Skocz do zawartości

Tabbert Verdi


tomanek4

Rekomendowane odpowiedzi

No pewnie tak (o termometrze) kurcze ciężko znaleźć coś godnego uwagi widzę w moim budżecie (max 80k) no ale nic dzięki za wypowiedzi i szukam dalej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 71
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Budżet masz spoko, tylko czas na zakupy fatalny, drugi rok z covid'em przy rozpoczętym sezonie, tutaj sprzedający oszaleli z cenami,
Podobną Adrie po naprawie poszycia z tyłu w styczniu kolega sprzedał za 53k teraz pluje sobie w brodę.... A w styczniu cieszył się że dostał więcej niż przeciętna cena.
Jeśli masz możliwość to przemyśl zakup przyczepy z mobile.de i to od jakiegoś serwisu
Tak, wiem że tam te same budy są droższe, ale niech to będzie temat do przemyślenia- dlaczego tak jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, maniacs99 napisał:

Budżet masz spoko, tylko czas na zakupy fatalny, drugi rok z covid'em przy rozpoczętym sezonie, tutaj sprzedający oszaleli z cenami,
Podobną Adrie po naprawie poszycia z tyłu w styczniu kolega sprzedał za 53k teraz pluje sobie w brodę.... A w styczniu cieszył się że dostał więcej niż przeciętna cena.
Jeśli masz możliwość to przemyśl zakup przyczepy z mobile.de i to od jakiegoś serwisu
Tak, wiem że tam te same budy są droższe, ale niech to będzie temat do przemyślenia- dlaczego tak jest.
 

Pewnie czas rzeczywiście nie najlepszy ale cóż decyzja zapadła jakieś 3 miesiące temu i tak szukam pomału. Co do mobile.de to też przeglądam, jestem właśnie w DE bo tu pracuję, tylko jak już znajdę to bym musiał swoim autemz PL przyjechać.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co fatalnego w obecnym czasie? Czasy mamy jakie mamy, ale lepiej już nie będzie, to znaczy do cen z przesżłosći nie wrócimy, na to nie ma co liczyć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co fatalnego w obecnym czasie? Czasy mamy jakie mamy, ale lepiej już nie będzie, to znaczy do cen z przesżłosći nie wrócimy, na to nie ma co liczyć. 
Czas fatalny w sensie początku sezonu, gdzie wiele osób chce kupić i "zawodowi sprzedawcy" windują ceny

Nie mam złudzeń, jeszcze sporo czasu minie nim roczniki zaczną wyraźnie spadać z cenami,
I mimo że wiem że cena powinna być odzwierciedleniem stanu, to często nijak się ma do niego.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czas fatalny w sensie początku sezonu, gdzie wiele osób chce kupić i "zawodowi sprzedawcy" windują ceny

Nie mam złudzeń, jeszcze sporo czasu minie nim roczniki zaczną wyraźnie spadać z cenami,
I mimo że wiem że cena powinna być odzwierciedleniem stanu, to często nijak się ma do niego.....
A to inna para kaloszy. Wiadomo że początek sezonu to żniwa dla handlarzy, bo lud się rzuca nawet na wszelkiej maści ulepy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, maniacs99 napisał:

Czas fatalny w sensie początku sezonu, gdzie wiele osób chce kupić i "zawodowi sprzedawcy" windują ceny

Nie mam złudzeń, jeszcze sporo czasu minie nim roczniki zaczną wyraźnie spadać z cenami,
I mimo że wiem że cena powinna być odzwierciedleniem stanu, to często nijak się ma do niego.....

Ale jak chcesz mieć przyczepę to kupujesz. I w tym przypadku najlepiej kupić przed sezonem, aby zdążyć jeszcze się do niego przygotować. Więc teraz to już prawie za późno. Idąc tym tokiem rozumowania to nigdy nie jest dobry czas...

I piszę to z poziomu własnego doświadczenia, bo kupiłem przyczepę w zeszłym roku w kwietniu, czyli w złym okresie. A jak bym kupił jesienią, to też by był zły okres, bo nie dość że zrobiłem inwestycję, to nie mogę z niej korzystać, a jeszcze od razu dochodzą mi koszty zimowania. 

No i jeszcze jedno. Jesienią i zimą może i niższe ceny, ale co z tego jak nie ma ruchu w ogłoszeniach, a przez to nie ma w czym wybierać. Szukałem całą zimę, i dopiero koło marca zaczęło się coś ruszać, i zaczęło się pojawiać więcej ogłoszeń.  

5 godzin temu, maniacs99 napisał:

Podobną Adrie po naprawie poszycia z tyłu w styczniu kolega sprzedał za 53k teraz pluje sobie w brodę.... A w styczniu cieszył się że dostał więcej niż przeciętna cena.

To znajomy chciał nią jeździć czy chciał na niej zarobić?  No i jest jeden problem bo jak jeździsz a ceny rosną to teoretycznie zarabiasz. Tylko na co przeznaczyć te zarobione pieniądze???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



To znajomy chciał nią jeździć czy chciał na niej zarobić?  No i jest jeden problem bo jak jeździsz a ceny rosną to teoretycznie zarabiasz. Tylko na co przeznaczyć te zarobione pieniądze???


No w zasadzie kolega zmieniał ją na bardziej pasujący układ, miał piętrowe a że dzieci mu wyrosły.....

Ale to takie nasze myślenie, po fakcie byśmy zrobili inaczej.....

Dobry czas na kupno budki jest wtedy jak masz czas i ochotę dopasować ją pod siebie - tu zmienić żarówki na LED tam nowe firanki dla jednych a dla innych remont jakiegoś zacieku/uszkodzenia komunikacyjnego, czy całkowite odświeżenie z malowaniem dla kolejnych
Każdy z nas powinien indywidualnie podjąć decyzję kiedy ten dobry czas jest, i ile go potrzeba do wyjazdu na urlop

Byle byśmy kupując cepke znali jej faktyczny stan i wiedzieli co chcemy/musimy z nią zrobić, a jak większość z nas wie z tym u wielu kupujących jest różnie.... A handlarze w większości przypadków nie ułatwiają....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Tym razem trafiłem na coś takiego:

https://www.otomoto.pl/oferta/burstner-averso-560tk-burstner-averso-560-tk-ID6EG9BA.html#gallery-open

Mam zamiar wybrać się jutro obejrzeć tą cepkę,

Ponoć wszystko sprawne, kupione poleasingowo, teraz od 2 lat u osoby prywatnej, wstawiam parę fotek które dziś dostałem od sprzedającego,

może ktoś się wypowiedzieć czy warta tej ceny?

 

WhatsApp Image 2022-05-28 at 16.44.48.jpeg

WhatsApp Image 2022-05-28 at 16.44.50.jpeg

WhatsApp Image 2022-05-28 at 16.44.53.jpeg

WhatsApp Image 2022-05-28 at 16.44.54 (1).jpeg

 

WhatsApp Image 2022-05-28 at 16.44.55 (1).jpeg

WhatsApp Image 2022-05-28 at 16.44.55.jpeg

WhatsApp Image 2022-05-28 at 16.44.56.jpeg

WhatsApp Image 2022-05-28 at 16.44.57 (1).jpeg

WhatsApp Image 2022-05-28 at 16.44.57 (2).jpeg

WhatsApp Image 2022-05-28 at 16.44.57.jpeg

WhatsApp Image 2022-05-28 at 16.44.58 (1).jpeg

WhatsApp Image 2022-05-28 at 16.44.58.jpeg

WhatsApp Image 2022-05-28 at 16.44.59.jpeg

WhatsApp Image 2022-05-28 at 16.44_edited.jpg

WhatsApp Image 2022-05-28 at 16.45.00 (1).jpeg

WhatsApp Image 2022-05-28 at 16.45.00.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, dzięki za wypowiedź, problem tylko taki że to i tak już cena prawie na limicie budżetu, trochę zostało by na przedsionek itp. ale fakt, bida edition...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, tomanek4 napisał:

Ok, dzięki za wypowiedź, problem tylko taki że to i tak już cena prawie na limicie budżetu, trochę zostało by na przedsionek itp. ale fakt, bida edition...

 

Szału z sprzedażą nie ma, układ dobry, w tej cenie ciężko z tym układem, jechać oglądać zapodać swoje warunki i czekać jak będzie chciał sprzedać to sprzeda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, peja76 napisał:

Szału z sprzedażą nie ma, układ dobry, w tej cenie ciężko z tym układem, jechać oglądać zapodać swoje warunki i czekać jak będzie chciał sprzedać to sprzeda.

A ile Twoim zdaniem optymalna cena może wynosić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, tomanek4 napisał:

A ile Twoim zdaniem optymalna cena może wynosić?

Ja bym mu powiedział 70000zł i czekał na reakcję, ale na moje jak jest tak jak pisze w ofercie to 75000zł bez dwóch zdań jest warta. Leciała co dopiero Hobby 545kmf 2017r też taki golas i startowali 129tyś po kilku dniach zeszli na 119tyś potem 109tyś i po tygodniu znikła i nie ma jej już trzy tygodnie, także 75tyś moim zdaniem dobra cena za 2015r a taki układ jak wiemy jest poszukiwany i w cenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.