Skocz do zawartości

Refleksja a może rozczarowanie...


jacekwwa

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 437
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

luksusowa_buda, kolega Bathur sprzedaje swojego Wilka , zakupił nową wielkością ta przyczepka przypomina niewiadkę , a budka sprawdzona była w tym roku w Bieszczadach i Mazurach i jeszcze w paru miejscach . A i w Nieborowie też była , nie wiem czy widziałeś ją.

Sorry , że tak się wcinam, ale jesteśmy tu na tym forum , aby przekazywać sobie informacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie serek i jacekwwa -- czy wy będziecie sprzedawać swoje budki - bo kuzyn szuka bo tak go nakręciłem - jakiejś niewiadówki na początek ????

 

Nasza raczej zostanie w rodzinie :niewiem: , ale jakby się okazało, że zmieniamy zdanie to pierwsze miejsce w jakim pojawi się ogłoszenie o sprzedaży to dział ogłoszeń forum :ok: Budka jest wręcz w idealnym stanie, po renowacji powłoki laminatu (od nowości była używana tylko przez moją najbliższą rodzinę).

Fotki tutaj :ok:zapieksa

 

tak się chciałem pochwalić :bzik::bzik:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie serek i jacekwwa -- czy wy będziecie sprzedawać swoje budki - bo kuzyn szuka bo tak go nakręciłem - jakiejś niewiadówki na początek ????

 

Nasza raczej zostanie w rodzinie :niewiem: , ale jakby się okazało, że zmieniamy zdanie to pierwsze miejsce w jakim pojawi się ogłoszenie o sprzedaży to dział ogłoszeń forum :-] Budka jest wręcz w idealnym stanie, po renowacji powłoki laminatu (od nowości była używana tylko przez moją najbliższą rodzinę).

Fotki tutaj :ok:zapieksa

 

tak się chciałem pochwalić :bzik::bzik:

 

 

no pięknie pięknie -- poszczuje fotki pokaże a potem powie że nie dla nas :-]

za takie zachowanie :ok: i :-]:ok: postawisz :ok:

jak szanowny kolega zdanie zmieni to czekam na info

 

Ps a jak poszukiwania ?????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ps a jak poszukiwania ?????

 

codziennie wertuje całe allegro w górę i w dół.

 

przedwczoraj pojawił się fajny burstnerek, ale po konkretnych pytaniach okazalo sie ze po lekkim dzwonku. poprosilem o zdjecia miejsca naprawy z zewnątrz i od wewnatrz...od tamtej pory cisza.

połtora tygodnia temu knaus (nawet niedaleko ode mnie), po dokladnych pytaniach, okazuje sie ze po naprawie, kupiona w Piątku k. Kutna - zrezygnowałem - byłem w tym komisie, wystarczy mi wrażeń :bzik:

 

i tak mniej wiecej to wyglada :niewiem:

za kazdym razem... juz myslisz ze to wlasnie ta a tu wychodza jakies kwiatki...

 

nie tracę jednak nadziei, odkladam ojro i mam nadzieje ze po Nowym Roku smigne do NL :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jacekwwa 3mam kciuki za Ciebie!

Cały koszt oprócz paliwa to:

 

23EUR (Plus 50EUR ubezpieczenia, ale nie wszyscy zapłacili :niewiem: ),

tłumaczenie dokumentów 130 zł (dowód plus umowa k-s). Zaoszczędzisz drukując umowę w dwóch językach.

przegląd 79 zł

rejestracja 112,50

 

Radość z oprzyczepki w super stanie - BEZCENNE!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jacekwwa 3mam kciuki za Ciebie!

Cały koszt oprócz paliwa to:

 

23EUR (Plus 50EUR ubezpieczenia, ale nie wszyscy zapłacili :niewiem: ),

tłumaczenie dokumentów 130 zł (dowód plus umowa k-s). Zaoszczędzisz drukując umowę w dwóch językach.

przegląd 79 zł

rejestracja 112,50

 

Radość z oprzyczepki w super stanie - BEZCENNE!

Dokładnie tak z umową. Tez tak zrobiłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie od piątku obejrzałem 4 przyczepy 2 firmy Tabberta Comtesse, Baronesse jedną Hobby Prestige 720 oraz jednego Knausa Eurostar. Jednak z przykrością muszę podzielić głosy poprzedników. :piwko: Przy każdej zawsze coś nie tak. Żadna z obejrzanych nie wzbudziła we mnie entuzjazmu. Szukam dalej. Poszukiwania jednak nabrały większego rozmiaru, nie skupiam sie tylko na tabbercie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie od piątku obejrzałem 4 przyczepy 2 firmy Tabberta Comtesse, Baronesse jedną Hobby Prestige 720 oraz jednego Knausa Eurostar. Jednak z przykrością muszę podzielić głosy poprzedników. :piwko: Przy każdej zawsze coś nie tak. Żadna z obejrzanych nie wzbudziła we mnie entuzjazmu. Szukam dalej. Poszukiwania jednak nabrały większego rozmiaru, nie skupiam sie tylko na tabbercie.

 

a tą co Ci wysłałem ogladałeś ??? bo nie miałem troszkę czasu na opis i nie wiem czy się produkować :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem o tym już kilka razy. Każda przyczepa sprowadzona do nas na handel będzie uszkodzona, po gradobiciu albo zalana. Nie ma możliwości sprowadzenia do nas przyczepy w dobrym stanie i zarobienia na tym. Dlatego wg. mnie szkoda czasu i pieniędzy wydanych na paliwo na oglądanie przyczep u handlarzy. Lepiej poszukać przyczepy np. na mobile.de bez szukania okazji w stylu nur fur export. Te właśnie kupują handlarze a potem sprzedają jako bezwypadkowe, garażowane, zadbane i serwisowane w ASO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.