Skocz do zawartości

Do Kazika Kluski


Maciej

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć Kazik!

Często, gdy wchodzę na forum to widzę Ciebie jako zalogowanego. Dlaczego nie piszesz nic i nie bierzesz udziału w naszym forum ?

To, że zawiesiłeś subforum (co osobiście uważam za słuszne) nie znaczy przecież że nie możesz się włączyc do rozmowy jako Kazik (niekoniecznie jako fan PC). Jestem pewien, że w wielu sprawach możesz zająć jakieś stanowisko i wieloma ciekawymi i cennymi informacjiami się podzielić.

Chyba reszta kolegów podziela moje zdanie ?

 

Pozdrawiam - Maciej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie osobiście brak jest fantastycznych opowieści z podróży bo niestety wszystkich nie zdążyłem przeczytać.

 

Szkoda, że od początku nie zostały określone reguły tego subforum, co niektórzy odebrali chyba jako próbę "przejęcia" użytkowników, a nie jako dyskusje na tematy artykułów z czasopisma.

 

ps

subforum jest zablokowane tzn pisać mogą tylko moderatorzy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie osobiscie brak jest fantastycznych opowiesci z podrozy bo niestety wszystkich nie zdazylem przeczytac.

Mnie tez...

 

Szkoda, ze od poczatku nie zostaly okreslone reguly tego subforum, co niektorzy odebrali chyba jako probe "przejecia" uzytkownikow, a nie jako dyskusje na tematy artykulow z czasopisma.

Byly okreslone, ale Ci co w strone Kazika ladowali posty jadem wypelnione nawet nie zdazyli tych zasad przeczytac. Tu sa dorosli ludzie, przynajmniej taka mamy nadzieje i nikt nie mial zamiaru nikogo przejmowac.

Moim skromnym zdaniem jako obserwatora, przyczynilo sie do tego upadku :drive: trzech userow. Szkoda, ze zareagowano tak pozno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Były określone, ale...

być może niezbyt jasno lub za późno.

Poza tym jeżeli były przypadki "gumowania" na nowo powstałym forum (bez żadnego ostrzeżenia i jasno określonych zasad) to to też nie jest w porządku - może to cenzura powodowała "jad" płynący? Co poniektórzy pamiętają jeszcze czasy gdzie (Ci młodsi za chwilę poznają) nie można było wyrażać swoich myśli i opinii, zwłaszcza jeżeli nie były "po linii"

Jak mamy przestrzegać zasad, których nikt nie ustalał?

W dniu dzisiejszym przeczytałem, że Robin ma tydzień na przemyślenia, czyli dostał bana (admin Go zablokował), OK jeżeli złamał zasady, ale jakie? Żartował z admina? A dlaczego nie dostał bana za dokuczanie bodajże Fil-owi? (mogłem pomylić usera).

 

ps

jeżeli offtopic proszę śmiało wygumować lub wywalić do śmietnika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiscie dwa razy opisywalem po co to zostalo stworzone a kazik opisal zasady. Nalezy nauczyc sie czytac ze zrozumieniem a nie w kazdym poscie czlowieka, ktorego sie "nie trawi" szukac podtekstow.

To tyle. Niech sie dzieje co chce, mi to lotto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !

 

Ogniskiem zapalnym wg mnie była propozycja kącika majsterkl... Niezbyt dokładne określenie zasad spowodowało negatywne podejście Ciebie Marcinie T do propozycji, ja także nie byłem za. Po jakimś czasie został wymazany Twój post - dlaczego. Dla kogoś, kto później to czytał mogło nabrać to zupełnie innego znaczenia. Dlaczego nie nastąpiło "walnięcie" się w pierś i dokładne wyłuszczenie tematu. Później były ogólnie ZŁE słowa itp. Ogień został rozpętany. Dlaczego winny jest tylko Robin, a może jednak niezbyt profesjonalne podejście do moderowaia Subforum PC także się do tego przyczyniło. A z resztą, sądziłem, że temat został dawno zakopany, ale skoro go odgrzewamy.

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin opisywales ale juz w trakcie.

Zgadzam sie, ale nie ja zalozylem to subforum a piszac zasady po czasie staralem sie uspopkoic sytuacje. Niestety, nie wszyscy przeczytali to co napisalem.

Zreszta od tego czasu poziom forum polecial na pysk. Dlugo teraz bedzie trzeba pracowac aby to wyrownac. A Kazikowi moim skromnym zdaniem naleza sie przeprosiny od kilku smarkaczy zarejesrtrowanych na forum. Zostal obrazony podczas kiedy nic zlego na nikogo nie napisal. Dopoki to sie nie stanie, chyba Kazik nic tu nie napisze, a artykuly pisac potrafi. :drive:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !

 

Marcinie T jeśli nie wiesz, to czemu czujesz się wywołany do tablicy ?

 

Mnie się wydaje, że wina leży po środku i już. Tak na marginesie potraktowanie mnie przez Kazia jako czepiającego się, gdy ja zadaje bardzo proste pytania nie jest w najlepszym tonie.

 

Więcej nie będę pisał na ten temat, całe życie starałem się nie zrobić nikomu krzywdy, tak więc pierwszy post na NIE był mój i to on prawdopodobnie wywołał lawinę nieporozumień. Jeśli Robin z tego powodu ma zostać potraktowany źle, to mnie proszę wpisać takżę na listę negatywnych charakterów.

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Były określone, ale...

być może niezbyt jasno lub za późno.

Poza tym jeżeli były przypadki "gumowania" na nowo powstałym forum (bez żadnego ostrzeżenia i jasno określonych zasad) to to też nie jest w porządku - może to cenzura powodowała "jad" płynący? Co poniektórzy pamiętają jeszcze czasy gdzie (Ci młodsi za chwilę poznają) nie można było wyrażać swoich myśli i opinii, zwłaszcza jeżeli nie były "po linii"

Jak mamy przestrzegać zasad, których nikt nie ustalał?

W dniu dzisiejszym przeczytałem, że Robin ma tydzień na przemyślenia, czyli dostał bana (admin Go zablokował), OK jeżeli złamał zasady, ale jakie? Żartował z admina? A dlaczego nie dostał bana za dokuczanie bodajże Fil-owi? (mogłem pomylić usera).

 

ps

jeżeli offtopic proszę śmiało wygumować lub wywalić do śmietnika

Robin dostał bana za brak kultury. Poza tym jak by kolega nie widział w kącikach technicznych podwieszony jest post z prośbą o pisanie na temat w kącikach technicznych. Według mnie robin nie napisał na temat, bo niestety diody świetlne mają mało wspólnego z miejscem gdzie nawet król chodzi piechota.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !

 

Miałem już nie pisać, ale Marcinie T wskaż proszę tych smarkaczy, bo jeśli jedni dostają żółte kartki, za używanie słów dosadnych...Nie wiem jak inni ale ja uważam to słowo conajmniej za obrażające. Najprościej stwierdzić, że starszy ma rację od młodszego, czy to jest argumentacja ?

Mój post proszę potraktować jako komentarz, nie oczekuje odpowiedzi, w zasadzie to może się czepiam.

 

PS Oczywiście pisząc te słowa, zakładam, że nie jestem nożycami.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.