Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

15 godzin temu, w79 napisał(a):

Jezevac :) spodoba się Wam wszystkim...:)

Zdecydowanie Jezevac na plus. Baśka też na plus. Mieścina fajna, zimą w styczniu luzik i fajnie, latem może być lekki koszmar. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 135
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Teraz, Zawias21 napisał(a):

Możecie polecić jakiś kemping w rejonie Breli, Promajny, Baška Voda, Makarska. Najchętniej z boiskiem, placem zabaw.

sredniej wielkosci

Od Stobrecia na południe będzie ciężko. Galeb mniej więcej odpowiada opisowi, dla mnie miejsce trup.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, maarec napisał(a):

Od Stobrecia na południe będzie ciężko. Galeb mniej więcej odpowiada opisowi, dla mnie miejsce trup.

Właśnie od dłuższego czasu analizuję ten rejon i nie znalazłem niczego ciekawego. Widzę, że muszę zmienić rejon swoich zainteresowań 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Zawias21 napisał(a):

Właśnie od dłuższego czasu analizuję ten rejon i nie znalazłem niczego ciekawego. Widzę, że muszę zmienić rejon swoich zainteresowań 

gdzieś w Makarskiej jest chyba przy cmentarzu camping, ale też przy samym spacerniaku, hotelu, jakiś nie mój klimat.

Dalej na południe na Peljesacu znowu są lepsze campingi w rejonie Orebica

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Zawias21 napisał(a):

Możecie polecić jakiś kemping w rejonie Breli, Promajny, Baška Voda, Makarska. Najchętniej z boiskiem, placem zabaw.

sredniej wielkosci

Jak byś szarpnął się dalej - np. na Peljesac - to Nevio, ale koniecznie parcele na samym dole (dość trudny wjazd)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Sudwind napisał(a):

Był ktoś z Was na Straško na majówkę 2023? Jestem ciekawy jak bardzo zapełniony był kemping 

Na majówkę nie, pod koniec maja juz tak. Było mało ludzi.  Tam teraz trwa budowa nowych knajp w miejsce starych, pewnie na maj nie zdążą i mogą być hałasy w najlepszej części campingu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, maarec napisał(a):

Na majówkę nie, pod koniec maja juz tak. Było mało ludzi.  Tam teraz trwa budowa nowych knajp w miejsce starych, pewnie na maj nie zdążą i mogą być hałasy w najlepszej części campingu.

Słuszna uwaga z tą budową. Widziałem na ich FB .  
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Sudwind napisał(a):

Słuszna uwaga z tą budową. Widziałem na ich FB .  
 

jak robili remont toalet to można było stanąć obok, ale już w recepcji mówili, że może być głośniej, był duży rabat wtedy i fajne parcele z widokiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, maarec napisał(a):

jak robili remont toalet to można było stanąć obok, ale już w recepcji mówili, że może być głośniej, był duży rabat wtedy i fajne parcele z widokiem.

Napisali mi wiadomość że w maju napewno budowa nie będzie ukończona 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ventyl też już zarezerwowaliśmy 2 miejscówki koło siebie na Gandalj :)
Mógłbyś powiedzieć plus minus ile kosztowała ta "kolcja" z degustacją trunków, bardzo ciekawa opcja to może być, jeszcze jak by była różnorodna to już w ogóle super sprawa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie pamiętam :(

Cena nie była jakaś wysoka , dziecko mogło też zjeść razem z nami bez opłaty. Jedzenie bez limitu

 

Kolacja była w formie szwedzkiego stołu. Kolacje codziennie są inne , w inny klimacie. My poszliśmy na pieczona na grillu świnkę, był też dzień z owocami morza. 

Świnka i inne jedzenie były wyłożone na stołach i co kto chciał i ile chciał sobie nakładał 

Degustacja była fajna bo właściciel miał 6 butelek rakiji takiej samoróbki chodził i polewał każdemu, a jeden pakiet stał na stole i można było się częstować. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podepnę się pod temat. W głowie pojawiła się myśl wyjazdu do Chorwacji na majówkę. W jaki region najlepiej uderzyć przed sezonem, żeby coś się jednak działo na miejscu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.