokazują fotoradary, bo w niektórych krajach jest to zabronione.
Jak ktoś używał niech się wypowie.
Ja używam iGo z wczytanym plikiem fotoradarów.

Wysłane z mojego SM-S908B przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi np w Niemczech nie udało się "wytyczyć" trasy na Yanosiku...ale już sprawadzałem - podgląd mapy jest...

Here wydaje mi się że ostrzega, chociaż akurat ja tak jeżdżę że nie jest mi to konieczne.

A Google to różnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, tamtam napisał(a):


Yanosik we Włoszech się nie sprawdził.

 

Nam się sprawdził we Włoszech na drogach lokalnych idealnie. Tylko ja używam urządzenia XS

 

Yanosik za granicą działa tak samo jak wgranie radarów do aplikacji  z nawigacji. Po za Polską Yanosik informuje o radarach na podstawie bazy danych którą ma wgraną w sobie.

 

Co do opłat w Chorwacji to jak ktoś planuje regularne wypady to polecam zakupić urządzenie HAC, kupiłem w zeszłym sezonie płatność ściągało jak  z naszego e-tool. Mniej stania w korkach bo są dedykowane bramki.

 

Ogólnie przez urządzenie autostrady są też tańsze. Za pierwszym razem trzeba zapłacić za urządzenie ale rabat który jest na przejazdy pokrył koszt urządzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć dzięki za podpowiedzi.

Mam pytanie czy jadąc przez czechy, austrię, słowenię i chorwację prowadzone są jakieś pomiary emisji spalin? nie wiem jakie mój kamper normy utrzymuje i nie wiem teraz jaki trasę mam sobie zaplanować bądź jakie winiety z tym związane mam sobie kupić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam kempingu w Chorwacji na przedłużoną majówkę akceptującego bez ściemy kartę ACSI.
Taki by córka 8 lat mi się nie nudziła :)
Fajnie jakby blisko było jakieś miasteczko co by na spacerek, pizzę czy lody wyjść lub dojechać hulajnogą elektryczną czy Uberem.
Podpowiecie coś ? 
Rozważam Falkensteiner, Jezevac ale żaden z nich na stronie nie ''chwali'' się że akceptują Acsi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Simbus1 napisał(a):
Szukam kempingu w Chorwacji na przedłużoną majówkę akceptującego bez ściemy kartę ACSI.
Taki by córka 8 lat mi się nie nudziła :)
Fajnie jakby blisko było jakieś miasteczko co by na spacerek, pizzę czy lody wyjść lub dojechać hulajnogą elektryczną czy Uberem.
Podpowiecie coś ? 
Rozważam Falkensteiner, Jezevac ale żaden z nich na stronie nie ''chwali'' się że akceptują Acsi.

Oni nie będą się tym chwali  w cenniku, żeby klient płacący 100% opłaty nie dowiedział się o zniżce.

Krk Jezevac Premium spełnia Twoje wymogi. Również z darmową kartą abtokampi. 

Centrum zaczyna się 200m od wyjścia z campingu. Krk to fajne miasto, nawet zimą. 

Grill oliva na campingu 9/10

20240104_102150.jpg

20240104_100442.jpg

20240104_100503.jpg

20240104_095317.jpg

20240104_102204.jpg

20240103_175500.jpg

20240103_135432.jpg

20240103_141101.jpg

Weź zestaw do pingponga, jest tam fajne centrum sportu, osłonięte od wiatru. Pykaliśmy z dziećmi do 22... kiedy to sutomat gasił światło. Muszę tam w końcu jechać latem 😉.

Zimą na starówce pół miasteczka jadło fritule popijając grzanym napojem nazywanym winem. Fajny klimat. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, maarec napisał(a):

Oni nie będą się tym chwali  w cenniku, żeby klient płacący 100% opłaty nie dowiedział się o zniżce.

Krk Jezevac Premium spełnia Twoje wymogi. Również z darmową kartą abtokampi. 

Centrum zaczyna się 200m od wyjścia z campingu. Krk to fajne miasto, nawet zimą. 

Grill oliva na campingu 9/10

Weź zestaw do pingponga, jest tam fajne centrum sportu, osłonięte od wiatru. Pykaliśmy z dziećmi do 22... kiedy to sutomat gasił światło. Muszę tam w końcu jechać latem 😉.

Zimą na starówce pół miasteczka jadło fritule popijając grzanym napojem nazywanym winem. Fajny klimat. 

 

Marek, super. Dziękuję ! Namówiłeś :) hehe

Od tego Krk Jezevac zaczniemy majówkę. Po kilku dniach jak nam się znudzi zmienimy miejsce. 

Więc szukam teraz czegoś podobnego w okolicy Jezevac powiedzmy mniej więcej 100 km.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Simbus1 napisał(a):

Marek, super. Dziękuję ! Namówiłeś :) hehe

Od tego Krk Jezevac zaczniemy majówkę. Po kilku dniach jak nam się znudzi zmienimy miejsce. 

Więc szukam teraz czegoś podobnego w okolicy Jezevac powiedzmy mniej więcej 100 km.

Cikat po drugiej stronie cieśniny jest otwarty. 30 minut promem i 40 minut jazdy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.04.2024 o 13:07, Simbus1 napisał(a):

Marek, super. Dziękuję ! Namówiłeś :) hehe

Od tego Krk Jezevac zaczniemy majówkę. Po kilku dniach jak nam się znudzi zmienimy miejsce. 

Więc szukam teraz czegoś podobnego w okolicy Jezevac powiedzmy mniej więcej 100 km.

Spoko. Bardzo fajne miejsce, na starówkę 10 minut z parceli pieszo.

W dniu 8.04.2024 o 10:23, Wąski P napisał(a):

Cikat po drugiej stronie cieśniny jest otwarty. 30 minut promem i 40 minut jazdy

Oczywiście.  Zimą byliśmy na Krk, później Cikat i powrót przez Istrię na Krk. Ten czas przejazdu po Cresie i Losiniju to jednak ponad godzina i 10 minut minimum, chyba, że motocyklem. 

Kiedyś muszę skusić się na majówkę w Chorwacji, ale średnio z tym było bo miesiąc później już były wczasy Cro. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, maarec napisał(a):

Spoko. Bardzo fajne miejsce, na starówkę 10 minut z parceli pieszo.

Oczywiście.  Zimą byliśmy na Krk, później Cikat i powrót przez Istrię na Krk. Ten czas przejazdu po Cresie i Losiniju to jednak ponad godzina i 10 minut minimum, chyba, że motocyklem. 

Kiedyś muszę skusić się na majówkę w Chorwacji, ale średnio z tym było bo miesiąc później już były wczasy Cro. 

Mu natomiast na 99% jedziemy w tym roku na Cikat na swieta i nowy rok...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Wąski P napisał(a):

Mu natomiast na 99% jedziemy w tym roku na Cikat na swieta i nowy rok...

Na całe święta i nowy rok tylko Cikat to dla nas za nudno.  Plan Krk -> Cikat -> Krk sprawdził się wyśmienicie. W grudniu trzeba tam bardzo patrzeć na pogodę, miejsca w linii prostej dzieli kilkadziesiąt kilometrów a może być zdecydowanie inna pogoda. Teoretycznie z przewagą Cikatu i jego mikroklimatu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.04.2024 o 10:23, Wąski P napisał(a):

Cikat po drugiej stronie cieśniny jest otwarty. 30 minut promem i 40 minut jazdy

Dzięki, byliśmy kilka razy. Teraz ciągnie nas w w nowe miejsce :)

 

13 godzin temu, maarec napisał(a):

Kiedyś muszę skusić się na majówkę w Chorwacji, ale średnio z tym było bo miesiąc później już były wczasy Cro. 

To będzie nasza kolejna majówka w CRO, myślę że warto. Pogoda raczej lepsza niż u nas w tym okresie. Ceny na kempach z Acsi/Avtocampi super.

Więc wybór to Krk Jezevac a następnie Baśka premium resort.

Jeśli ktoś będzie w tym czasie w okolicy to zapraszam na kawkę :kawa:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.