Skocz do zawartości

Garda, Como i Mediolan w tym roku


Rekomendowane odpowiedzi

8 godzin temu, glomir napisał(a):

Z Ferrary do Comacchio jest darmowa autostrada. Potem 30 km zwykłą SS309 do Ravenny a stamtąd masz darmową dwupasmówkę SS3bis prawie pod sam Rzym. A jeśli tylko jest czas i ochota to zwiedzania po drodze całe multum :D

Dzięki Glomir, będę to analizował w powrotnej drodze :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 79
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

A ja mam inne pytanie. Włochy w sierpniu. Czy naprawdę jest tyle luda? Ciągnie mnie trochę do Włoch ale mam obawy o sierpień. Ja z tych co nie lubią rezerwować miejsc - tym bardziej na tydzień itd. Czy w sierpniu jest tak jak w sezonie we władku (człek na człeku)? Mówię to o rejonie Wenecji czy wschodnim wybrzeżu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, lukilodz83 napisał(a):

Niby ładnie i czysto, ale nie ma włoskiego klimatu

Jedno z najlepiej wspominanych przez nas miejsc we Włoszech. A ruszyliście się poza kemping?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, szybki news z pola. Jesteśmy nad Gardą i jutro jedziemy nad Como. Kempingi są bardzo obłożone i trzeba iść na kompromis lokalizacji aby coś znaleźć.
PS. Nad Gardą czujemy się jak w Niemczech a nie we Włoszech. Niby ładnie i czysto, ale nie ma włoskiego klimatu.

Wiec chyba dobrze że się zdecydowałem na Lago Idro z tego co słyszałem to cisza i spokój


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, lbuster napisał(a):

Jedno z najlepiej wspominanych przez nas miejsc we Włoszech. A ruszyliście się poza kemping?

Są to już nasze 3 wakacje w Italii łącznie z Neapolem i Amalfi. I tutaj też jedziemy i zwiedzamy więc mamy pojęcie jak wyglądają prawdziwe Włochy, a czym jest widoczny wpływ austrowęgierski.

 

Widoki tak, pięknie. Miasta średnio.

I po raz pierwszy mamy tak słabą pogodę - góry robią swoje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, lukilodz83 napisał(a):

Są to już nasze 3 wakacje w Italii łącznie z Neapolem i Amalfi. I tutaj też jedziemy i zwiedzamy więc mamy pojęcie jak wyglądają prawdziwe Włochy, a czym jest widoczny wpływ austrowęgierski.

 

Widoki tak, pięknie. Miasta średnio.

I po raz pierwszy mamy tak słabą pogodę - góry robią swoje.

Poprawka - 4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.06.2023 o 18:01, lukilodz83 napisał(a):

I po raz pierwszy mamy tak słabą pogodę - góry robią swoje.

Gdzie byliscie? Bo od zeszlej soboty do dzisiaj bylo tak upalnie ze nawet stali bywalcy narzekali, ze w tym okresie rzadko tak bylo goraco. Dopiero od piatku byly wreszcie opady i dalo sie przezyc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.07.2023 o 08:04, lukilodz83 napisał(a):

Od 27 do 1.07 w Limone i non stop chmury, deszcz i ostrzeżenie przed burzą.

To troche dziwne, bo 28.06 robilismy trase wokol Gardy ze zwiedzaniem Rivy i Salo, lampa caly dzien, zadnych chmur i dosc upalnie. Jechalismy przez Limone i bylo to samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.06.2023 o 13:24, glomir napisał(a):

Z Ferrary do Comacchio jest darmowa autostrada. Potem 30 km zwykłą SS309 do Ravenny a stamtąd masz darmową dwupasmówkę SS3bis prawie pod sam Rzym. A jeśli tylko jest czas i ochota to zwiedzania po drodze całe multum :D

Po wschodniej stronie polecam drogę ss16 jest darmowa. Jechaliśmy też z przyczepą bezpłatną drogą z Sieny na wybrzeże i dalej i jest ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie włoskie drogi ss są darmowe więc ss16 nie jest żadnym wyjątkiem. Tylko to jest zwykła droga dwukierunkowa i przebiega przez miejscowości więc z przyczepą nie pospieszysz. Chodzi o bezpłatne dwupasmówki. Jest ich parę we Włoszech.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.