Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, Tomii napisał(a):

I pływać w basenie 🙂

IMG_20240428_111944.jpg

@Simbus1 w której części stoicie? Ja dopiero w sektorze G znalazłem miejsce żeby się pomieścić 😄

IMG_20240428_111442.jpg

 

No u nas w basenach od 27 do 29 stopni, tylko na zjeżdżalniach 20, ale jakiś dziwnym trafem dzieciakom to nie przeszkadza…😜

Z innych przedsezonowych plusów dodatnich jest to, że extrasy są za darmo. Dotyczy to też np. łóżek z baldachimami na aquaparku. Są tak samo wolne jak w sezonie, kiedy trzeba za nie płacić kilkadziesiąt euro😜

image.thumb.jpeg.c4b008f850b33c25b7c86ddff8ae7a7a.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 182
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

6 godzin temu, janm napisał(a):

Tam ich trochę pogięło w ubiegłym roku z cenami - no może przed sezonem mają taniej :hej:

może . W Cro cenowo już za wiele mnie nie zdziwi .  W zeszłym roku w barze przy plaży za dwa piwa, dwie czy trzy  kawy i bodajże sześć lodów magnum zapłaciłem 100e :niewiem:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te w Sirenie w Funtanie 15 EUR…😜

I jak widać całkiem spora porcja…

Plus gratis:

- gruszkówka,

- grappa,

- chlebek czosnkowy,

- lody,

- plus kolejna grappa/gruszkówka za napiwek😜

Duże piwo 3,50…

Ostatnio w Krynicy za małe płaciłem 17 zeta…🤦‍♂️

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.04.2024 o 09:46, Zulos napisał(a):

"Perła Adriatyku, jak donosi serwis money.pl, wciąż będzie w tym roku o około 20 proc. tańsza niż południe Włoch."

Z tego, co tu czytałem, to karawaningowo południe Włoch jest zdecydowanie tańsze niż Chorwacja. Być może im chodzi o kwatery, choć pola kempingowe są raczej odzwierciedleniem kwater :niewiem:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem na Istra i płacę bodajże 65 EUR za dobę, ale faktycznie dowiem się z rachunku😜

Więc można bardzo różnie…🤷‍♂️

Dokładnie tak samo jak we Włoszech…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Zulos napisał(a):

Dokładnie tak samo jak we Włoszech…

Cytuję samego siebię z zeszłego roku:

"Prawie wszystkie kempingi w południowych Włoszech za nasz skład kosztowały nas około 50E za dobę, jeden pod Rzymem 70E."

A były to raczej te lepsiejsze kempingi.

 

Z tego co pamiętam z tego forum, to ostatnio w Chorwacji jest drożej.

 

1 godzinę temu, Piotrek1981 napisał(a):

Ja płacę za kamping z prądem 25 € / doba w Podgorze, to dużo?

A to kemping czy parking?

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, lbuster napisał(a):

Cytuję samego siebię z zeszłego roku:

"Prawie wszystkie kempingi w południowych Włoszech za nasz skład kosztowały nas około 50E za dobę, jeden pod Rzymem 70E."

A były to raczej te lepsiejsze kempingi.

 

Z tego co pamiętam z tego forum, to ostatnio w Chorwacji jest drożej.

 

A to kemping czy parking?

:D

No dlatego napisałem, że dokładnie tak samo (zresztą m. in. polektur3 Twojej relacji) - tzn. tak samo są różnice. W zeszłym roku ponownie w szczycie byłem na 4 kempingach w 4 różnych rejonach Chorwacji i płaciłem od 45 do 75 Euro. Przy czym podaje wartości dla zestawu 2+2, a realnie to w zeszłym sezonie 3+1, a w tym już 4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Zulos napisał(a):

byłem na 4 kempingach w 4 różnych rejonach Chorwacji i płaciłem od 45 do 75 Euro.

Czyli porównywalnie, może ciut drożej.

Dwa lata temu czytałem tutaj na forum, że ceny w Chorwacji były kosmiczne, ale nie pamiętam ile :( 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, lbuster napisał(a):

"Prawie wszystkie kempingi w południowych Włoszech za nasz skład kosztowały nas około 50E za dobę, jeden pod Rzymem 70E."

A były to raczej te lepsiejsze kempingi.

 

Wszystko zależy i chyba faktycznie cenowo jest podobnie. Można taniej i tu i tam a jak nie zależy nam na infrastrukturze tylko widoku to we Włoszech można i w pierwszej linii brzegowej stanąć za 19€ (2+1) ale zakładam, że w Chorwacji może być podobnie ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, lbuster napisał(a):

Czyli porównywalnie, może ciut drożej.

Dwa lata temu czytałem tutaj na forum, że ceny w Chorwacji były kosmiczne, ale nie pamiętam ile :( 

No na Istra w sezonie najtańsza parcela kosztuje ponad 100 Euro, ale sprawdzałem na MdV i też 108 by mnie wyszło…🤷‍♂️

Generalnie więc bardzo podobnie…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.