Skocz do zawartości

Garda, Como i Mediolan w tym roku


Rekomendowane odpowiedzi

9 minut temu, borek6 napisał(a):

Podepnę się pod temat, pytanie o Gardę. W drodze na Sardynie chcemy zatrzymać się na dwie nocki nad Gardą. Z tego co sprawdzam, większość kempingów chce pobyty na minimum tydzień. Połowa lipca - jechalibyście w ciemno czy jednak szukali coś z rezerwacją?

Rejon jeziora obojętnie, logistycznie pewnie wschodnia strona jeziora lepiej, ale jak miało by być z drugiej strony to też nie problem myślę...

Często na tego typu kempingach rezerwacje są przyjmowane na min. tydzień. Ale też często, przyjeżdżając z ulicy, jeśli są miejsca to nic nie stoi na przeszkodzie aby tam wjechać na kilka dni. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 79
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

No ja mam w planach w tym roku wbić nad Gardę, niczego nie rezerwuję, bo nawet nie wiem kiedy i czy w ogóle tam dojadę ;) Na razie wiem tyle, że ruszamy za tydzień w piątek. A dokąd? Zobaczymy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, jacek00 napisał(a):

Na razie wiem tyle, że ruszamy za tydzień w piątek.

My pojutrze :D

2 godziny temu, jacek00 napisał(a):

A dokąd? Zobaczymy :D

Prawidłowe podejście, my przedwczoraj wieczorem "zdecydowaliśmy się" na południe Włoch, a co wyjdzie :niewiem:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, borek6 napisał(a):

Podepnę się pod temat, pytanie o Gardę. W drodze na Sardynie chcemy zatrzymać się na dwie nocki nad Gardą. Z tego co sprawdzam, większość kempingów chce pobyty na minimum tydzień. Połowa lipca - jechalibyście w ciemno czy jednak szukali coś z rezerwacją?

Rejon jeziora obojętnie, logistycznie pewnie wschodnia strona jeziora lepiej, ale jak miało by być z drugiej strony to też nie problem myślę...

Łatwiej na pewno będzie na południu jeziora niż na północy, kempingów jest tam znacznie więcej, obłozenie już będzie duże ale na taki tranzyt na pewno coś się znajdzie. Ja bym zjechał na SR450 i kierował się na Peschiera del Garda i tam szukał. 

Póki co jestem 3tydzien we Włoszech i wszędzie były miejsca bez żadnych rezerwacji ale to wciąż czerwiec. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@golob super ! ja jeszcze chwila ;)

ale wysłałem kilka zapytań, odpowiedzieli mi z Camping Pacengo, że rezerwacji na tak krótki okres nie przyjmują i że mogę do nich przyjechać, co oznacza że pewnie będą mieli jeszcze wolne parcele. I tak zapewne zrobię, zobaczę tylko kto mi jeszcze odpisze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, Benior napisał(a):

Jaki rejon?

Nie mam pojęcia, nie wymagaj ode mnie takich trudnych decyzji ;) Cud, że mamy kierunek na dwa dni przed wyjazdem a i tak nie obyło się bez dąsania.

Kilka lat temu były północne Włochy i nie dojechaliśmy do Rzymu, więc teraz od tego miejsca chyba zaczynamy, ale czy nie zmienimy decyzji :niewiem:

Jest tyle pięknych miejsc na południu, że na pewno coś wybierzemy. Na 99% nie wjeżdżamy na Sycylię - za mało czasu.

Powiedz, gdzie Ty się szlajałeś we Włoszech, bo chyba nic nie opisałeś ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nocowaliśmy dwie noce w Torbole. Camping al Porto. 

Obłożenie spore, ale parcela się znalazła. 

Weekend było full, ale pani z recepcji mówiła że środy czwartki luźniejsze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Benior, o połowie coś tam czytałem, klasyka, więc pewnie się będzie pokrywało z naszymi planami i z chęcią skorzystam opinii oraz rad - dzięki :dzieki:

Powiedzcie mi jeszcze, czy warto brać klasyczne rowery. Podobno teraz temperatury oscylują w okolicy 29 stopnii no i chyba na południu jest jakaś infrastruktura rowerowa i nie ma samych górek. Bo nie chciałbym brać rowerów jako balast i stracić dodatkowy litr paliwa na każde 100 km ;) Nie wspomnę o każdorazowym zwalaniu rowerów z dachu samochodu przed wycieczką samochodową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.