Jump to content
Początkująca

Przyczepa do 15 tys zł

Recommended Posts

Marek4791

Jaki rocznik, taka cena. Chyba nie ma ciepłej wody.

filipert
1 godzinę temu, AnScarlett napisał:

Nawet kibelka nie ma. 

1 godzinę temu, AnScarlett napisał:

. Chodzi mi o słuchawkę prysznicowa i podłogę z brodzikiem. Wcześniej myślałam, że wszystkie tak mają, ale z tego co widzę, to nie.

Podłoga brodzikowa to 99%, ale słuchawka prysznicowa to różnie, natomiast nie problem przerobić, gorzej jak cieplej wody nie ma. 

AnScarlett
47 minut temu, Marek4791 napisał:

Jaki rocznik, taka cena. Chyba nie ma ciepłej wody.

O widzisz, nie zwróciłam uwagi. Dzięki wielkie. W takim razie będę szukać w opisach.

Początkująca

Trochę cierpliwości, przeglądaj codziennie ogłoszenia a znajdziesz coś lepszego 

Marek4791

A w opisie jest, że WC wciągana kaseta z zewnątrz, tylko którędy? Podłogą? :mlot:

Poza tym uszkodzony prawy/tylny/górny narożnik i takie tam - ogólnie nie warto

AnScarlett
21 minut temu, Marek4791 napisał:

A w opisie jest, że WC wciągana kaseta z zewnątrz, tylko którędy? Podłogą? :mlot:

Poza tym uszkodzony prawy/tylny/górny narożnik i takie tam - ogólnie nie warto

Właśnie dla kogoś kto się nie zna, to ciężko ogarnąć. Mało kto pisze szczegółowe opisy. Uczciwie by było, gdyby wymieniali wyposażenie, ale tego nie robią i wprowadzają w błąd 🤷

Mam jeszcze jedno pytanie. Czy uważacie, że w tym przedziale da się kupić co przyzwoitego? Czy lepiej jest darować sobie i dołożyć kasę? Widzę, że ceny bardzo poszły do góry i praktycznie poniżej 20 tysięcy nic nie ma. Oglądając jakieś filmiki widzę przyczepy po 15 tysięcy, które dzisiaj kosztują już 20 😂 Lata mijają a przyczepa drożeje 😎

Mandrol

@AnScarlett, może zainteresuje Was ten post? ;)

Początkująca

Ja w sobotę właśnie jadę oglądać hobby taka sama jak Mandrol pokazał 

vrs
40 minut temu, Początkująca napisał:

Ja w sobotę właśnie jadę oglądać hobby taka sama jak Mandrol pokazał 

To może jedź do Mandrola i będzie po sprawie ;)

@Mandrol za takie naganianie musisz mi jakiegoś procenta odpalić :]

Początkująca

Napisałam do Mandrola :D czekam na info 

AnScarlett

Jakby Ci się @Początkująca udało kupić, to może się po druga zgłoszę :)

Początkująca
11 minut temu, AnScarlett napisał:

Jakby Ci się @Początkująca udało kupić, to może się po druga zgłoszę :)

Podzielimy się jakoś 😅

Suzu4x4
8 minut temu, Początkująca napisał:

Podzielimy się jakoś 😅

na pewno :-]

obraz.thumb.png.0cbee0cf25438be41851b4a5bd52476f.png

Piotrekm13
16 godzin temu, AnScarlett napisał:

Mam jeszcze jedno pytanie. Czy uważacie, że w tym przedziale da się kupić co przyzwoitego? Czy lepiej jest darować sobie i dołożyć kasę? Widzę, że ceny bardzo poszły do góry i praktycznie poniżej 20 tysięcy nic nie ma. Oglądając jakieś filmiki widzę przyczepy po 15 tysięcy, które dzisiaj kosztują już 20 😂 Lata mijają a przyczepa drożeje 😎

Miałem podobnie jak ty. Jeszcze przed pandemią były plany aby kupić coś za 10tyś., co po obejrzeniu paru placów okazało się ciężkie, później pojawiła się pandemia i okazało się że nawet 15 tyś to mało. Ostatecznie wyszło ponad 20tyś za 25 letnią hobby, ale liczy się to że jest i mogę jeździć.

Musisz tez liczyć że wydasz trochę kasy na jakieś wyposażenie. U mnie, choć przyczepa była dość wyposażona, również w przedsionek to po podliczeniu wyszło mi prawie 5 tyś dodatkowych wydatków. Wydatki "okołoprzyczepowe" :D

Moja rada. Nie odpuszczaj, ani się nie napalaj. Oglądaj regularnie ogłoszenia, a od czasu do czasu jedź obejrzeć. Może żeby się nie zniechęcić to nie jeździj za daleko. Może się coś trafi, a jeśli nie to za rok będziesz miała większy budżet. Teraz idzie wiosna więc za jakiś czas powinien się zrobić większy ruch w interesie. Ja tez zaczynałem rok temu przeglądanie ogłoszeń od jesieni i zimy, i mam wrażenie że w marcu się zaczęło dopiero więcej ogłoszeń pojawiać. Kupiłem w połowie kwietnia, i było w sam raz na wypad majowy, jeszcze nie do końca przygotowaną przyczepą, ale już była. :)

Marek4791

Ceny też wzrosły, bo wzrósł koszt ściągnięcia angielek + inflacja + pandemia i mamy górkę.

Ale tanio to już było.