Skocz do zawartości

Do Kazika Kluski


Maciej

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym, ale chciałbym też poprzeć to linkiem do postów, które w oczywisty sposób obraziły Kazika i Administratorów. Jednak one wszystkie zniknęły. Ode mnie to tyle.

 

Zęby nie było niedomówień: posty zostały skasowane przez Kazika Kluskę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym jak by kolega nie widział w kącikach technicznych podwieszony jest post z prośbą o pisanie na temat w kącikach technicznych. Według mnie robin nie napisał na temat, bo niestety diody świetlne mają mało wspólnego z miejscem gdzie nawet król chodzi piechota.

Zostałem wywołany to odpiszę, ale ja ten temat już kończę.

Fakt jest taki, że:

- niejednokrotnie tematy schodziły na bok i nikt nigdy z tego powodu nie robił problemów.

- prośba jest i staram się do tej prośby stosować, ale prośba to zalecenie a nie nakaz.

- żart z niefortunną nazwą firmy spowodował u mnie śmiech, a był na temat - Robin chciał przez to powiedzieć, że jego zdaniem lampki diodowe chińskie są równie dobre i nie będzie płacił za nazwę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zostałem wywołany to odpiszę, ale ja ten temat już kończę.

Fakt jest taki, że:

- niejednokrotnie tematy schodziły na bok i nikt nigdy z tego powodu nie robił problemów.

- prośba jest i staram się do tej prośby stosować, ale prośba to zalecenie a nie nakaz.

- żart z niefortunną nazwą firmy spowodował u mnie śmiech, a był na temat - Robin chciał przez to powiedzieć, że jego zdaniem lampki diodowe chińskie są równie dobre i nie będzie płacił za nazwę.

- Problemy zacząłem robić dopiero po wprowadzenie w życie prośby.

- Nie chciałem robić regulaminu, czy zasad korzystania z forum bo niektórym mogło by się to źle skojarzyć. Stwierdziłem że prośba będzie najodpowiedniejsza. Niestety widze, że to był błąd i dlatego powstaje regulamin który jasno będzie określał wszystkie zasady.

- Zawsze mógł to zrobić w kulturalny sposób. Według mnie to chciał powiedzieć, że brak mu kultury i nie chce tu z nami siedzieć.

Dziękuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witaj Kaziu !

Zauważyłem ,że od niedawna obficie udzielasz się na nowo powstałym foum .Jakie ono jest to każdy sobie zobaczy ( www.camperclub.com.pl ) a jakie będzie to przyszłość pokaże.Chodzi jednak o Twoje uczestnictwo w naszym forum i w specjalnie stworzonym na Twoje potrzeby "subforum PC".Może w kilku zdaniach określisz swoje stanowisko,podobnie jak to uczyniłeś onegdaj w swoim "liscie otwartym".Nie jesteś tuzinkową postacią i nie możesz sobie ot tak po prostu z naszego forum zniknąć.Napisz przynajmniej jak to jest i jak sprawy stoją.

Pozdrawiam - Robin............-----jarzyszkolesmalabg6.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie.

Faktycznie. Wchłonęło mnie to forum po uszy. Liczę na to że Janusz, który jest jego twórcą i pomysłodawcą zjednoczy właścicieli i sympatyków samochodów kempingowych. Jak widać, forum rozrasta się w szybkim tempie, a ja emocjonalnie i klubowo związany z Camper Club Poland czuję się tam jak narazie bardzo dobrze. Swoje wystąpienie z klubu uważam niestety za błąd i chciałbym do CCP ponownie wrócić. Pewne sprawy muszę więc odpokutować jak również na nowo na wszystko zapracować.

Tutaj zaglądam więc od czasu do czasu, co nie znaczy, że w przyszłości się nie rozdwoję.

 

Co do Forum (Subforum) "Polskiego Caravaningu", to cała sprawa jest w dalszym ciągu w rękach redakcji i wydawcy. Plany polegające na uruchomieniu forum pod główną stroną "PC" (co po wielu dyskusjach uważam za jedyne dobre rozwiązanie) - dalej pozostają planami.

Ja osobiście jestem w ciągłej gotowości do jego tam poprowadzenia. Czekając na ostateczną decyzję nie uruchamiam dyskusji na innych forach w obawie przed internetowym bałaganem.

 

Pozdrawiam wszystkich forumowiczów karawaning.pl

Kazek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.