Skocz do zawartości

Tv do przyczepy?


Gosil

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, Stu napisał:

Mówię o Mistralu, który mam w przyczepie od kilku lat.

I jest to rzeczywiste zużycie - co tu jest do zrozumienia?

Co za różnica, możesz napisać, że 2W, co to zmienia? Nic, a nie czekaj teraz ja pobiegnę i dokonam pomiaru... Gówniana przepychanka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 125
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

W dniu 2.06.2022 o 12:22, peja76 napisał:

Witaj:)

Też na ten model zwracałem uwagę, ale wybrałem ten od tego sprzedawcy:

https://allegro.pl/oferta/telewizor-samochodowy-smart-tv-24-wifi-12v-tir-11965939060

Zakupiłem nawet 2 szt. bo jeden do przyczepy drugi do kamperka : TVH24M606STWEB

Posiada SMART TV, DLNA i bardzo sprawne WIFI.

WIFI działa rewelacyjnie, podaję czy z telefonu czy z rutera :)

Jeśli chodzi o fotki, ten ten egzemplarz jest zainstalowany w kamperku, gdzie też korzystam z satelity HOT BIRD,

i jest zainstalowana karta TNK, co by małżonka była zadowolona bo na wyjeździe ulubione seriale muszą być,

a "święty spokój" jest droższy od "piniędzy" :)

Polecam :)

02 TVH24M606STWEB.jpg

01 TVH24M606STWEB.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, visitor1967 napisał:

Witaj:)

Też na ten model zwracałem uwagę, ale wybrałem ten od tego sprzedawcy:

https://allegro.pl/oferta/telewizor-samochodowy-smart-tv-24-wifi-12v-tir-11965939060

Zakupiłem nawet 2 szt. bo jeden do przyczepy drugi do kamperka : TVH24M606STWEB

Posiada SMART TV, DLNA i bardzo sprawne WIFI.

WIFI działa rewelacyjnie, podaję czy z telefonu czy z rutera :)

Jeśli chodzi o fotki, ten ten egzemplarz jest zainstalowany w kamperku, gdzie też korzystam z satelity HOT BIRD,

i jest zainstalowana karta TNK, co by małżonka była zadowolona bo na wyjeździe ulubione seriale muszą być,

a "święty spokój" jest droższy od "piniędzy" :)

Polecam :)

02 TVH24M606STWEB.jpg

01 TVH24M606STWEB.jpg

Dziękuję za informację ale już za późno, kupiłem tego z mojego linku:), pewno w poniedziałek będę montować bo czekam za wieszakiem;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, peja76 napisał:

Dziękuję za informację ale już za późno, kupiłem tego z mojego linku:), pewno w poniedziałek będę montować bo czekam za wieszakiem;) 

No to miłego oglądania :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.06.2022 o 11:29, visitor1967 napisał:

Witaj:)

Też na ten model zwracałem uwagę, ale wybrałem ten od tego sprzedawcy:

https://allegro.pl/oferta/telewizor-samochodowy-smart-tv-24-wifi-12v-tir-11965939060

Zakupiłem nawet 2 szt. bo jeden do przyczepy drugi do kamperka : TVH24M606STWEB

Posiada SMART TV, DLNA i bardzo sprawne WIFI.

WIFI działa rewelacyjnie, podaję czy z telefonu czy z rutera :)

Jeśli chodzi o fotki, ten ten egzemplarz jest zainstalowany w kamperku, gdzie też korzystam z satelity HOT BIRD,

i jest zainstalowana karta TNK, co by małżonka była zadowolona bo na wyjeździe ulubione seriale muszą być,

a "święty spokój" jest droższy od "piniędzy" :)

Polecam :)

02 TVH24M606STWEB.jpg

01 TVH24M606STWEB.jpg

Witam.mam pytanie 

Czy ten twoj tv moze testowałeś pod względem kąta patrzenia.?

Czy nie jest czasem siemny obraz jak staniesz troszku z boku.

Zalezy mi na twojej opinii bo podoba mi się ten telewizorek.

Jesli mozesz to daj teścik.Zależy mi na tym bo w przyczepie nie ma z tym problemu ( przestrzeń mała) , natomiast by mi służyl w domu w okresie zimowym u syna w pokoju, a tam juz więcej miejca.

Dziękuję z góry .Grześ ,Gonzo29 

Edytowane przez Gonzo29 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 14.06.2022 o 22:05, Gonzo29 napisał:

Witam.mam pytanie 

Czy ten twoj tv moze testowałeś pod względem kąta patrzenia.?

Czy nie jest czasem siemny obraz jak staniesz troszku z boku.

Zalezy mi na twojej opinii bo podoba mi się ten telewizorek.

Jesli mozesz to daj teścik.Zależy mi na tym bo w przyczepie nie ma z tym problemu ( przestrzeń mała) , natomiast by mi służyl w domu w okresie zimowym u syna w pokoju, a tam juz więcej miejca.

Dziękuję z góry .Grześ ,Gonzo29 

Cześć:hej:

Więc tak, ten tu na foto jest w kamperze.

I teraz siadam w trzech różnych punktach,

tzn. alkowa, przy stole i jeszcze kanapa z boku.

To są kąty tak do 45-60 st.,na prawo, lewo oraz w górę

i nie mam jakiejś dramatycznej różnicy,

a jest generalnie ustawiony - pochylony do dołu ekran.

Ogląda mi się bardzo dobrze.

Szczególnie jak się wdrapię na górę do alkowy ;)

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Chyba jeszcze nie wyprodukowali takiego telewizora jakiego potrzebuję i ciągle szukam czegoś do kampera. Gdy znajduję to zawsze czegoś brakuje. Wymagania mam proste: LED lub OLED 24", żeby był na 12V bez żadnych przetwornic, by miał DVB-T2 i -DVB-S2 oraz złącze CI+ i tylko tyle, by nie trzeba było podłączać dodatkowych pudełek dekoderów i pilotów . Oczywiście może mieć inne wodotryski jak smart i wifi ale nie koniecznie.  Jak ktoś natknie się na coś spełniającego wszystkie te wymagania to błagam proszę o informację. Cena ma drugorzędne znaczenie ale jest istotna ;)

Edytowane przez Skwarek (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba jeszcze nie wyprodukowali takiego telewizora jakiego potrzebuję i ciągle szukam czegoś do kampera. Gdy znajduję to zawsze czegoś brakuje. Wymagania mam proste: LED lub OLED 24", żeby był na 12V bez żadnych przetwornic, by miał DVB-T2 i -DVB-S2 oraz złącze CI+ i tylko tyle, by nie trzeba było podłączać dodatkowych pudełek dekoderów i pilotów . Oczywiście może mieć inne wodotryski jak smart i wifi ale nie koniecznie.  Jak ktoś natknie się na coś spełniającego wszystkie te wymagania to błagam proszę o informację. Cena ma drugorzędne znaczenie ale jest istotna
Mój stary Philips spełnia wszystkie z Twoje wymagania, ale niestety już go nie produkują.

Natomiast że współczesnych tv masz GoGen TV. Już ktoś wcześniej o nim pisał.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki ;)

Wiem o nim, fajny ale nie jest na 12V tylko na 230V i ma "W zestawie zewnętrzny przetwornik napięcia zakończony wtykiem do gniazda zapalniczki samochodowej 12V DC" czyli przetwornicę, więc dodatkowe pudełko. A tego nie chciałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki
Wiem o nim, fajny ale nie jest na 12V tylko na 230V i ma "W zestawie zewnętrzny przetwornik napięcia zakończony wtykiem do gniazda zapalniczki samochodowej 12V DC" czyli przetwornicę, więc dodatkowe pudełko. A tego nie chciałem.
A mistral? https://www.mistral-rtv.pl/telewizory-samochodowe-24v
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, jacek00 napisał:

Ooo. Wielkie dzięki, tych nie wypatrzyłem nawet na stronie producenta a może byłem nieuważny ;)

Jest nawet 21,5" i taki mi jednak najbardziej odpowiada.  Nasze forum to jednak skarb. :)  :)

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja radość była przedwczesna, tych telewizorków nie ma nigdzie, "brak w magazynie"
Jescze niedawno można było bez problemów go kupić.

No to zostaje jeszcze Kruger&Mantz np taki: https://allegro.pl/oferta/telewizor-samochodowy-24-12v-230v-kamper-jacht-12262741110

I "nasza" Manta
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.