Skocz do zawartości

Jakie auto dla 3 dzieci


marian36

Rekomendowane odpowiedzi

16 minut temu, marian36 napisał:

Jak jeszcze był i diesel i hybryda jednocześnie, to w cenniku była informacja, że trójstrefowa klima jest dostępna tylko z dieslem (tak samo w Galaxy).

Pewnie jako opcja. Więc żaden na rynku z obecnych nowych czy używanych tego nie ma. 

Cytat

Pierwszy S-Max - z Niemiec, nie chcę sprowadzanego ;)

Myślę, że ten z Niemiec jest po jakiejś przygodzie

Co do krajowych to masz coś takiego, i zobacz jaka cena: https://www.otomoto.pl/oferta/ford-s-max-st-line-2-0-ecoblue-190km-4wd-salon-polska-f-vat-ID6F4c6f.html :mlot: Powariowali.

Cytat

Drugi 5-cio osobowy (chce 7, bo po pierwsze na wszelki wypadek, po drugie taki ma większą ładowność).

No to negocjuj ten niebieski. Może się uda. Mi się nie udało, ale miałem do wyboru białego z Zielonej Góry (tego: https://www.otomoto.pl/oferta/ford-s-max-dynamiczny-diesel-dostepny-od-reki-ID6EV15t.html) albo tego niebieskiego. Ten niebieski ma w pełni elektrycznie rozkładany hak, biały z kolei full skórzaną tapicerkę. 

Cytat

Ps. Z cenami to ludzi pogięło całkiem. Nie dość, że ceny z czapy, to prawie nigdzie nie ma negocjowania ceny :( Wg mnie jest to z góry zaplanowana akcja - zmniejszyć podaż przy stałym popycie, to ceny automatycznie skoczą. Producent wyjdzie na swoje, a ludźmi nikt się nie przejmuje.

Nie chcą schodzić bo te 4x4 w dieslu to ostatnie sztuki, bo już ich nie produkują.. Mi na białego z Zielonej Góry udało się wyrwać trochę rabatu. Nie jakoś sporo ale jednak na tyle aby to przeważyło za wyborem. 

15 minut temu, filipert napisał:

Nie ma nowych aut, jak ktoś nie musi, to niech się wstrzyma, przynajmniej powinno być za rok, dwa w czym wybierać, a jak ktoś musi, albo chce, to niech się mierzy z tym co jest.

IMO lepiej nie będzie dla osób które nie chcą suva a normalne auto. Zresztą z suvami też nie lepiej, bo często hybrydy mają mało na haku i okazuje się, że nawet przyczepa z DMC 1600  jest problemem. 

Edytowane przez jacek00 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 46
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

@filipert - właśnie zaplanowana. Skoro ceny nowych poszły mocno do góry, to rynek wtórny dostosował się do tego automatycznie. Właśnie dlatego, że nagle spadla podaż, to przy stałym popycie ceny zostały wywindowane do granic absurdu.

Co takiego się stało na świecie? Przecież nawet wojna światowa by nie spowodowała tego, że nie ma dostępnych normalnych rzeczy (nawiasem ta sama część, np. półprzewodnik do auta elektrycznego dziwnym trafem jest, bo elektryków pełno w salonach). Zwykły lobbing i tyle. Producent zwolni 30% załogi, podniesie cenę o 30%, a produkcję zmniejszy o 70% i zarobi więcej niż wcześniej robiąc mniej :)

 

@jacek00 - tak, w S-Maxie taka klima, to była opcja, ale widywałem samochody używane z tym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.