Skocz do zawartości

Tabbert Verdi


tomanek4

Rekomendowane odpowiedzi

12 minut temu, jacek00 napisał:

cyganki z licytacji. 

 Jak byś chciał wiedzieć to większość tych przyczep nie kupuje się z licytacji tylko prosto od właściciela przeważnie Cygana, chyba ze jest uszkodzona to z placu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 71
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

1 godzinę temu, danielpoz napisał:

Przestańcie już ten Białogard tak wychwalać. Prawda jednak jest zupełnie inna i większość o tym wie.

 

Nie wiem...

13 minut temu, jacek00 napisał:

No ale jednak większośc klientów Białogardu jest zadowolona, niż niezadowolona. 

Przyczepa ma wady. Większość widziałem przy zakupie, i mnie nie odstraszyły więc mam przyczepę. Kupiłem podczas drugiej wizyty u nich. Pierwsza była niewypałem, ale przed przyjazdem zostałem ostrzeżony. Po tym co widziałem w innych komisach to ciężko na nich coś złego powiedzieć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.04.2022 o 20:10, danielpoz napisał:

Przyjdzie czas to i Ty się dowiesz.

Dobrze, że wiesz… usłyszane ??
 

ja wiem z własnego doświadczenia, także tego… zostanę przy swoim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, danielpoz napisał:

Inni mieli mniej szczęścia?

Hmm, i znowu jacyś inni. Tylko jacy? O kim konkretnie mówisz? Podziel się swoją wiedzą i ostrzeż innych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, tomanek4 napisał:

To chyba jest przyczepa z forum. O ile mnie pamięć nie myli, to @malwa89 taką kupiła właśnie w Białogardzie. Imię na Otomoto pasuje, więc to pewnie ta budka.  

Możesz napisać do Malwiny albo zadzwonić i spytać o historię tej budki i poproś o więcej aktualnych fotek. 

Edytowane przez jacek00 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Witam ponownie

Odgrzewam temat, proszę Was o pomoc w ocenie tej przyczepki, chodzi o rozklejenie się ścianki wewnątrz   (na zewnątrz widoczne spękanie powierzchni) czy zawsze świadczy to o przedostawaniu się wody? A jeśli tak czy dyskwalifikuje to przyczepę? Czy naprawa to duży problem? Nie ukrywam że przyczepa mi się podoba (ma bardzo bogate wyposażenie- klima, mover, solar, duża lodówka, ogrzewanie podłogowe i drugie z grzejnikami dookoła przyczepy, wszystko sprawne- tzw wersja całoroczna) cena to 75 k 2010 r. 1800 dmc.\

Przyczepa sprzedawane przez osobę prywatną.

Załączam zdjęcia poniżej i proszę o wypowiedzi

P_20220513_202048.jpg

P_20220513_202109.jpg

P_20220513_202141.jpg

P_20220513_202149.jpg

P_20220513_202217.jpg

P_20220513_202229.jpg

P_20220513_202238.jpg

P_20220513_202259.jpg

P_20220513_202324.jpg

P_20220513_202330.jpg

P_20220513_203802.jpg

P_20220513_203958.jpg

P_20220513_204018.jpg

P_20220513_204407.jpg

P_20220513_210255.jpg

P_20220513_210304.jpg

P_20220513_215033.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.05.2022 o 09:43, tomanek4 napisał:

P_20220513_215033.jpg

99% obstawiam, że woda tędy sie dostaje do środka.

Gdzie woda ma dostęp dalej, tego nie wiem. Może tylko zawilgaca bakistę? Skoro jednak rozkleja się akurat ten narożnik wewnątrz, to podejrzewałbym, że szkody mogą się dziać w zabudowie. Warto w takiej sytuacji mieć miernik wilgotności i obadać podejrzane miejsce. Patrzyłeś jak sytuacja ma się przy podłodze w podkowie? Jak narożnik w bakiście? Jak podłoga w tym narożniku?

Od ceny odlicz koszt serwisu który zdejmie Ci przednią ścianę, poskleja, naprawi ewentualne szkody wewnątrz. Jak nie będzie w środku źle to 5k może wystarczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrzyłem w bakiście wyglądało ok zdaje się natomiast wewnątrz pod siedziskiem podkowy, które jest akurat w tym miejscu nie widziałem, bo wszystkie te luki bagażowe były załadowane rzeczami właściciela☹️, podłoga wokół wyglądała też ok, ale tego się obawiałem (przecieku), chyba odpuszcze przyczepę bo boję się że szkody mogą okazać się większe a nie chciałbym rozpoczynać przygody z karawaningien od remontów. Dzięki za wypowiedź bardzo mi pomogłeś.

Edytowane przez tomanek4
błąd ortograficzny (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety w tych rocznikach każda ściana w Adrii pękała. Więć to co widzisz, ta odchodząca okleina to prawdopodobnie od tego pęlknięcia. Ja bym w ogóle odpuścił Adrie z tego rocznika właśnie ze względu na marnej jakości ściany - chociaż w tych latach to u większości producentów, gdzie były plastikowe ściany to ten problem występował. Dopiero kilka lat później wyeliminowano problemy, kiedy ściany zaczęto produkować z kompozytów. 

W jakim celu jest tam przyklejony ten termometr? On też raczej ma za zadanie maskować jakąś dziurę.

Edytowane przez jacek00 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.