Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 135
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

My zajeżdzamy Na Istrie ok 3 sierpnia, najpierw Campin Polari ,a potem po tygodniu przenosimy się na Istrie Premium. Dodam że to nasza pierwsza wyprawa przyczepą za granicę także trzymajcie kciuki. Tak szczerze to bedzie nasza pierwsza taka długa wyprawa gdziekolwiek bo przyczepę odbieramy w przyszły tygodniu hehe. Ale Campingi musiały już być zarezerwowane :laugh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie Chorwacji - dostałem przy zakupie przyczepy w ProCampie bon na 3 doby na jeden z 4 kempingów w chorwacji. Korzystał ktoś z forumowiczów z tego bonu z ProCampu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.01.2024 o 18:46, maarec napisał(a):

Mam alergię na to miejsce. Ale komuś może się podobać.

Mógłbyś kolego powiedzieć czemu ?, To będzie nasz pierwszy pobyt w Chorwacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.01.2024 o 18:46, maarec napisał(a):

Mam alergię na to miejsce. Ale komuś może się podobać.

Byliśmy zamiast Ouzoni Beach w Grecji i do końca uważałem, że tutaj są ceny zdecydowanie przesadzone względem jakości i dotyczy to wszystkiego. Ja wolę Grecję (na wymienionym kampingu byliśmy kilkukrotnie), a rodzina jeszcze nie wiem (raczej ich zdaniem przeważa bliższa odległość do Chorwacji). Generalnie plusem jest bliższa odległość z kraju i market w zasięgu kampingu. Nie wiem jak jest obecnie z cenami w Grecji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.01.2024 o 09:28, FCBMiro napisał(a):

Mógłbyś kolego powiedzieć czemu ?, To będzie nasz pierwszy pobyt w Chorwacji.

Fatalna plaża  ani to piasek, ani kamienie. Pył, woda mętna jakby z osadem. Zero uroku Chorwacji. Klimat odpustu we Władysławowie. Szkoda bo Omis to super miasto.

Edytowane przez maarec (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.01.2024 o 13:26, FCBMiro napisał(a):

Witaj, my planujemy w tym roku wybrać się do Omis'u, kemping Galeb. końcówka wakacji

Jak preferujecie spokojne miejsca to polecam Autocamp Sirena za Omisiem. 

https://autocamp-sirena.com

Właściciel gawarisz po Polsku niema problemu z dogadaniem się. Do Omisia samochodem ok 20 minut. 

Na kempingu Galeb tak jak pisał @maarec piasek jest jak w żwirowni, dodatkowo wpływająca koło kempingu rzeka Cetyna dostarcza chłodną wode a nurt psuje efekt przejrzystości wody na plaży.

Dodatkowo plaża kempingu jest współdzielona z plaża miejską ludzi dużo i głośno w okresie wakacyjnym. A jak trafisz na coroczne święta piratów to już w ogóle głośno i tłoczno.

Edytowane przez Ventyl (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, Ventyl napisał(a):

Jak preferujecie spokojne miejsca to polecam Autocamp Sirena za Omisiem. 

https://autocamp-sirena.com

 

Tam się wjedzie 8 metrową przyczepą? W cenniku mają tylko ceny dla kamperów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.