Skocz do zawartości

Tabbert Verdi


tomanek4

Rekomendowane odpowiedzi

Wróciłem z wyjazdu na oglądanie rzeczonej przyczepki, właściwie jestem zdecydowany na zakup,  w czwartek mam podjechać jeszcze raz podpisać umowę i sfinalizować zakup, niepokoi mnie jednak jeszcze jedna rzecz, mianowicie kształt osi-czy Waszym zdaniem takie wygięcie to normalne? Jak dla mnie to dziwnie wygląda...

Chcę jeszcze  przed podpisaniem umowy (bo tego nie zrobiłem) podpiąć ja do auta i przejechać się z nią trochę, jeśli coś nie tak z tą osią to wtedy wyjdzie na jaw, tak?

Dodam jeszcze, że sprzedawca przesuwał ją około metra w przód i w tył moverem i oczywiście na kołach nie dało się zauważy żadnego "bicia".

P_20220529_114146.jpg

Edytowane przez tomanek4 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 71
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

3 minuty temu, tomanek4 napisał:

niepokoi mnie jednak jeszcze jedna rzecz, mianowicie kształt osi-czy Waszym zdaniem takie wygięcie to normalne? Jak dla mnie to dziwnie wygląda...

To oś AL-KO typu delta. Tak ma właśnie być.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, tomanek4 napisał:

Chcę jeszcze  przed podpisaniem umowy (bo tego nie zrobiłem) podpiąć ja do auta i przejechać się z nią trochę, jeśli coś nie tak z tą osią to wtedy wyjdzie na jaw, tak?

Nic nie wyczujesz

46 minut temu, tomanek4 napisał:

oczywiście na kołach nie dało się zauważy żadnego "bicia"

Jakie bicie masz na myśli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, jacekzoo napisał:

Jakie bicie masz na myśli

No myślałem że przy ew. zgiętej osi koło może "bić" tzn. ruchkoła będzie nie osiowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma szans, nawet kapcia nie wyczujesz a co dopiero takie coś Chociaż są tacy co ponoć czują na holowniku jak są inne opony założone…
 
 
Oj przesadzasz. Niektórzy czują nawet, że brakuje pierścienia centrującego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyczepa zakupiona :) dzięki wielkie Wam za pomoc i rady!

Teraz zaczną się inwestycje typu przedsionek i masa innych... ;) Ale szczęśliwy że w końcu jest. Jeszcze raz wielkie dzięki!

Edytowane przez tomanek4 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, tomanek4 napisał:

Przyczepa zakupiona :) dzięki wielkie Wam za pomoc i rady!

Teraz zaczną się inwestycje typu przedsionek i masa innych... ;) Ale szczęśliwy że w końcu jest. Jeszcze raz wielkie dzięki!

Gratulacje, ale z przedsionkiem to lepiej przemysł czy jest Ci w ogóle potrzebny, czy jakaś markiza nie wystarczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, golob napisał:

Gratulacje, ale z przedsionkiem to lepiej przemysł czy jest Ci w ogóle potrzebny, czy jakaś markiza nie wystarczy.

Dokładnie, myślę że na początek będzie markiza, muszę się rozglądać jaką, bo chyba są różne typy pomijając szerokość..

Edytowane przez tomanek4 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.06.2022 o 08:35, tomanek4 napisał:

Przyczepa zakupiona :)

Bardzo fajna przyczepa :)

Zrób pilnie porządek z tymi kablami przy aku, tam na wierzchu jest "+" bezpośrednio z aku, niezabezpieczony żadnym bezpiecznikiem i do tego lata sobie luźno. Najprawdopodobniej to hebel od movera. Do nieszczęścia niewiele brakuje.

1818621577_WhatsAppImage2022-05-28at16_44.55(1).thumb.jpeg.1effe2b7cca6e18e41152114b95a0870.jpeg.f42ee9fceaf9633524465cf86831ebaf.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.