Skocz do zawartości

Grecja 2022


Dariusz55

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 534
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

17 minut temu, maarec napisał:

A1/s1 na Bielsko / Zwardoń, Słowacja, Węgry,  Serbia,  Macedonia, Grecja.

Dzięki , też tak jezdzimy od lat - na Węgry leciałeś przez Bratysławę ( podobno jakieś roboty drogowe i zwężki ) czy skrótem ? ; Belgrad pewnie przez miasto , nie obwodnicą .:hej:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, janm napisał:

Dzięki , też tak jezdzimy od lat - na Węgry leciałeś przez Bratysławę ( podobno jakieś roboty drogowe i zwężki ) czy skrótem ? ; Belgrad pewnie przez miasto , nie obwodnicą .:hej:

Przez Bratysławę wieczorem i płynnie, nie widziałem robót. 

Belgrad trochę pomotalismy i poszło częściowo po budowanej wschodniej obwodnicy - nie polecam. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, maarec napisał:

Przez Bratysławę wieczorem i płynnie, nie widziałem robót. 

Belgrad trochę pomotalismy i poszło częściowo po budowanej wschodniej obwodnicy - nie polecam. 

Jak będziecie wracać to Belgrad wal przez centrum - jedzie się szybko i płynnie , dobrze , że w Bratysławie skończyli roboty . Dzięki za info i miłego wypoczynku :hej:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, janm napisał:

Jak będziecie wracać to Belgrad wal przez centrum - jedzie się szybko i płynnie , dobrze , że w Bratysławie skończyli roboty . Dzięki za info i miłego wypoczynku :hej:

Dzięki, taki był plan. Jednak na węźle zamiast kierować to robiłem sto innych rzeczy i pojechałem prosto. Dałem się nabrac na znaki A1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, maarec napisał:

Paliwo tanie, tłumów nie ma, można przybywać ?

W Grecji diesel 1,97 E, Pb nawet 2,4 E. 

Wszystkie granice płynnie. Roszke o 6.30 puste.

Łączny czas od wyjazdu z domu na Halkidiki to 29 h, w tym ok 5 godzin snu na Węgrzech. Ok 1750km.

 

 

 

 

 

20220615_202331.jpg

20220615_201133.jpg

Ale pieknie, jaki to kemp ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Dodi napisał:

Ale pieknie, jaki to kemp ?

Ouzuni beach. Ogółem jest ok, ale ma swoje wady, jutro jedziemy dalej. Słaba lokalizacja, sam camping na wysokim poziomie.

Grecja zaskoczyła nas narodowością gości na campingach. Niemców kilku, zero Austriaków, dużo Bułgarów, Rumunów, są Turcy, kilka ekip z PL. 

Plaża jeszcze nie przesiana a maszyna stoi i czeka. W wodzie czysto, ciepło i można siedzieć dowoli.  Wieczorem fale, rano gładka tafla. 

W knajpach dobrze mówią po angielsku  zdecydowanie lepiej niż ja ?.  Kelnerzy na luzie,  żartują i bez spiny. Ceny od 35 do 60 E za pełny stół jedzenia i picia. Piwo lodowate w mrożonych kuflach. Zdecydowanie  lubię to. 

 

20220617_102218.jpg

20220617_102225.jpg

Edytowane przez maarec (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niemcy i Austriacy jadą do Chorwacji i Włoch bo mają rzut beretem , paliwko drogie a liczyć potrafią :) ; w GR luzik będzie do 15.07 ; po tym terminie Grecy biorą masowo urlopy i walą nad morze tak ,  że trochę się zagęści ale to i tak będzie pewnie pikuś w porównaniu z Chorwacją :hej:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok :) pora zapytać o jakościowe campingi na Halkidiki, ewentualnie na Rivierze Olimpijskiej.

Byliśmy na Rea, Lacara - dramat - koczowiska. Jesteśmy na Armenistis, względnie ok, robactwo lata,  śmierdzi kanalizacja.

Coś na poziomie zbliżonym do Ouzuni Beach? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, maarec napisał:

Ok :) pora zapytać o jakościowe campingi na Halkidiki, ewentualnie na Rivierze Olimpijskiej.

Byliśmy na Rea, Lacara - dramat - koczowiska. Jesteśmy na Armenistis, względnie ok, robactwo lata,  śmierdzi kanalizacja.

Coś na poziomie zbliżonym do Ouzuni Beach? 

https://www.thalattacamp.gr/pl/mainpage/?gclid=CjwKCAjw77WVBhBuEiwAJ-YoJDG1Gn_vM9uGhus3fZv6jNJf8_IwIH00z8i7LxpjvX9uUsSNRVd2hRoCocgQAvD_BwE ten był zawsze ok.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.